Reklama

PANICKÁ PORUCHA 6 DÍL

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 21:12)

HEZKÝ PŘEDVÁNOČNÍ VEČER,
děkuji vám jak jste mi poradili co na průdušky ,opravdu je mi lépe :))
Vážím si toho ,že umíte pomoci nejen od paniky :))
Relaxovala jsem při svíčce v vaně a vzpomínala na VÁS,jak jste tu na chatu ze všech koutů naMám vás moc ráda a ší republiky a jak je fain ,že je doba internetu ,že si můžem spolu popovídat o všem co nás trápí i z čeho máme radost.
Považuju VÁS za opravdový přátele,který maj v sobě spoustu empatie ,která je většině jiných lidí v dnešním uspěchaným světě nějak na hony vzdálená.Jsem ráda že tu jste ,hezky se vyspěte a ráno už se probudíme do štědrého dne :))
DÁŠENDA,BEROUN,+1,LEZAVO ,PIN 2 :))

Důchodkyně Mari (So, 23. 12. 2006 - 20:12)

Zdravím všechny panikáře, tak jsme konečně dopanikařili ke svátkům a teď už snad bude jen lépe! Čekám na synka, který měl 5 hodin zpoždění, resp. letadlo, neviděli jsme ho 4 měsíce a tak to bude radostné a nezkazí mi to žádná mrška PP. Zítra se asi nedostanu na 6 a tak využívám této vzácné chvíle klídku a přeji vám všem pohodu, klid v duši ale především: umění zvládat tu potvoru, která nás všechny tak trápí když to nejméně čekáme!Snad se nám to společně podaří, protože si myslím, že je to tady bezva tým, který si navzájem pomáhá! Nebudu se zase opakovat jak ráda vás čtu po pracovním dni, kdy jsem vyčerpaná! Dodáte mi vždy odvahu zase dále s tou mrchou bojovat! Jo a ať vám není špatně z jídla, žlučníky i slinivky už čekají aby o sobě daly vědět! Krásné svátky všem přeje ze západu M.

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 18:12)

ALE K ČEMU ZLEPŠOVÁNÍ...DĚTI UŽ KLETBU PŘENESLY NA SVÉ DĚTI A CO BUDE DÁL....

STOLETÍ BĚŽÍ ZA STOLETÍM JEN TAK SI SE SVOU KARMOU PŘES NĚ PŘELETÍM....

Martina - karmi (So, 23. 12. 2006 - 17:12)

Jeden můj rod z jedné strany je rod majetnický a sobecký a ten druhý rod je samá nemoc, stejně jako manželův rod.

KARMU si můžeme vylepšit tím, že na sobě budeme makat, ale je to strašně těžké a jde to zlepššvat strašně pomaloučku! Podle mě je to u někoho celoživotní boj a u druhého, který má víc štěstí, jen boj v části života. Nevěšme hlavu my, co to máme těžší. Ti co mají lehčí život se zase neumí tak radovat z každého krásného okamžiku, jako většina z nás, co překonáváme překážkdy dnes a denně.

Martina - výsta (So, 23. 12. 2006 - 17:12)

Tak jsem dnes stihla i výstavu obrazu a plastik u nás na obecním úřadě a na orlovně jsem viděla zase nádhernou výstavu vánočních stolů. Byla tam jak moderna, tak doba starodávná - z toho ale sálala atmosféra ... stolů tak 60.

Romana (So, 23. 12. 2006 - 17:12)

Ahoj, všem tady přeju krásné, veselé a pohodové Vánoce, dětem hlavně bohaté :-)))

Jitka B. (So, 23. 12. 2006 - 15:12)

Johanz - naše mimi bude nejen chytré, ale také zdravé, když tak dbáš o přísun vitamínů.
Už jsem ustrojila stromeček a zase půjdu relaxovat k solné lampě.

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 15:12)

DAŠENDA
JE TO NEPŘÍJEMNE ŽÍT Z TAKOVOU PŘEDSTAVOU A Z TOU GENETIKOU SE NETRAP NEVÍME JAKÉ UMYSLY MÁ STVOŘITEL...(JEDINE MOŽNÉ JE PŘIPRAVIT DCERY NA TO CO MŮŽE PŘIJÍT ABY NEBYLY PŘEKVAPENY)...ALE TO BY JSI JE MUSELA PŘIPRAVIT NA VŠE A KDYŽ TO NEPŘÍJDE TAK TI ŘEKNOU ŽE JSI MALOVALA STARŠÁKA NA ZEĎ

KDYŽ DO TOHO ZAMÍCHÁMÉ I ESOTERIČNO ŘÍKÁ MI MOJE DCERA ŽE MUSÍMÉ BÝT PROKLETÍ...A KDYŽ VEZMU KOŘEN JMENA MÉ BABIČKY A DĚDY OBOJÍ JE EQVIVALENT JMÉNA DRÁB JEDEN V POLŠTINĚ A DRUHÝ V MAĎARŠTINĚ URČITĚ BY SE TAM NĚJAKE TO PROKLETÍ NAŠLO.....NO NEBUDU ROZVÍJET SVÉ FANTAZIE MOHL BYCH SE DOSTAT NĚKAM KDE BYCH TOMU NEROZUMĚL ANI JÁ SÁM.....

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

JOHANZ,máš ve všem pravdu ,dík ,je vidět ,že máš s panikou svý bohatý zkušenosti :))
Myslím ,že už ve mě zůstane ta potvora navždy,nevěřím v úplné vyléčení,ale učím se s tou představit žít :)))
je to opradu težce nevyzpytatelná nemoc,jen mám strach ,že ty potíže budou mít i moje holky po mě,vždyť ta velká je užmá neni to přímo PP,ale uzkosti a deprese a ještě lehce agoraf.No to už nemůžu ovlivnit cosem jim předala v genetický výbavě:(
Já bych ráda věděla kde jsem to sebrala,nikdo tím u nás netrpěl.

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

BAKTERIE SE NEBOJÍM NEB VŠE VAŘÍME DOMA A BYL JSEM VČAS VAROVÁN SNAD VAR NEBO PEČENÍ BAKTERÍE ODSTRANÍ....A KDYŽ MAJONÉZU TAK Z VAŘENÝCH ŽLOUTKŮ....

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

DAŠENDO
PP JE PORUCHA PSYCHIKY A TO TO SI PIŠ ŽE SE ATIVIZUJE JAKOUKOLIV NEMOCÍ STAČÍ KDYŽ TĚ NĚKDE PÍCHNE A UŽ JE TADY MRCHA NEODBYTNÁ....JSEM RÁD ŽE JSI SI KOUPILA TY CEČKA VIDÍŠ JAK DOBŘE ČTEŠ PŘÍSPĚVKY JÁ UŽ TO TU PSAL A TED HUP CEČKO DO PUSINKY A ZAPÍT A ZNOVA NEBOJ VŠAK SI OD NĚJ ODPOČINEŠ AŽ BUDEŠ V POHODĚ...ALE JA BERU POŘÁD A KDYŽ PŘESTANU TAK JE TO (NO RADĚJI NEPŘESTANU) ALE NĚKDE JSEM ČETL ŽE TO JE JAKO DROGA....PROSTĚ TĚLO SI NA TO ZVYKNE...

BERU JEŠTĚ GERIAVIT JEDEN DENNĚ JO A RYBÍ TUK KVULI TLAKU....V V KAPSLÍCH ,JINAK BYCH SE ZBLIL JAKO AMINA ,UŽ OD ŠKOLKY HO NENÁVIDÍM...ALE RYBY MILUJI...

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

Martino,děkuju moc za ty odkazy ,dcera ted jede ještě někam na nákup tak mi stodal přiveze.
Jak píšeš s tím cukrovím ,někdy mi zůstává rozum stát kolik je v receptech množstvícukru ,vždy všechno redukuju alespoň na polovinu,je to určitě i mnohem chutnější.Ta tvarohová štola o které píšeš musí být mňam :))

Martina - jídlo (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

Dášendo,
vařím velmi podobně jako Tyy :) Bramborový salát ale vůbec nemůžu - vadí mi i vařený hráše, my tam dáváme ještě sladkokyselý nálev a vajíčko - to je moje smrt. Tak poprvé budu mít kapra jen s brambory, ale mně to vůbec nevadí, kapr je pro mě premiantem ne br.salát :)

Matka dnes upekla tvarohové koláčky, mňam! Včera si zase bratranec pochutnávala na mém novém receptu Tvarohové vánoční štole - dala jsem tam napůl cukr napůl umělé sladidlo Sorbit, jako do všeho, co peču. Není to tak sladké .... už musím jít pomáhat zdobit stromek.

Martina - homeo (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

- na to je dobrý homeop. sirup Stodal nebo si v lékárně objednat za 57 Kč tato homeopatika -

IPECACUANHA 5CH a pak cucat 3 kuličky při kašli.

Všichni 3 doma máme RÝMU, tak užíváme homeopatika volně prodejné - CORYZALIA, vitamíny, tinktury atp.

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

No Johanz,ty céčka jsem si zrovna koupila v týdnu v lékárně,jso od zentivy a mají oranžovou krabičku a jsou to ty s pomalým uvolňováním ,jestli jsou toty co jsi měl na mysli :))
Já na kašel vůbec netrpím ,nevím kde jsem k tomu přišla :(
Ale je mi líp než ráno
JOHANZ v Ostravě se objevila bakterie listeriozy v sekané ,viděla jsem to telce.
Jo a ještě ,ty Johanz myslíš ,že PP se může aktivovat nachlazením ?

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 12:12)

DAŠENDO JÁ KDYŽ ZAČNU KAŠLAT TAK MOJE PP MA RADOST ŽE MŮŽE ZAČÍT VYSKAKOVAT S ÚKRYTU A ŘÍKAT TY TY TY
TAK UŽ VÍŠ Z ČEHO JSI MĚLA POPLACCH.....

SAMOZŘEJMĚ JEJÍ KATASTROFICKÝ SCÉNAŘ NEBUDE NAPLNĚN NEBOT TY SI KOUPÍŠ CEČKO OD ZENTIVY S PRODLOUŽENÝM UČINKEM A BUDEŠ SE POSILOVAT
RÁNO V POLEDNE A VEČER JEDNOU 500MG TABLETKOU----NEBOJ MÁM TO VYZKOUŠENÝ BRAL JSEM V KAŠLACÍ KRIZI AŽ TŘI GRAMY..JO A HOJNĚ VODY ABY JSI PŘEBYTKY CEČKA, KTERÉ ORGANISMUS NEPOUŽIJE MOHLA ZPLÁCHNOUT.....

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 12:12)

DÍKY JITKO
NAŠE BEJBY BUDE CHYTRÉ...

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 10:12)

Johane mám suchý .úděsně dávivý kašel bez hlenů,když bude hůř půjdu na pohotovost:(
maminka mi dala ještě jitrocelový med,ten prý je na průdušky taky dobrý.

Evi,s tím spaním to musí být prtvný vlastně trdy spíš s nespaním ,vid?
No já měla včera náznak na ataku po asi půl roce ,ale díky neurolu se to plně nerozjelo.
Trvalo to asi 15 min.,spíš taková slabost ,vždyť to znáte.
Ted zrovna zadělávám vánočku a vařím hrnec brambor na salát,bude nás šest u večeře ,takže vařím těch branbor kotel :))
Kalorická bomba můj salát není,dělám ho s jogurtem ,jablíčkem ,zeleninkou a bez uzeniny :))
To naopak moje tchyně ta když něco vaří ,edy spíš dřív vařívala,ted užje tak nemocná ,že vařím i pro ni já,tak ta do všeho prsla 10 vajec ,plavalo to v tuku ,cukru...blééééé.hnus ,nesnášim takový těžký jídla,vařím odlehčeně,hodně ,jíme těstoviny,zeleninu ,bílý maso a občas samozřejmě i něco míň zdravýho ,ale to opravdu jen občas.Třeba omáčky a knedlíky to se u nás nejí takřka vůbec :))
Největšími jedlíky jsou u nás moje dvě dcery a to malá i velká ,ty maj tedy apetýt,že se kolikrát směju,co všechno spořádaj ,ale obě jsou šťíhlý :))
Tak semějte,trochuse mi po kapkách ulevilo od kašle jdudát do truby tu "krasavici " vánočku :))
BEROUN HNUSNĚ ,LEZAVO ,PIN 2 :))

evakrk (So, 23. 12. 2006 - 10:12)

Ahoj z hor.
Tma, hnusně, vlezlo, fuj.
Večer jsem napekla vánočky a asi se povedly, protože nějak podezřele mizí.
Jak se vede? Já dnes tak na trojce, včera jsem si vybrala krásný den v pohodě a dnes zas noc prokoukaná do stropu, nevím, že nechrním.
Johanz o těch psech jsem napsala všechno co vím.Je to přeposlaný mail, tak jsem sem napsala je to tel. číslo a o co jde.A že jsou krásní to vím, mám jednu doma. Dnes jde do vany.
Dášendo, když i tobě nebylo nejlíp, tak to je co říct.Doufám, že už ti je líp.
Já bláhově myslela, že dnes zapřáhnu chlapy, ale omyl.Zjistili, že nemají dárky a vyrazili.Takže já jdu na salát a po obědě zkusím na chviličku usnout, třeba se vzpamatuju.
Tak vám přeju pěkný den a jdu vytvářet kalorické bomby.

Johan (So, 23. 12. 2006 - 10:12)

Dasendo i Tobe krasne svatky a at si brzy v klidku vydychnes se vsim vsudy!

S Tussinem si dej pozor! Pokud bys vykaslavala hleny, tak ho neber. Jinak by se Ti hleny mohly i hromadit v dychacich cestach.
Jdi ted na vlazny az mirne teply lipovy caj ve vice nez malem mnozstvi:-)
A pokud by se Ti to zhorsovalo, konsultuj radeji stav s lekarem. A pak teprve nasad Tussin. Ten pouzivej vyhradne jen pri ciste suchem kasli.

Reklama

Přidat komentář