Reklama

vysazení horm.antikoncepce

Návštěvník (Čt, 5. 4. 2001 - 19:04)

Mohu tedy s antikoncepci prestat kdykoli?Jak to ovlivni mou menstruaci?Co pote?Jak se vratit opet k normalu,jake vitaminy,zivotosprava,...?A jak se tedy chranit?Kdo vi,at poradi,prosim. Eva

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2001 - 23:03)

Před otěhotněním je dobré dát svůj organismus do pořádku, už kvůli zdraví svého potomka. Doporučovla bych vám navštívit konstitučního homeopata - viz. www.homeopatie.cz nebo jiného celostně zaměřeného lékaře. určitě prospěje organismus pročistit. Brát antikoncepci od desíti let byl určitě velký zásah do organismu.

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2001 - 18:03)

Paní doktorko, po vysazení antikoncepce (Triquillar), kterou jsem brala od necelých 10 let, od svých 18-ti mi začaly velmi padat vlasy, také nálady se hodně měnily na rozdíl od dřívějška. Měla jsem příznaky těhotenství - bolesti, změny barvy bradavek. Tohle se už asi po pěti měsících upravilo. Když chci otěhotnět, mám se nejprve nechat vyšetřit? Před antikoncepcí jsem měla hodně nepravidelnou menstruaci.Děkuji, Eva.

Návštěvník (Út, 6. 3. 2001 - 07:03)

je mi 23 let, antikoncepci jsem brala od svých 16ti, občas jsem ji vysadila,po celou dobu jejího užívání jsem měla akné, výtoky a změny nálad, je to rok, co ji neberu, jím vegetariánsky a užívala jsem Gynex, akné je pryč, výtoky jsou pryč (občas se vrátí - kdykoliv, když sním něco z mlíka - nejhorší je zmrzlina), celkově se cítím líp a zastávám názor, že žena otěhotní tehdy, když je na to duchovně (vnitřně) připravená, tedy, že to lze myslí ovládat, když nechci otěhotnět, tak neotěhotním, zatím mi tento systém funguje, řídím se vesmírnými zákony a žádné umělé hormony k životu nepotřebuju, to je můj názor a moje zkušenosti, každý jsme jiný a né každý dokáže své tělo vědomě myslí řídit, většina lidí ani netuší, jak naše mysl ovlivňuje naše tělo, nyní jsem jaká jsem, dřív jsem antikoncepci potřebovala, ale dnes je to pro mě již nepoužitelná berlička

Návštěvník (St, 21. 2. 2001 - 19:02)

Tak docela kdy se ti chce bych to nedoporučovala, raději doužívej všech 21 pilulek, jinak by se Ti mohla dostavit dříve menstruace a mohlä by nastat nepravidelnost cyklu.

Návštěvník (Pá, 16. 2. 2001 - 12:02)

Dneska jsem byla u gynekologa nechat si předepsat další ATK. Od sestry jsem se dozvěděla, že mám zvýšenou hladinu bilirubinu. Krev na jaterní testy mi brali v prosinci minulého roku. Vzhledem k tomu, že ATK beru už více jak 7 let a tohle se mi stalo poprvé, uvažuji, že ji vysadím. Před tím se ale musím objednat na gynekologii, abych se s lékařem domluvila na případné vyvolávačky a prášky proti bolesti při menzes. Jen se chci zeptat, nemůžete mi někdo poradit, jak ten bilirubin přírodní cestou vrátit do normy? Možná nějaký čaj nebo ten zmiňovaný Gynex, že? A samozřejmě zdravá výživa, to je mi jasný...

Návštěvník (Ne, 11. 2. 2001 - 19:02)

Ahoj Gábino, můžeš to vysadit kdy se ti zachce. Je to jen na tobě, ale rozhodovat by ses měla s chladnou hlavou. Když někde něco uslyšíš, nesmíš se unáhlit, měla bys přemýšlet o tom, jak se budeš dále chránit atd... Já sama jsem antikoncepci vysadila dle svého uvážení a jsem spokojená. Zjistila jsem, že gynekologové z doporučení antikoncepce mají peníze, takže antikoncepci jen vychvalují a doporučují, je to takový druh obchodu. Věřit můžeš asi jen sama sobě a naslouchat musíš svému tělu. Já sama už lékaře beru jako obyčejné lidi, už nejsem tak hloupá a důvěřivá, oni chybují stejně jako ostatní a někdy opravdu moc. Poslouchej své tělo! Měj se!

Návštěvník (So, 10. 2. 2001 - 23:02)

Ahoj holky,po procitani vasich clanecku,jsem zcela ohromena,jelikoz by mne ani ve snu nenapadlo co zkutecne antikoncepce dokaze.Ja ji beru sice treti mesic(je to usa vyrobek s nazvem ORGANON),jeste mi zbyva asi 5 pilulek a jsem si zcela jista,ze s tim koncim.No,ale chci se zeptat...muzu s tim seknou jen tak, aniz bych se poradila s lekarem???Tesim se na brzkou odpoved papa a predem dekuju

Návštěvník (Út, 6. 2. 2001 - 10:02)

Podivejte se na stranky www.energy.sk , kde najdete pro Vas nejblizsi klub Energy. Tam pripravky (Gynex a dalsi) sezenete.

Návštěvník (Po, 5. 2. 2001 - 22:02)

Gynex můžete sehnat u poradců firmy Energy, kteri se vyskytuji temer ve vsech městech nebo si jej můžete objednat na www.001shop.cz v kategorii Regenerace.

Návštěvník (Po, 5. 2. 2001 - 11:02)

Paní doktorko, kde seženu Gynex, v lékárně bez předpisu, nebo musím k lékaři? A můžete mi někdo poradit, jak odstranit bolesti při menzes přirozenou a přírodní cestou? Chystám se vysadit po osmi letech antikoncepci, ale bolestí se bojím - kvůli nim jsem vlastně s ATK začala...

Návštěvník (St, 24. 1. 2001 - 22:01)

Hormonální antikoncepci jsem neužívla příliš dlouho. Zlepšila se mi pleť a stavy před menses byly zcela bez problémů. Poté, co jsem se dozvěděla, jaký je vše "fujtajbl", tak jsem okamžitě vysadila. Pleť zachraňuji jinak, ale mám nesmírné bolesti před menses. Pracuji na tom, jak toto odstranit přírodní cestou.

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2001 - 22:01)

K pročištění se doporučují 3 měsíce. Je dobré užívat např. Gynex, který pomáhá srovnat hormonální systém a zárove? detoxikuje organismus.

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2001 - 06:01)

Antikoncepci jsem vysadila pred peti mesici.(Za rok a pul jsem pribrala 10kg). Doposud mam take citlive bradavky - v posledni dobe mene,ale porad.

Návštěvník (St, 17. 1. 2001 - 14:01)

Ráda bych se zeptala jaká je potřebná doba mezi vysazením horm. antikoncepce a možným otěhotněním, aby nebylo ohroženo dítě.Děkuji Irena.

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2001 - 22:01)

Jano, může to být následkem vysazení antikoncepce a hormonálními změnami v těle. Ale pro jistotu si kup v lékárně těhotenský test, aby sis byla jistá. Mě prsa občas také bolela, dokonce bradavky měnily barvu, ale těhotná jsem nebyla. Soňa

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2001 - 13:01)

Tady ještě jednou Jana co psala ten dotaz, chtěla jsem se zeptat jestli nejsem těhotná, když mě najednou začaly bolet bradavky, antikoncepci neberu asi měsíc a nikdy mě prsa nebolely ani při menstruaci, jinak jsme používaly s přítelem přerušovaný styk během toho měsíce dík Jana

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2001 - 08:01)

ahoj, ja jsem se uplne nahodne dostala na stranky pana docenta Karla Suka http://www.sante.cz/zdravi/poradna/odpovedna/gynpor.htmla tam se doctes hodne odpovedi na tve otazky, ale moje zkusenost antikoncepci nezavrhuje , ale porad je to neco neprirozeneho co rves do tveho tela a telo ma hodne prace se s tim vyrovnat.Vlastne by se dalo rict, ze se domniva, ze jsi pernamentne tehotna.Hormany jsou slozita vec, ale neboj, plet se ti po par tydnech srovna, staci dostatek vitaminu C /nerikam ze to pomuze s hormony/a dobrou peci a kosmetiku a pribrat zase neni tak tezke ne?:o)

Návštěvník (St, 10. 1. 2001 - 19:01)

Milá Jano, já jsem hormonální antikoncepci vysadila více než před půl rokem. Také se mi hodně zhoršila pleť a celkově jsem cítila jak tělo zaznamenává změnu. Ptala jsem se své lékařky, za jak dlouho po vysazení budu v normálu, ona mi řekla, že první tři menstruace po vysazení antikoncepce ještě nejsou zcela přirozené a pak nastává čtvrtá menstruace, již pro tělo přirozená a normální. Z toho vyplývá, že vše se ve tvém těle urovná do tří měsíců. Ale pleť se může zlepšit mnohem dřív. Ahoj Soňa

Návštěvník (St, 10. 1. 2001 - 12:01)

Je mi 23let, a asi od 15let jsem brala horm.prášky, ted jsem se rozhodla je vysadit, trochu jsem se obsipala v obličeji, a zhubla 2kg, jak dlouho bude tenhle stav trvat než budu zas v normálu. Jestli má někdo zkušenosti, tak mi prosím napište, dík Jana

Reklama

Přidat komentář