Co je to regenerace v pentagramu?

Jedná se o regenerační program pro celý organismus. Kúra se skládá z postupného užívání 5 bylinných přípravků, které na sebe navazují a postupně harmonizují energetické dráhy hlavních orgánů v těle. Je určena k celkové detoxikaci organismu a k podpoře imunity. Její užívání je prospěšné jak preventivně, tak při chronických onemocněních. Přípravky neobsahují cukr, takže jsou vhodné i pro diabetiky. Regenerace v pentagramu též velmi pozitivně ovlivňuje psychiku, protože jakákoliv nerovnováha ve vnitřích orgáněch se projevuje emoční nestabilitou.

Vironal koncentrát - Ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a boční větev dráhy jater. Má protibakteriální a protivirový účinek. Pomáhá při odstraňování plísní ze střev. Zlepšuje činnost lymfatického a imunitního systému.

Regalen koncentrát - Ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku a tří zářičů. Má silný pročisťující účinek. Je vhodný při alergiích. kožních onemocněních a při potížích v trávicím traktu. Díky schopnosti odstraňovat jedy z organismu je účinnou prevencí onkologických onemocnění.

Renol koncentrát - Ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku. Má pozitivní účinky na páteř a klouby. Díky detoxikačnímu účinku je opět vhodný při alergiích a kožních onemocněních. Má schopnost odstraňovat těžké kovy z organismu.

Gynex koncentrát - Ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. Harmonizuje hormonální systém a činnost pohlavních orgánů. Při redukční dietě napomáhá snižovat chuť k jídlu a stabilizovat psychiku. Zpomaluje stárnutí a zlepšuje energetický stav v organismu.

Korolen koncentrát - Harmonizuje především energetické dráhy řídící a srdce, tenkého střeva, osrdečníku, tří zářičů, spojnici a boční větev sleziny, dráhy ledvin a jater. Je určen pro regeneraci srdečně-cévního systému. Podporuje činnost mozku. Osvědčuje se též při stresech a psychických poruchách. Je vhodný k eleiminaci plísní z organismu.

Zjednodušeně se dá říct, že Vironal posilní imunitu, Regalen a Renol pročistí organismus a podpoří zdraví kůže a pohybového ústrojí, Gynex zharmonizuje činnost hormonálního a pohlavního systému a Korolen pozitivně ovlivní srdce, cévy a mozek.

Regenerace v pentagramu má význam i pro lidi, kteří chtějí hubnout, protože pro úbytek nadbytečných kil je nezbytné pročistit střeva a celý organismus a zharmonizovat funkci hormonálního systému (Gynex působí pozitivně na sníženou funkci štítné žlázy).

Celkový regenerační proces probíhá v rytmu tři týdny užívání preparátu, týden pauza, tři týdny užívání ?. Postupně, jak se lahvičky dobírají, se přechází z jedné na druhou. Většinou kúra vyjde na půl roku až rok.

Samozřejmě, že jako u jakékoliv jiné detoxikační metody, je nutno v průběhu celé kúry přijímat zvýšený příjem tekutin.

Tuto regeneraci ani jinou detoxikační metodu není vhodné začínat v těhotenství, avšak pročištění organismu před plánovaným početím je velmi žádoucí a to u obou partnerů.

Před použitím je vždy nutno lahvičku důkladně protřepat (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užívá se 3 až 9 kapek 1-3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm. 3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.

Při chronických onemocněních se doporučuje užívat minimální dávky, v akutních stadiích maximální. Při případném přechodném zhoršení stavu se sníží dávka do doby, dokud zhoršení nepomine, poté se vrací k původnímu dávkování. V užívání se nepřestává, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!

U těžších a chronických stavů je vhodné zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultace s lékařem.

Celou Regeneraci v pentagramu můžete zakoupit na http://www.001shop.cz/Energy/Regenerace-v-pentagramu.

Přípravky jsou k dostání též na adrese 001shop. cz -  Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 9 do 18 hod.  Autor: mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele Šárí
  Šárí (anonym)

  to fajn, dobré sirupy, které i fungovaly. Teď je z nich malá lahvička čehosi, myslím že v lihu, "vylepšená" chemií. A samozřejmě dražší. Škoda.

  Dub 30, 2003
 • Obrázek uživatele Marie
  Marie (anonym)

  S Energy léčím celou svou rodinu již několik let - zažila jsem tedy všechny inovace - první na bázi alkoholu chutnaly mému manželovi - někdy jsem měla pocit, že je užívá jako fernet. Druhá inovace na bázi fruktózi chutnala mým dětem. Nyní lahvičky moc nechutnají nikomu z nás, avšak myslím, že jde o nejlepší inovaci. Je nesmysl psát, že jsou dražší - jedná se o koncentrát, který vydrží minimálně dvakrát tak dlouho jako předchozí a jsou zdraženy pouze o 25%. Navíc balení je pohodlné a dá se nosit v kabelce - u dřívějšího tlamolepového sirupu to možné nebylo. No a to, že tam není cukr je myslím největší plus - mí oba rodiče jsou diabetici, taqkže nyní je mohu též zapojit do regenerace pomocí Energy. Je fakt, že ani já ani manžel či děti k doktorům skoro nechodíme. Jakmile se přiblíží nějaké nachlazení s Vironalem to zvládnem. A ještě k té chemii. Ať studuji složení na obalu, jak chci, tak tam žádnou chemii nenacházím. Můžeš mi ¦ári napsat, co ti tam vadí?

  Kvě 12, 2003
 • Obrázek uživatele Smudla
  Smudla (anonym)

  Co to je dynamizace informacni slozky? Je nutno protrepavat zleva doprava nebo zprava doleva? A lisi se to u levaku? :-)))

  Pro 02, 2006
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Chtěla bych poprosit všechny,kdo by mě napsal svoje zkušenosti s tímto pentagramem produktů,můj organismus asi něco takovýho hlubšího potřebuje,teď se mě objevila i lupénka.:-((Takže jsem asi zaneřáděná už hodně,když ty svinstva jdou ven přes kůži.Můj email je lucka.cervicek@seznam.cz,díky moc všem dušičkám,snad se moje tělíčko brzy zregeneruje a bude fit,už nevím co dělat.Díky,Lucka.

  Čer 01, 2010
 • Obrázek uživatele pininmao
  pininmao (anonym)

  Chtěla bych poprosit...Pentagram si zahrává se satanismem,čarováním a jinou demokratickou metodou vydírání. Problémy s kůží souvisí s játrami a ledvinami.Navštivte internistu lékaře a ne baby čarodějnice.

  Čer 02, 2010
 • Obrázek uživatele Pentagram
  Pentagram (anonym)

  působí jen na toho, kdo tomu věří.

  Čer 02, 2010
 • Obrázek uživatele Andy X
  Andy X (anonym)

  Pentagram si zahrává se...To víš, že jo. Šup ke kožnímu, vyfasuješ kortikoidy a bude ti blaze!

  Čer 02, 2010

Přidat komentář

Reklama

Reklama