Reklama

Regalen na podporu trávení, funkce jater a žlučníku

Regalen lze využít nárazově jako účinný prostředek ke zlepšení trávení. Lze jej chápat i jako první pomoc při dietních chybách. Pro období nadcházejícího jara je ale doporučován zejména pro "jarní úklid" organismu.

Detoxikace zaručuje buňkám normálně se množit a pracovat. Pokud začnete svoje tělo detoxikovat, nebudete kromě své vlastní vůle potřebovat žádné drastické diety na hubnutí. Jestliže vše funguje jak má, a je-li vaše genetická výbava na dobré úrovni, pak neztloustnete.
Když se tělo nestačí detoxikovat, dochází k postupnému ukládání metabolických zplodin v tukové tkáni, kloubech a dalších částech těla. Začínají se objevovat lehké zánětlivé stavy ve střevech a ta přestávají plnit svou funkci. Dochází k nedostatečnému vstřebávání prvků, vitamínů a dalších potřebných živin. V tomto stavu nám nepomohou žádné megadávky multivitamínů a prvků, protože je zde narušen proces asimilace a tělo začíná chřadnout. Nedostávají se mu životně důležité látky pro výživu organismu. Tím nejsou narušena pouze střeva, ale i další orgány, protože mezi nimi existuje určitá provázanost, kterou zejména čínská medicína bere v úvahu při komplexní léčbě člověka. Regalen ovlivňuje především meridián jater, žlučníku a tří zářičů. Je vhodné jej tedy užívat zejména při alergiích, ekzémech, lupence a astmatu, dále při zažívacích obtížích, funkčních poruchách žlučníku, žlučových kamenech a nadýmání, k regeneraci jater různým způsobem poškozených, a lze jej použít i jako prevenci onkologických onemocnění. Součástí sirupu jsou hořčiny, které silně ovlivňují metabolismus člověka a jeho detoxikaci. Působí přes vegetativní nervový systém, a podněcují tak i funkci srdce a krevního oběhu, čímž se mohou zlepšit stavy nervového vyčerpání.

Regalen si můžete koupit zde.

zdroj: časopis Energy

Reklama
Reklama

Komentáře

izabela (So, 25. 2. 2006 - 10:02)
Vedel by mi niekto poradit, ako si vyrobit homeopatikum z Regalenu? Po užívaní Regalenu mi vo fµaštičke ešte trošku zostalo a chcela by som si z toho zvyšku sama vyrobiť homeopatický Regalen. Podµa p. Jiřího Janču sú vlastnoručne vyrobené homeopatiká najúčinnejšie.... Ako mám postupovať? Vopred díky pekne za radu!
lilibu (Út, 8. 4. 2008 - 15:04)
chtěla bych se zepata jestli může být funkce jater něčím nahrazena?
johny tráva (Po, 19. 4. 2010 - 11:04)
Komu to jako kurva cpeš...mě ty sračky nezajimají...=oP
mahulena (Po, 19. 4. 2010 - 11:04)
hhhhhhhhhhhhm fakt zajmavi :D
Eva (St, 18. 5. 2011 - 09:05)
Doporučuji… Emulips velice mě pomohl při bolestech žlučníku. Je vhodný i na …přejídání, pálení žáhy, křeče do břicha, žlučníkové záchvaty.Máte-li zájem o více informací, ráda poradím .
e –mail. [email protected]
Reklama