Reklama

urologická prohlídka

Marek (Po, 23. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj, pokud by někdo chtěl něco diskrétně zažít nebo probrat vzájemné zkušenosti, tak se rád domluvím, napište na mail: [email protected]

Karel (So, 4. 8. 2018 - 14:08)

Byl jsem na takové prohlídce před 1/4 rokem. Žádné do naha. Za plentou byl vyšetřovací stůl a taky vesak na odložení. Sundal jsem jen kalhoty a spodní prádlo. Ultrazvuk břicha a pak močového měchýře a prostaty. Na vyšetření prostaty přes konečník jsem si mohl vybrat jestli na boku na vyšetřovacím stole nebo ve stoje opřený o ten stůl. U vyšetření byla jen doktorka. Dřív jsem byl na podobném u doktora, ale ženy jsou taktnejsi, takže ten prst v zadku jsem nyní skoro nevnímal. Rozhodně nic ponižujícího.
Pro ty co si ochlupeni neupravuji, tak i u pánů, se to pred kontrolou očekává. Při sonu prostaty jezdí kousek nad penisem a pokud jsou tam chlupy, musí dát o hodně vic gelu, aby měla obraz. A gel pak docela studí. Bez chlupů (v předu i vzadu) je vyšetření pro doktora snazší, a pro vás příjemnější.

matej25 (Út, 14. 2. 2017 - 18:02)

Dnes jsem absolvoval urologickou prohlídku a musím říci, že to svlékání do naha nejsou výmysly.Je mi 39 a nejsem už tedy mlaďas, ale dorazil jsem na vyšetření, protože manželka měla opakované záněty a doporučil to její doktor. Dorazil jsem bez doporučení obvodního doktora, ordinace malá místnost spolecně se sesternou. Nejprve jsem byl požádán o svlečení do.spodního prádla a dotazován na problémy, následně jsem se pred doktorkou i sestrou svlékl do naha a lehl na lehátko a doktorka mi udělala sono ledvin.a.močového měchýře. Vše před sestrou. Potom nastala prohlídka prostaty a nakonec výtěry, kde nade mnou stály obě. Ponížení velké, nicméně i kdyz to byly pekné ženy, erekce nehrozila. Přežil jsem to.

doktorApacient (St, 9. 9. 2015 - 20:09)

Vzrušuje Vám téma gynekologického vyšetření? Mrkněte na web www.doktorapacient.webnode.cz !

ben (Ne, 26. 10. 2014 - 13:10)

Pár uroložek jsou feministky. Takže nic moc...

tores (St, 1. 12. 2010 - 11:12)

Lehce mě bolí jedno varle, moje paní doktorka, která si mě ani neprohlídla, mě poslala na vyšetření na chirurgickou ambulanci, kde mě doktor aspoň základně prohlíd, tedy to co měla udělat moje obvoďačka, no a poslal mě na urologii, tam se teprv musím objednat, v čekárně se prý čeká třeba až 6 hodin, než na vás přijde řada, no prostě super den, fakt jo.

PACIENTE HONZO (St, 19. 5. 2010 - 06:05)

Napíše mi slečna doktorka,...Jen si nech dat poradnej klystyr at se poradne poseres. Hlavne si poradne umyj prdel a na zachode poradne vyvetrej at se nepobliju smrady. Ty, ze mas kakaovou dirku panenskou? KECAS. Panenska blana neni v prdeli, ale v pochve a ty pochvu nemas.
A i kdyby byla blana v prdeli, tak uz ji mas klystyrem davno protrzenou. Tak hovnum zdar klystyraku paciente Honzo.

Pacient (Po, 22. 3. 2010 - 17:03)

Mě se takováto důkladná...Příroda se probouzí ze zimního spánku, napíše mi na email lékařka, štíhlá až sportovní nekuřačka, která je pro samou práci sama, v nemocnici či ordinaci ji občas, i přes profesionalitu, vzrušuje intimní vyšetřování sympatických pacientů a jejich stud před hezkou doktorkou a ráda by mi doma udělala preventivní prohlídku, klysma, masáž prostaty, odborně posoudila erekci a spermiogram (kvalitní mikroskop v domácí laboratoři mám)? Cítím se zdráv, jsem svobodný, štíhlý VŠ výzkumník s odbornými zájmy v biomedicínském inženýrství, elektronice, medicíně, ale i v hudbě. Těším se na nezávaznou procházku do jarní přírody.
[email protected]

Honza (So, 6. 2. 2010 - 23:02)

Napíše mi slečna doktorka,...Erotický náboj například mezi přitažlivou sestřičkou nebo lékařkou a sympatickým pacientem, překonávajícím svůj přirozený stud, jistě existuje a musí se nějak projevit, i když zdravotníci se snaží své případné vzrušení s ohledem na profesionalitu skrývat. Na tom všem není nic špatného.je to prostě přirozené. A erotický náboj nemusí být jen mezi mužem a ženou, třeba bisexuálně zaměřená gynekoložka bude skrývat své vzrušení při vyšetřování atraktivní pacientky apod.

Jarda (St, 27. 2. 2013 - 20:02)

Když tu vaše připomínky, musím si klást otázku, zda to myslíte vážně. Myslíte si, že lékařku na urologii vzrušuje pohled na nahého chlapa? Lékařku zajímá onemocnění, protože na to studovala spoustu let a to že je pacient nahý, je zcela normální, protože je to jako u očního lékaře si také nenecháte tmavé brýle. Lékařky navíc jsou k pacientům většinou shovívavé a ohleduplné. Zdravím Jarda

Honza (Út, 24. 11. 2009 - 21:11)

Napíše mi slečna doktorka, medička nebo diplomovaná zdravotní sestřička, nezadaná nekuřačka, která má ráda očistné klysma a intimní vyšetřování? Jsem svobodný VŠ z Prahy, rád svěřím své štíhlé sexy (BMI=23) tělo do Tvých jemných rukou na důkladnou lege artis (= podle pravidel umění) preventivní prohlídku a své zdravé tlusté i slepé střevo na preventivní očistu pořádným klystýrem. Moje "kakaová (_!_) dírka" je panenská, nikdy jsem nebyl vyšetřován per rectum! Součástí řádné preventivní prohlídky má být i prohmatání genitálu včetně přetažení předkožky. V normální ordinaci bych se asi před hezkou lékařkou styděl za erekci... Nejsem submisivní a nehledám dominu. Mám zdravotnické vzdělání, a tak Ti na oplátku, mimo jiné, udělám gynekologické bimanuální vyšetření, rozšířené o hledání G-bodu a jeho stimulaci (viz např. Kratochvíl, J.: Sexuální stimulace a ženský orgasmus. Čs.psychiatrie, č.4, 1993, s. 191 -199.). Těším se na nezávazné setkání v předvánoční Praze.
[email protected]

Míla (Pá, 23. 1. 2009 - 17:01)

Pro Janku : měli jsme s malým synem stejný problém, bylo nutno předkožku operovat.

VŘELE MOHU DOPORUČIT ODDĚLENÍ NA POLIKLINICE NAPROTI METRU BUDĚJOVICKÁ, MALÝ BYL NAPROSTO V POHODĚ..PŘED I PO ZÁKROKU.

PODROBNOSTI POŠLU NA TVŮJ MAIL.

MÍLA

Vašek (Pá, 23. 1. 2009 - 16:01)

Mě se takováto důkladná prohlídka (od lékařky a sestry) líbí tak kdyby se našla nějaká lékařka z Brna a širokého okolí tak se rád budu pravidelně účastnit a nechám se rád u této lékařky trvale zaregistrovat. Samozřejmě rád budu cvičným pacientem pro medičky - pro cokoliv. Stejně tak budu rád pokud napíšou i nějaké holčiny jakéhokoliv věku, které tato problematika zajímá na vasovaso1"seznam.cz.
Mějte se, V. ))

mattous (Ne, 30. 10. 2011 - 01:10)

Poradte kde na jake urologii je mlada urolozka?? Diky, M.

Zajíc (So, 19. 2. 2011 - 18:02)

Vynikající video vyšetření prostaty zde: http://hotfile.com/dl/106077883/7574624/Vyeten_prostaty_a_odbr_sperma.wmv.html

petr (Pá, 7. 12. 2007 - 21:12)

ahojte, je prosím v Ostravě nebo v okolí uroložka? nevíte někdo? Díky

Janka (St, 25. 7. 2007 - 20:07)

prosím poradte nam niekto ,napíšte svoju skusenoť s malym dietatom...DIKKK

Janka (St, 25. 7. 2007 - 13:07)

Prosím o kontakt na tu velmi zkušenou a hodnou lekářku v praze-UROCENTRUM.Máme malého 3 ročného chlapčeka a problém.Napriek pravidelnému sťahovaniu má pindika prilepeného a posielajú nás na obřízku a do narkózy..Prosím poraďte nám...

Borek (Út, 17. 7. 2007 - 09:07)

Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u muže uroložkou, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: male catheter. Z nabídnutých videí vyberte Insertion of male catheter.

Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u ženy urologem, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: female catheterization.

Šárka (Po, 16. 4. 2007 - 15:04)

Chlapi, Vy s tím naděláte! máte jen penis, Vás nevykoukají! ženy to mají mnohem horší na gynekologii! ty tam narozdíl od Vás chodí pravidelně a také z toho nevyšilují!!

Reklama

Přidat komentář