Reklama

Podivné vyšetření pochvy.

Jana (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Muzu ti jenom rici doporuc...Karle, tak ať Tě žena pošle někam na vyšetření, aby ses naučil psát, jo? Taky bude mít kamarádů dost.

karel (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Má přítelkyně se mi...Muzu ti jenom rici doporuc sve olce at se prevede k lekarce spoustu tech jakoby gynekologu jsou uchilni panove vin o tom sve radi si posilaji zeny ke svym kolegum s komentarem posilam ti hezkou rkni na ni je to neuveritelne ale je to tak vim to primo od jednoho ,ale mam svou zenu u gynekolozky tak cau

eva hradska (Ne, 15. 6. 2014 - 17:06)

Jak ví, že celou ruku? Ona...myslim ze tuto praci muzou delat jen muzi uchilni po nekolika letech v usa kde jsem videla skoro same zeny lekarky mi to potvrzuje fakt ze jsou to opravdu uchilove zde mam lekarku nikdy bychj nesla k doktorovi vim take od jinych ze radi si prohlizi zeny a delaji to co nemusi po tel informuji sve kolegy a posilaji na vysetreni jak rikaji posilam ti hezkej kus a situace se opakuje to uz neni nazor muj ale zkusenost v cesku jinych zen dik eva

jano (Pá, 6. 1. 2012 - 19:01)

Pochva se roztahuje u porodu...chudáci děti,mají tak blbou mámu a ještě tři.

Jana (Pá, 6. 1. 2012 - 19:01)

Pochva se roztahuje u porodu nejvíce už jsem rodila 3x a vše pochvou tak vím o čem mluvim ten otaznik co o to píše ta ať si to nejprve přešte Žena a porody a pak kecá. Jana

lenka (Ne, 21. 8. 2011 - 15:08)

Má přítelkyně se mi...Ta tvoje kamaradka ti pekne kecala, Zoro. Dalsi pubertacka, co nevi roupama co by. Takovy vymysly muzou tomu gynekologovi ublizit, to si slepice neuvedomuje.

? (So, 20. 8. 2011 - 22:08)

U porodu se milé dámy...meleš hlouposti. Dana to napsala dobře, tělo se na porod připravuje i několik hodin. Pochva se samozřejmě pomaličku roztahuje též. Nerozevře se na velikost hlavičky během chvilky.Sport až tak na "vytahanost" pochvy nepusobí. Cviky na to jsou, ale nemá to nic společného s jízdou na kole nebo na koni.Rozdíl je mezi ženou, která prodělá dva porody a ženou, která nerodila.Ty si našel bulku v pochvě?

PRAVDA (Pá, 19. 8. 2011 - 13:08)

Tvrzení, že při porodu...U porodu se milé dámy otevírá děložní čípek ,-) zbytek je neovlivněnej porodem. Zasunutí ruky do pochvy je supr zážitek pro mne i mou současnou partnerku a ty minulé to také více než snadno akceptovali.Ono když se na to chlap zeptá, tak jí to vyděsí,když to udělá sám ve vhodnou chvíli,když to jde, je ona nadšená a nakonec to sama vyžaduje a ani pak nejsou vytahané.Vytahané jsou nesportovní typy.Holka co jezdí na koni, nebo na kole, má pohyby je při klasické souloži stále správně úzká. Myslím si že doktor tak vyšetřit může i já tak našel bůlku a dotyčná se ted včasně léčí na gynekologické a má ted dobré šance.

pat (Pá, 10. 12. 2004 - 23:12)

Kobra měl/a asi na mysli Michala, ne Mirka, žádný tu není.Jinak souhlas s Danou a Kobrou. Je vidět, že Michal fakt není lékař.

Kobra (Pá, 10. 12. 2004 - 21:12)

To Dana: Máš pravdu. Když si někdo myslí takovou blbost jako Mirek tak toho o ženský asi moc neví.

Dana (Pá, 10. 12. 2004 - 15:12)

Tvrzení, že při porodu projde poševním vchodem hlavička dítěte, tak tam musí projít i ruka gynekologa, je naprosto nesmyslné. Porod je něco úplně jiného. Trvá několik hodin, tělo ženy se na "projití" dítěte připravuje, vše se pomalu při kontrakcích otvírá a rozšiřuje, takže než projde hlavička, je poševní vchod dostatečně otevřen. Vyšetření u gynekologa je záležitost pár minut, pro většinu žen to není věc příjemná, o vzrušení a uvolnění nemůže být řeč, takže celá ruka nasucho by se tam nevešla. Se svým partnerem tuto praktiku některé ženy provádějí, ale samozřejmě při vzrušení a s pomocí lubrik. gelu.Takže srovnávání lékař. vyšetření s porodem, jak to napsal Michal, je nesmysl.

naked_lolipop (Pá, 10. 12. 2004 - 00:12)

To má tojik holek tak velkou p**u že se tam da strcit ruka???auu

J.K. (St, 17. 11. 2004 - 18:11)

B.H. co se tyce vyjadreni cechu, musim ti dat za pravdu.Casto se stava ze clovek neco rika a ten druhy rozumi opak!

Lenka (Ne, 26. 9. 2004 - 15:09)

Presne!!!!A to bych brala,za tragedii naprosto nejzalostnejsi!!!!

Jana (So, 25. 9. 2004 - 21:09)

třetí tragedií je , že nemají smysl pro humor:-)

B.H. (So, 25. 9. 2004 - 17:09)

Bud rada, ze ti tam nestrcil hlavu a nezavrtel s ni - to by byl jiste oboustranny a soubezny orgasmus :-)

CHACHA (So, 25. 9. 2004 - 16:09)

To vyšetření bylo asi zcela normální. A navíc si myslím, že gynekolog to tak asi nebere, víte co jich za den vidí?Onehdá mi řezník v supermarketu řekl, že má nejraději k jídlu dobrý koláč:)

saba (So, 25. 9. 2004 - 16:09)

To je opravdu prapodivne vysetreni pochvy. Jsi si jist, ze neslo treba o krcni vysetreni alternativni cestou?

Michal (So, 25. 9. 2004 - 14:09)

Nejsem lékař, ale používám hlavu. Pokud poševním otvorem projde při porodu hlava dítěte, tak jím při vyšetřování jistě projde i ruka gynekologa. To, že někteří doktoři jsou prasáci, je pravda a lidé by si to neměli nechat pro sebe a bránit se, ale v tomto případě je to podružné. Přednost má kvalitní vyšetření před doktorovým vzrušením. Když chodím na urologii na kontroly, řekne doktor "dobrý" aniž by prohmatal penis a varlata. Udělá to až na moji žádost, aby to raději prověřil. Nečiní mi to žádnou radost, protože ten doktor vypadá dost odpudivě (připustím, že mladá lékařka by byla lepší), ale jistota zdraví je pro mě důležitější.

B.H. (So, 25. 9. 2004 - 14:09)

Nevim, zda Jano umis cist nebo jak si na tom s chapanim, ale ve svem prispevku nic nedoporucuji. Tragedii Cechu je, ze se1) neumi srozumitelne vyjadrit,2) nechapou obsah sdeleni ostatnich.

Reklama

Přidat komentář