Reklama

Operace nosní přepážky

Marek (St, 14. 6. 2017 - 09:06)

Dobry den, jelikož už od malička mám křivou nosní přepážku, tak bych se vás potřeboval zeptat na průběh vyšetření a také na to, jestli vyjmuti nosni prepazky něco stojí (Cena operace). Děkuji za odpověd

Jirka (Pá, 7. 4. 2017 - 23:04)

Tak mám jit na operaci nosni...Kolin je fajn

Lucka (So, 25. 3. 2017 - 23:03)

Iris, jak to potom dopadlo s informací ohledně smkaní po pritelovo operaci nosní přepážky? Já jsem po ní 3 dny a nevím, zda smrkat, nebo ne..Bojím se, aby se tam něco neutrhlo :-)

Lucka (So, 25. 3. 2017 - 23:03)

Iris, jak to potom dopadlo s informací ohledně smkaní po pritelovo operaci nosní přepážky? Já jsem po ní 3 dny a nevím, zda smrkat, nebo ne..Bojím se, aby se tam něco neutrhlo :-)

Iris (Ne, 12. 2. 2017 - 11:02)

Před šesti lety jsem byla...Dobrý den, chci se jen zeptat přítele včera pustili po operaci nosní přepážky, ale téměř nic o péči po operaci a propuštění mu neřekli, jeden z pacientů na pokoji který bl také po stejné operaci mu řekl, že po vyndání tamponády by měl smrkat, ale v nemocnici o tom nepadlo ani slovo, tak si chci jen ověřit, zda u Vás info o smrkání proběhlo a zda jste praktikovala. Děkuji

lsbritney (Čt, 28. 11. 2013 - 12:11)

ahoj všem co se chystají na...Ahojky můžu poprost o jméno operující lékaře?? prosím písni mi na [email protected]
děkuji

lsbritney (So, 23. 11. 2013 - 18:11)

ahojky právě vybírám kam...prosím odpověd na [email protected]

lsbritney (So, 23. 11. 2013 - 18:11)

ahoj všem co se chystají na...ahojky právě vybírám kam jít na operaci....kdo tě v liberci operoval??

pepo (St, 27. 5. 2015 - 15:05)

Odstranením nosní prepážky už nebudu v noci chrápat?

Steve (Ne, 26. 4. 2015 - 17:04)

martin: Díky, to mě zajímá. I ten Cheb :-)

Robin (Ne, 26. 4. 2015 - 11:04)

Ahoj, Asi 2x jsem měl zlomený nos a nikdy jsem nevyhledal odbornou pomoc. Bohužel se mě vychýlila nosní přepážka a to zpusobuje problém s dýcháním, neustálím smrkáním a spoustu dalších věcí. Navíc se mě na nose vytvořil velký ,,hrbol´´ Tak by se chtěl zeptat, když pojišťovna zaplatí operaci přepážky, tak jestli by mě ješě neseškrábli ten hrbol. Díky

Danca (Po, 20. 5. 2013 - 18:05)

Ahoj, absolvovala jsem...Kde jste byla Olomouci na operaci té přepážky ve ktere nemocnici

martin (So, 26. 4. 2014 - 17:04)

Ahoj vsem,byl jsem ne operaci nosni prepazky ve stredu v Chebu.Nez jsem tam sel,tak jsem cetl temer veskere diskuze co na internetu jsou a diky tomu jsem byl dost vyplasenej.Zahy jsem zjistil,ze uplne zbytecne.Nez me operoval pan primar David Marek,bylo mi vysvetleno,ze na me bude vic prace,ale plne jsem mu duveroval.Operace trvala hodinu,zlomil mi u toho nos(mel jem tam zatacku),vse zpravil.Po probuzeni temer zadna bolest,ve ctvrtek vyndani tamponu(cca 10cm dlouhe),bez bolesti a v patek domu.Nos vykapavam a mazu.Mirne to boli,ale jinak pohoda.Vsem z okoli doporucuji primare MUDr.Davida Marka a jeho tym.Dekuji za vyreseni problemu ktery jsem mel od narozeni.Pro dalsi info mi piste na imeil [email protected]

martin (So, 26. 4. 2014 - 17:04)

Ahoj,

janhanz@seznam. (So, 28. 8. 2010 - 12:08)

Prosím vás . jmenuji se honza a je mi 17 let . Chystám se na operaci nosní dírky protože mám jednu hodně křivou . Strašně se bojím a proto někoho prosím jestly by mi nenapsal jak to probíhá před a potom , a také jestly to je bolestivé atd . Moc moc prosím napište mi . Mockrát děkuji . můj email je [email protected] . Prosím prosím :-(:-(

Vera (Pá, 23. 4. 2010 - 13:04)

ahoj všem co se chystají na operaci nosní přepážky..všem vřele doporučuji,můžu říct, že to bylo nepříjemné(hlavně den po operaci),ale ten pocit dýchat nosem za to stál...doporučuji ORL v Liberci,příjemný personál a vše proběhlo bez problémů.Když sem to zvládla já,tak to opravdu zvládne každý:)

Jirka (Út, 8. 9. 2009 - 14:09)

Eva: ja mel problem uplne stejny, jen jednu funkcni nosni dirku a stejne veskere dychani zajistovala pusa, zrivna vcera me propustily z nemocnice a jsem nadmiru spokojen, opet plne dycham...

Eva (Čt, 13. 8. 2009 - 21:08)

Mám operaci za sebou už čtyři roky, vydrželo to dobré tak rok, teď zrovna uvažuji zajít znovu k doktrorovi, nevím, ale nechtěla bych to zažít podruhé, ta šílená migréna po probuzení, brrr, a ty tampony snad kilometrové. na druhou stranu dýchámjen jednou dírkou, takže vlastněpusou, je to blbé při spaní.....nevím, poraďte

Pavel (Po, 20. 7. 2009 - 19:07)

Evo, tyto operace jsou zdarma, nejedná se přímo o kosmetickou operaci, ale funkční (zlepšení díchýní, odstranění chrápání). Spíš se dívím, že s tebou o tomto možném chirurgickém zákroku tvoje lékařka nemluvila.

Eva (Po, 20. 7. 2009 - 18:07)

Ahoj.
Mám křivou nosní přepážku po tátovi( máma se směje, že je aspoň fakt jisté, že je to můj táta:) ).Přemýšlím o operaci. Chtěla jsem se zeptat, kolik tahle operace stojí? (nebo jestli vůbec něco stojí).
Děkuju za odpověďi

Reklama

Přidat komentář