Reklama

cím to je?

Drak (Pá, 6. 5. 2005 - 14:05)

Ahoj Moniko.Predem fakt netusim kolik takovy terapeut stoji.Vis ale,pokud mas deprese tak urcite bez za psychiatrem(Ten je zdarma)a rekni mu vsechno co te trapi i to ze mas problem v sexu,pripadne kam se obratit s takovym problem.Pomuze ti vermi.Taky se mej hezky Moniko a drzim pesticky.PS:S partnerkou to klape jako po masle.Skoda akorat ze nemuzes si uzivat taky jako my :-(Zatim pa Moniko

monika (Pá, 6. 5. 2005 - 08:05)

Ahoj Draku, prosím , mohla bych se ješte zeptat kolik taková návšteva terapeuta cca stojí? A jak to asi tak probíhá. Děkuji za případnou odpověd..Ja mam taky porad deprese, o sebevrazde jsem neuvazovala, protoze na to jsem velky srab. Bojim se bolesti. Vzdycky si zalezu do sebe a nekomunikuju s okolím. Přítel říká,že se ve mě někdy vubec nevyzná. Nechci mu ublizovat. Jinak se mej moc hezky a hodne příjemnych chvil strávených spolu s tvou přítelkyní. M.

Drak (St, 4. 5. 2005 - 16:05)

No Moniko co rict...Me to taky klapalo s partnerkou uplne v pohode az na ten sex.Ja se taky rad mazlim a vsechno a tim to i koncilo v drivejsi dobe.Jsem si nasel po dlouhe dobe holku,protoze jsem mel porad strach a stavalo se mi to casto.No vlastne porad.Jinak se neboj najit odbornou pomoc.Zajed si nekam do mesta kde je nemocnice a je to.Ja se lecim na depresi u psychiatra protoze jsem mel se chut zase zabit.Nikdo to krome me a par lidi kterym verim nevi a to jsem taky z vesnice.Tak ze zadny strach a bez prosim.Kdyz ti v tom nepomuze pritel tak terapeut urcite ano.Hodne stesti.Pa pa

monika (St, 4. 5. 2005 - 15:05)

draku díky! mám to taky klape uplně baječně až na...:-( myslím ze muj pritel v tom nevidi tak velky problém jako ja. teda vadi mu to,ale ja si myslim ze je to neco vic nez jen to ze neni chut..ja se tak rada mazlim a vsechno...jen ten akt. kdyz dostanu chut ja(moc casto to neni) tak není zadny problem. Ale kdyz ma chut pritel, uz to poznám ze zpusobu jakym me drazdi, je mi uplne nanic.protoze ho moc miluju a kdyz odmitnu tak bude nastvanej a sama si to pak vycitam,kdyz se to snazim prekousnout mam pak pocit jako ze znasilnení(nevim k cemu bych to prirovnala) a je mi hrozne. V okamziku kdy ma partner vyvrcholení a uz vim ze je po vsem je mi zase lip...Snad je to chvilkový zkrat, bojim se vyhledat nejakeho terapeuta, jsem z vesnice a tam se sve hned rosiri..

Drak (Út, 3. 5. 2005 - 17:05)

Ahoj MonikoPredem urcite se to u Tebe zlepsi,ale nesmis si rikat takove veci,ze ja to nezvladnu apod.Co na to moje partnerka?Juuu ta byla rada ze jsem ji to rekl!Jsme zacali pekne pomalu a kdyz to neslo tak jsme zacali znova a vubec mi nerikala,ze jsem neschopnej nebo tak,proste to chapala.Urcite mi pomohla,tim sem si jist.Ted na to spolu bajecne klape a uz se mi nestalo,ze by mi zvadnul :-))PS:Pokud budes mit dalsi dotaz ma me,tak se me zeptej.Budu se Ti snazit poradit.Preju ti hodne stesti Moniko.Pa

monika (Út, 3. 5. 2005 - 14:05)

Elisko jsem rada,ze jsi napsala. Je to tak chlapy bolest necítí. Mela jsem jeden cas zdrav. problemy se spodkem a od te doby me to obcas boli, a kdyz to neboli tak to moc prijemny taky není. Ja na to mam i chut ale ... mozna je v tom podvedome strach z bolesti? mozna unava..?

eliska (Út, 3. 5. 2005 - 12:05)

Tenhle problem mam taky, ale u chlapu je to jiny. Bolest neciti Ja pri sexu cejtim bolest, a i kdyz je muj partner po obliceji hezkej, proste mi nepride sexy, kdyz k tomu ma dojit. Necejtim vubec nic.Pritom premejslim o sexu a hodnekrat se mi chce, nejsem studena.

monika (Út, 3. 5. 2005 - 09:05)

to je dobře ze vam to klape...snad se to u mě taky zlomí a zas bude dobrě...:-( zajimelo by me co na to tva partnerka? chapala to ?pomahala ti ?

Drak (Pá, 29. 4. 2005 - 17:04)

Ahoj Moniko.Nejsem zadnej odbornik ani nemam tu zkusenost ale zkus treba zavolat (obednat se)k nejakemu Psychiatrovi nebo k nekomu kdo vi o co se jedna.Je to proste v tvoji hlavicce zablokovany.Mas nejaky psychicky blok k tomu.Jinak ja jsem mel taky kdysi takovou chut na sex a kdyz na to prislo tak me zvadnul...trvalo to asi 2 tydny s partnercinou pomoci a ted si to nemuze vynachvalit.Tot vsePapa

monika (Pá, 29. 4. 2005 - 16:04)

ahoj, mám přítele už dva roky.Je uplně boží:-)) začínáme spolu bydlet a vše je fajn..až na jednu věc. SEX - z mojí strany..rada se s nim mazlim vsechno, ale kdyz uz vim ze na to pujdem,tak se ve me neco vzprící. najednou se mi nechce, vím jak je zklamany a chtela bych se prekonat, ale chut uplne zmizí:-( naopak kdyz jen tam vedla sebe lezime a nemuzem se milovat)menzes,nekdo vedle v pokoji tak chut zrovna mam. Vypada to ze to delam naschval ale to opravdu ne! nestalo se to taky nekomu? prejde to?

Reklama

Přidat komentář