Reklama

Antinikotin pomáhá skoncovat s cigaretami

Antinikotin 365 se osvědčil jako účinná pomoc pro všechny, kteří mají vážný úmysl skoncovat s návykem kouření. Jedná se o směs éterických olejů, při jejíž aplikaci dochází k podráždění nervových zakončení v ústech, takže okamžitě přechází chuť na kouření. S pomocí Antinikotinu 365 lze odvykat kouření bez abstinenčních příznaků. Preparát nemá vedlejší negativní účinky a lze jej používat dlouhodobě bez nebezpečí návyku. Obsažené éterické oleje mají pozitivní vliv na dýchací cesty.

Použití:
Při chuti na cigaretu nakapat 1 kapku Antinikotinu 365 na kostku cukru nebo přímo do úst, nechat pomalu rozpustit v ústech a polknout. Denní dávka by neměla překročit hranici 30 kapek. Při cukrovce je možné Antinikotin 365 nakapat na kousek chleba. Jedno balení vystačí na 20-40 dnů používání.

Přestože je Antinikotin 365 preparát s vynikající snášenlivostí, doporučujeme s ohledem na rozšířené alergie provést test snášenlivosti s poloviční dávkou Antinikotinu 365.

Antinikotin 365 patří mezi ty preparáty, u kterých potřebujete alespoň trochu vůle a ostatní se dostaví již samo. Ne náhodou tedy firma Cosmetic Karl Hadek International získala na Mezinárodním veletrhu patentů a vynálezů v Ženevě bronzovou medaili právě za preparát Antinikotin 365. Preparát Antinikotin 365 je v současné době patentován v zemích EU, v ČR, SR a v Polsku.

Reklama

Reklama

Komentáře

Reklama