Reklama

Ricinový obklad - pomocník při detoxikaci

Ricinový olej, připravovaný ze semen skočce obecného (Ricunuc communis), se užívá k léčení odpradávna a jasnozřivý Edgar Cayce jej často předepisoval na mnoho různých chorob.

Předběžné výzkumy ricinových obkladů, prováděné na George Washington School of Medicíně, ukazují, že tyto obklady zlepšují fungování imunitního systému, podporují dilataci a změkčují tkáně a svaly.

Jsou-li přiloženy na břicho, detoxikují trávicí ústrojí. Lze je rovněž užívat při nejrůznějších bolestech, vyhřezlých ploténkách, tumorech, zvonění v uších, nevolnosti, zánětech, tvrdých nebo oteklých orgánech (např. slezina, játra, ledviny, lymfatické uzliny a střeva) a celé řadě dalších potíží. Mohou také pomoci uvolnit nebo rozpustit rakovinné nádory. Obzvlášť dobré jsou ricinové obklady na plicní choroby, například na astma.

Pacienty s nemocnými plícemi, kteří užívají inhalátory, lze těžko detoxikovat, neboť inhalátory brání uvolňování toxinů z plicních tkání. Jejich plicní dutiny mohou být sice čisté, ale tkáně mají intersticiálně zanesené. To může působit na nervovou soustavu a vyvolat křeče. Proto je naprosto nezbytné detoxikovat plíce, chcete-li se zbavit problémů, jako je astma.

Obklady s ricinovým olejem mohou skvěle pomoci při záchvatu plicní křeče, kdy pacient potřebuje vzduch. V těchto případech lze také podávat každých deset minut 1 čajovou lžičku lobelkové tinktury jako antispazmodikum. Tento bylinný lék se užívá místo inhalátoru. Nezapomínejte však, že někteří pacienti jsou na inhalátor tak fixováni, že ho možná budou chtít při záchvatu použít. Zkuste je přesvědčit, aby tak nečinili, ale nebraňte jim.

Reklama

Zábaly s ricinovým olejem pomáhají při ženských chorobách, jako jsou bolesti břicha a distenze, fibroidy a cysty ve vaječnících a v děloze, endometrióza a bolestivá menstruace.

Jejich velkou výhodou je, že se snadno aplikují.

Potřebné pomůcky

 • Jemná flanelová (bavlněná nebo vlněná) látka.
 • Vystřihněte z ní přiměřeně velký kus (například 25 x 30 cm na obklad břicha).
 • Za studena lisovaný ricinový olej.
 • Voskovaný papír nebo plastová fólie.
 • Zdroj tepla (nejlépe ohřívací láhev, ale můžete také použít elektrickou dečku nebo polštářek).

  Instrukce

 • Složte látku do klůcku 5 až 10 cm tlustého.
 • Napusťte klůcek ricinovým olejem.
 • Přiložte jej na kůži v místě, které potřebuje ošetřit.
 • Na klůcek přiložte kus voskovaného papíru nebo plastové fólie.
 • Na papír či fólii přiložte ohřívací láhev (nebo jiný zdroj tepla). Je-li láhev příliš horká, zabalte ji do ručníku.
 • Nechtě obklad působit nejméně hodinu.
 • V případě nutnosti jej ponechte přiložený celou noc.
 • Ricinový obklad se doporučuje aplikovat třikrát až sedmkrát týdně.
 • Obklad není nutné pokaždé vyměňovat. Můžete ho ve skleněné nádobě uložit do ledničky pro příští použití.

  Během léčby si dávejte pozor na myšlenky a pocity, které se objevují. Při detoxikačním procesu se často stává, že se vynořují negativní, "jedovaté" myšlenky a pocity z minulosti. Netrapte se jimi, vždyť se uvolňují společně s fyzickými toxiny.

 • Zdroj: Robert S. Morse - Zázračná detoxikace, nakladatelství Eminent

   

  Reklama

  Komentáře

  Cindy (Ne, 16. 8. 2015 - 09:08)
  Pro Rick Simpson a Phoenix Tears,

  Za prvé chci vám poděkovat za výbornou zázračné vyléčení rakoviny průvodcem vlevo na světě, která tvrzeného můj rakoviny prsu. Je to opravdu něco, co jsem asi ještě nikdy neslyšeli.

  Dodržel jsem přesné pokyny vydáte pro mě, když jsem dostal léky a já mám nyní úspěšně volný od hrozné nemoci, že téměř vzít můj, pokud vaše citlivost konopný olej drasticky.

  Je to taková úleva pro mě a mou rodinu a já se nemůžu dočkat, až uvidím, co mi budoucnost přinese.

  Každý, kdo tam čelí této hrozné nemoci, tak bych poradit nečelí sám. Napište Phoenix Tears Na [email protected] a dostat své řešení.

  Děkuji vám i za tuto skvělou příležitost.

  Cindy.
  Aurt Skiethan (Čt, 30. 6. 2016 - 01:06)
  Dobrý den, jmenuji se Aurt Skiethan,

  Je to pravdivý příběh z dolu, který sdílím všem pacienta s rakovinou a vyzkoušejte [email protected]
  Chci osobně poděkovat Rick Simpson konopný olej tým za to, že mi šanci k vyzkoušení svou THC / CBD konopný olej tajemství vytvrzování svůj jevištní čtyřky rakovinu agresivní, je to už jen 62 dnů a už jsem konečně mohl jíst a pít, co jsem podobně, sacharidy, koláče jej názvu bez obav a strachu z mé nádorové buňky rostou nebo natáčení mimo kontrolu a moje energie padají jako olověné hmotnosti. Cítím se jako nový člověk, který byli léčeni 5 let nádorových onemocnění. Díky Rick tým za krásný vykonanou práci, obraťte se na Ricka tým na: [email protected] [email protected] Je to pravdivý příběh z dolu, který jsem sdílení všem pacienta s rakovinou vyzkoušet THC cbdcannabisoil @ outlook.com

  Děkuji moc.
  Trent Towell (Čt, 30. 6. 2016 - 01:06)
  Hi Rick, Děkujeme za vaši konopný olej jako dobrou zprávu s výsledkem svého receptu,

  My Mother byl bojuje s rakovinou prsu za posledních 13 let poté, co prošel záření, chirurgie a chemoterapii bez slibný výsledek, jsme byli úspěšní v bití rakovinu 4 měsících konstantní léčby se svým konopného oleje, který jsme ze zdrojů přes via: [email protected]

  Opravdu jsem neviděl zázrak, jako je olej konopí a musím zatleskat Vy, pane, Rick za všechno, co dělal na lidské rasy a náš zakládající otec by bylo nesmírně hrdý vás ukončit slzy života ztratil na rakovinu, neboť existence člověka.

  Pokud bychom skutečně usilovat o vítězství nad rakovinou, pak bychom měli spojit ruce s Sir Rick Simpson konopný olej receptu v boji proti rakovině, takže cennější duše mohla být ještě uložen. Tolik díky Dr. Buckham přes [email protected] pro poskytnutí konopný olej s potencí 90% THC a 51% CBD, které byly úspěšné píseň v naší rodině.

  Děkuji všem,
  Reklama