Reklama

Příznaky oslabení meridiánu srdce

S meridiánem srdce jsou spojeny tyto orgány a funkce: srdce včetně osrdečníku, věnčité srdeční tepny, hrudní koš a hrudní krajina, potní žlázy a pocení, hmat. Různé psychické a fyzické potíže mohou upozornit na nerovnováhu v dráze srdce. Pokud tato nerovnováha je včas odstraněna, nemusí dojít k orgánovému poškození a nemoci.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: chorobné stavy spojené s činností srdce a s orgány či místy, kudy dráha prochází, bušení srdce, časté zčervenání, noční pocení a pocení při slabé námaze, bledost tváří, dlaní a chodidel, citlivost na teplo a chlad, pocity sucha v hrdle, žízeň, bolesti srdce, bolesti pod žebry a na vnitřní straně rukou, stoupání chladu do rukou, pocit horkosti v dlaních, žloutnutí očního bělma.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: zlovolnost,uzavřenost, tvrdost,zlost, neschopnost odpouštět, neschopnost empatie, duševní neklid, citová labilita, nadměrné citové reakce, hysterie, poruchy řeči a neschopnost komunikace, poruchy paměti, zapomnětlivost, roztržitost, poruchy spánku, děsivé sny, poruchy chování, upovídanost.

Přípravek Korolen koncentrát harmonizuje meridián srdce, tenkého střeva, osrdečníku a dráhy řídící.

Reklama
Reklama

Komentáře

Ognop (Pá, 6. 5. 2005 - 14:05)
O jaké energii je řeč? O jakých drahách je řeč?
Katka (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)
Máme v rodině opravdu častý výskyt infarktu, poradíte mi co je tedy vhodné brát pro správnou činnost srdce?
Martina (Ne, 17. 3. 2019 - 13:03)
Já jsem si to zjišťovala po doktorech, a ten mi doporučil, protože to máme hodně podobně jako u vás doma, tak ať preventivně užíváme orthomol cardio, který napomáhá správné činnosti srdce.
Katka (St, 20. 3. 2019 - 13:03)
Aha, a kde bych se na to mohla poptat nebo se o tom dočíst víc? kde se to prodává?
Martina (Ne, 24. 3. 2019 - 11:03)
Prodává se v podstatě v každé větší lékárně, já jsem ho brala u doktora maxe https://www.drmax.cz/orthomol-cardio-30-dennich-davek-prasek-tableta-t
Reklama