Reklama

Autopatie - nová cesta ke zdraví

https://www.001shop.cz/prirodni-terapie-autopatie/Na I. konferenci o autopatii, která se konala v Praze dne 31.1.2009 zaznělo mnoho příspěvků od pacientů i terapeutů, které popisovaly příběhy vyléčení dlouhodobých chronických potíží i zlepšení psychického stavu a celkového pocitu ze života.

Autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, od spirituální sféry až po tělesné orgány, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy již byly v historii využívány u lidí i ve veterinární praxi. Jedná se o použití homeopatickým způsobem vysoko ředěné vlastní sliny osoby, která má být pozitivně ovlivněna.

V České republice je průkopníkem této metody zakladatel školy klasické homeopatie Mgr. Jiří Čehovský. Za 6 let sesbíral společně s dalšími terapeuty a pacienty velmi mnoho zkušeností.

Na konferenci bylo referováno o několika případech velmi výrazného zlepšení pacientů s Alzheimerovou chorobou, vymizení několikaletých těžkých migrén, vyléčení cukrovky 2. typu, kdy již byl 4x denně píchán inzulin a vyskytovalo se plno komplikací, schizofrenie, výrazném zlepšování pacientů s celkovým ochrnutím, jimž klasická medicína již nedávala naději, zlepšení epilepsie, chronického únavového syndromu, silně snížené imunity, srdeční arytmie a dalších zdravotních potížích. Zajímavé bylo, že pacienti též často sami od sebe přestávali v průběhu terapie kouřit.

Na rozdíl od homeopatie u autopatie odpadá dlouhodobé hledání vhodného léku, jelikož ten správný lék máme všichni ve svém těle. Pouze je nutno nalézt vhodnou potenci, správné naředění, jelikož se ukazuje, že někteří lidí více reagují na nižší potence a jiní na vyšší. Při hledání správné potence je zejména ze začátku užitečné obrátit se na zkušeného poradce a svůj případ s ním konzultovat. Výroba léku je již pak záležitostí samotného pacienta či rodinných příslušníků v případě pacientovy nemohoucnosti.

Reklama

Jedna z účastnic konference charakterizovala nadšení z této léčebné metody slovy: ?Autopatie mi dává pocit svobody a nezávislosti?.

Další velkou výhodou autopatie je to, že může probíhat současně s jakoukoliv jinou léčbou včetně léčby klasickými léky. Nedochází k vzájemné antidotaci. Chemické či jiné léky mohou být vysazovány postupně v závislosti na zlepšujícím se pacientově stavu.

Samozřejmě, že ani autopatie není všelék. Autopatický lék je podle slov Mgr. Čehovského jakýmsi architektem, který dává tělu informace, jak obnovit zdraví, avšak stejně jako při stavbě domu je nutno i organismu dodat kvalitní stavební materiál ? výživu, vitamíny, minerály a zajistit vhodné podmínky pro regeneraci organismu. V některých případech je potřeba nejprve obnovit správnou acidobazickou rovnováhu organismu. Zejména odstranit jeho překyselení.
MUDr. Monika Klaudysová

Více informací získáte na www.autopatie.cz

Autopatickou lahvičku můžete zakoupit na www.001shop.cz či přímo v obchodě 001shop Krakovská 22, Praha 1

Reklama

Komentáře

Eva (Čt, 5. 3. 2009 - 17:03)
Autopatie je velmi účinná a efektivní metoda, kterou mohu doporučit. Přesvědčilo mně výrazné zlepšení projevů ekzému u mojí dcery. Tato metoda je vhodná i na jiné chronické onem., které klasická západní medicína neumí léčit, jen potlačovat.
ekrasova"seznam.cz
Návštěvník (Čt, 5. 3. 2009 - 23:03)
pro která chronická onemocnění například?
Návštěvník (Pá, 6. 3. 2009 - 23:03)
Autopatie je nanic.Vyzkoušela jsem,dokonce jsem 2krát zakoupila i předraženou autopatickou lahvičku,aby vše proběhlo přesně podle pokynů p.Čehovského.Autopatie nepomohla ani v nejmenším.Tutéž zkušenost udělaly i mé dvě kolegyně.Uleví se jen vaší peněžence.
Eva (Po, 9. 3. 2009 - 17:03)
Existují překážky v léčbě(chemické vlivy, elektrosmog, karmické příčiny). Možná by bylo dobré o tomto něco vědět.
Znám více lidí, kterým autopatie pomohla.
Návštěvník (Po, 9. 3. 2009 - 18:03)
Znám víc lidí,kterým autopatie ani s autopatickou lahvičkou nepomohla.
Josef (Po, 29. 3. 2010 - 23:03)
Autopatie je...To samé jsem zažil i já.Úleva byla, jak píšete,že jsem věnoval nejmenovanému homeopatovi v Hradci Králové, 1500,-Kč za 2 lahvičky, né větší než malé štamprdle. Výsledek.......nic jsem nevyléčil.
Radši jsem měl ty peníze dát zpět do peněženky. Již nikdy více HOMEOPTII!!!!!!!!
Je to to samé, jako když člověk s nejvyšším stupněm rakoviny by si opakoval slova.....Víra Tvá Tě uzdraví
xxxxpetronius,… (Út, 27. 7. 2010 - 23:07)
Nemíním zde posuzovat, či soudit cenu autopatické lahvičky, prostě nevím, jaké výrobní náklady jsou s ní spojeny.
Autopatie je již min. 50 let praktikována homeopaty a nejčastěji ve veterinární praxi a to s přesvědčivými výsledky.
Přesto není všemocná a pokud u někoho z vás nijak "nezafungovala", je možné, že něco antidotovalo (zastavilo) účinek připraveného léku. Paradoxně k tomu postačí jedna káva, či kosmetika, zubní pastu nevyjímaje. V neposlední řadě to může být i nezdravý zub, antikoncepce, či silné léky, české chytračení raději vynechám, viz dodržení návodu k autopatické lahvičce. Mrzí mě, pokud první vaše zkušenost s JEDNÍM Z ODVĚTVÍ HOMEOPATIE není positivní, nezavrhoval bych však homeopatii jako takovou.
Přeji vám štestí = zdraví, Petr K.
Blanka Malá (Po, 17. 9. 2012 - 12:09)
Autopatie je...Autopatie je neúčinná v případě, že použijete špatnou vodu a nebo když neodborně manipulujete s lahvičkou. V této branži jemných energetických vibrací je nejdůležitější přístup a způsob manipulace před a při podání. V tomto případě bych doporučila konzultaci u odborníka a dotáhnout věci dokonce. Blanka Malá
Reklama