Reklama

PANICKÁ PORUCHA 12 ( a vše okolo ní)

Alča (Po, 3. 1. 2011 - 12:01)

LAZARE ztracená AGORKA,to je něco jako Alenka v říši divů,vííííš.Chichichi.
Já jsem dneska nějaká rozverná a rozvrkočená,toto špatně večer nebo zítra dopadne už to tuším.To zase dostanu po paprčích,buď bušink,nebo třepink nebo něco jiného to už mám vyzkoušené,že jak jsem na tom dobře hned mě to liskne.Tak se mějte jdu věšet prádlo.

LAZAR (Po, 3. 1. 2011 - 12:01)

Ahoj všem holkám a našemu...Hanko1...ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ! Jak vypadá ztracený agorafobik si nemusím představovat...to jsem zažil a to chce "rychlý gumy"/taxi/...ale jak vypadá ztracená Agorka,to netuším? :-)))))))

Alča (Po, 3. 1. 2011 - 11:01)

HANKO 1 jak to,že jsem tě dostala?Vždyť my jsme přece dobrý,to jen agora a pepina jsou blbý.A že u nás se drží,to není jejich zásluha,ale naše,že se o ně staráme.O ty mrchy jedny.
Já se citím,mladá,krásná,svižná,inteligentní krasavice Jelena no a další a další.Haha.
Dělám dneska špagety.Tak páčko.

Lara (Po, 3. 1. 2011 - 11:01)

Ahoj,
co mám dělat, když se mi strašně nechce do práce???? Asi stejně jít, co... No to jsem si mohla myslat ;-)
Tak já jdu, mějte se tu!!!

Hanka 1 (Po, 3. 1. 2011 - 11:01)

Ahoj všem holkám a našemu Lazarovi,chumelí,a chumelí ,Evka Krakonoška asi klepe peřiny,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

no holky mně se dnes zdál tedy sen,něco hrozného,to tu ani psát nebudu,závěr byl ten ,že jsem se ztratila,umíte si představit ,když se ztratí agorafobik...................
ráno uplně mimo obraz dění,,,,,,,,,,,,,,,,,
takže jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí

Alčo naše lednička také jak když jí projede vysavač,ale umytá to ano,,,,,,,,,,,

A dostalas mě,mladá ,krásná a svižná hahahahaha

LAZAR (Po, 3. 1. 2011 - 10:01)

Zdravím všechny v novém...ALČO.....JDEŠ NA TO SKVĚLE...TA VYDRŽÍŠ DÉLE....drž se reality! :-)))))))

Alča (Po, 3. 1. 2011 - 10:01)

Zdravím všechny v novém roce.
Žranice jsou už za námi,ledničky jsou pomalu vymetené a nachystané k úklidu a mytí.
Prošla jsem několik návštěv se strachem zda budu utíkat pryč,ale nedělo se nic závažného.Všude jsem poseděla jen chvilku a mazala dál.Dneska den praní.Strašně mně slzí oči,tak si je budu muset vystříknout nějakou "kyselinou",abych lépe viděla.
Jinak na důchoďáky nemyslete,protože jste ještě mladá,krásná a svižní děvčata.
LAZARE cobychom měli říkat my?Já se cítím mladá,čilá,široká-po svátcích,bystrozraká po "kyselině,a vůbec se tím nezabývám,však oni někam potom babku hodí a to už mně bude jedno,jestli koukám na zeď doma nebo v nějakých jeslím pro starce.
Tak žádný nářek a sebelitování a vzhůru do bezvědomí,to je nejlepší.

LAZAR (Po, 3. 1. 2011 - 09:01)

Evikrk, promluvila jsi mi z...Se to někde "kouslo"nebo už tlačíte na fachu?:-(( ZDAR A SÍLU AŤ SE DÍLO DAŘÍ.....Čumím jakej SCI-FI matroš říznutej katastrofickým scénářem se tady rozjel.....škoda,že vám došla invence? :-)))))))))))))

Hanka 1 (Ne, 2. 1. 2011 - 22:01)

Ahoj Luco přeji Ti štastný rok 2011,plný pohody,zdraví,štěstí a at Ti vše vyjde ,jak si přiješ.

Znám to měla jsem takhle babičku,pak jí měli naši a u nás to bude stejné.............smutné,ale je to život.

Lucipera (Ne, 2. 1. 2011 - 21:01)

jo jo děvčata,všechny moc zdravím v Novém roce a trochu těmto úvahám směju...mám to ted v přímém přenosu :-( myslím,že v plném vědomí a se zdravým rozumem nechce být nikdo ve stáří na obtíž svým blízkým....ještě před několika lety takhle mluvila i naše maminka ale momentálně je jak malé dítě a jinou péči než naší vůbec nepřipouští!!!je to strašně smutný!!

Jinak je fajn,že sem zase píšete!

zdena (Ne, 2. 1. 2011 - 21:01)

Pajko i já jsem rozhodnuta nebýt mladým na obtíž.
Ale vidím že jsi moc,těch zařízení nenaštívila,není to zas taková idilka,když nemáš,na ty vybrané pečováky.

Hanka 1 (Ne, 2. 1. 2011 - 20:01)

Pajko...........tak u nás je to tak ,jak jsem psala a není na vybranou

Pajka (Ne, 2. 1. 2011 - 19:01)

Evikrk, promluvila jsi mi z duše s tím koncem sponzoringu mladých. Myslím, že je to i pro ně pozitivní, ať si zvyknou, že je třeba dokázat se postarat sám o sebe, nečekat na příbuzné ani na stát, který ať se postará jen o ty, kteří nemohou...
Nečekám, že pokud se dožiju a nebudu úplně fit, pomoc od mých blízkých-pokud by to pro ně nebyla doslova radost, což si neumím představit, takže bych ani nechtěla. Dala bych přednost cizím profesionálům... přijdou do práce, tam různě nemohoucí senioři, vydrží být milí po dobu směny a odejdou. Příbuzní mají nemohoucí v domácí péči 24 hodin denně 365 dní v roce a tak ani není divu, že to mnohdy všechno se svým zaměstnaním, mladými, vnoučaty a bůhvíčím ještě nezvládnou s věčným úsměvem a laskavostí. V tom směru smekám před Silvou a jejím manželem, jsou velice obětaví a vlastně tchýni věnují svoji energii a čas, tím pádem může babička svoji podporu investovat jinam, než do péče.

Tož se mějte krásně !!!

Hanka 1 (Ne, 2. 1. 2011 - 19:01)

Evikrk tak zahřívadlo ,jo,no u Vás je to potřeba na těch horách

Baru ahoj,Beat tobě také

Beata1 (Ne, 2. 1. 2011 - 19:01)

Hezký večer holk,ykrásně jste se rozepsaly,uplně jsem vás zhltla,končí vše krásné a začíná normální kolotoč a mě je to taky od včerejška nějak líto a jsem taková nějaká na měko jako LARUŠ píše ale jak do toho zaběhneme tak to bude dobré,celkem se na ten nový rok těším,snad bude pohodový.
Přeji vám klidný nástup do práce a mějte se co nejlíp.
tady to tak celkem venku taje ale myslím že zase nasněží,okolo nuly bylo celý den tak procházka pěkná.

Lara (Ne, 2. 1. 2011 - 19:01)

Ahoj, ahoj!
Tak máme po svátkách a hurá do normálního kolotoče. Já jsem si to celkem užila a až teď jsem nějaká na měkko. Mírně sevřený žaludek, červíci v hlavě, ruce se trochu třesou, no co budu povídat, to se rozchodí, no doufám :-)
Mějte se a příjemný start do prvního pracovního týdne.

Lenik (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

Pajko, tak to byla asi Judita :-)Já nevím proč, vždycky jsem si vás dvě pletla.
Odepsala jsem ti na e-mail.

Dituš, mám po svatbě nový e-mail: [email protected]. Tak se prosím ozvi a ráda ti fotky pošlu.

Nebo nemáte někdo facebook?

evakrk (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

Barčo, já takhle chodím s jablkama. Vím, kde chodí srnky, tak tam vždycky nějaké nechám. Zítra jim vezmu chleba, dobrý nápad.

evakrk (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

Dito, Silvo vy mě nevěříte, ale já už začala. Před svátky jsem koupila v Lidlu Anessii. Je to něco jako Metaxa, kterou mám moc ráda, ale tohle je lahodnější, cítím karamel. No a před svátky jsme šly s kámoškou večer na rozsvěcení stromku, tak jsem to načla, nalila, abychom nezmrzly. Taková lahoda, mňam. Hned jsem ji schovala, protože pro chlapy to je škoda a vždycky když jdu se psem, tak si dám na vypálení červa a nějak mě ta flaška vysychá :-))) Takže vidíte, začínám myslet na sebe :-)))))))))))))))))
A potěšilas mě, váhu máme stejnou :-((

Barča (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

ahojte holky! moc vás všechny zdravím,samo že i kluky :-) dneska jsme se byli se psama projít v lese,ikdyž kousek od ostravy,tak je tady pořád bílo,vzali jsme suchý chleba do krmelce,teď jsem uvařila čaj a drahá polovička kouká na dvd s judem (slyším jen to třískání o žíněnku :-))
jinak 3týden se seropramem a ťukám na zuby-je mi lépe,né sice že by člověk štěstím létal ale to snad ani není potřeba,stačí když nejsou ty hnusné ataky,žejo? :-)
sice se zpožděním ale dovolte mi popřát všem do nového roku hlavně zdraví,štěstí,lásku,nějaké to pracovní uspokojeníčko a pár papírků s masarykem :-D
mějte se krásně, pac a pusu :-)

Reklama

Přidat komentář