Reklama

KYSELINU DO OKA? JEN HYALURONOVOU

Ač to zní neuvěřitelně, kyselina v oku může pomoci. Kyselina hyaluronová má vlastnosti, které ovlivňují rychlost léčby syndromu suchého oka. Zejména na sebe dokáže navázat velké obrovské množství vody, čímž povrch oka po aplikaci očních kapek udrží delší dobu zvlhčený a ochranný film na povrchu oka zůstává celistvý. Podílí se také významně na regeneraci epitelu rohovky, který může být je vlivem porušeného slzného filmu poškozen.

Použití kyseliny hyaluronové v kosmetice ženy zajisté znají - nabídka krémů proti vráskám a injekcí s kyselinou hyaluronovou, která pomáhá v boji proti vráskám, nabývá na síle. Využití této kyseliny v oftalmologii již tak známé není.

Přitom vlastnosti kyseliny hyaluronové, která se v lidském těle přirozeně vyskytuje, jsou pro léčbu syndromu suchého oka zásadní. Koncentrace kyseliny hyaluronové je v očních kapkách obvykle 0,15% - mezi ně patří i Oxyal, který je určen speciálně k léčbě suchého oka. V kapkách Oxyal je účinek kyseliny hyaluronové zesílen využitím unikátního polymeru, který zlepšuje fyzikální vlastnosti účinné látky.

O kyselině hyaluronové se mluví jako o ?tekutině budoucnosti?. Jednoduše můžeme říci, že pomáhá udržovat tělo zdravé a mladé. V kloubech zajišťuje vyšší klouzavost chrupavek, čímž snižuje jejich opotřebování při artróze. V případě pleti se jejím nedostatkem tvoří vrásky. Díky rozdílným  možnostem její aplikace ji můžeme plně využívat. V očních kapkách plní důležitou funkci udržování zvlhčeného povrchu oka a tím i jeho zdraví.

Oxyal s obsahem kyseliny hyluronové můžete zakoupit i v internetových obchodech: www.lekarna.cz, www.cocky-in.cz, www.cocky-levne.cz a dalších.

Reklama

Reklama

Komentáře

katka (Po, 3. 10. 2016 - 16:10)
Premyslim jiz delsi dobu nad aplikaci kyseliny hya. do vrasek prosim mate nekdo zkusenosti s medikhaus? Dekuji
katka (Po, 3. 10. 2016 - 16:10)
Premyslim jiz delsi dobu nad aplikaci kyseliny hya. do vrasek prosim mate nekdo zkusenosti s medikhaus? Dekuji
centrsnabfreetle (Pá, 27. 9. 2019 - 12:09)
Главный сервис Яндекс такси позволяет людям вызвать автомобиль когда и куда угодно. Сделать заказ авто вы можете 3 способами: через специальное мобильное приложение, закачав его, на сайте, по телефону Яндекс такси. Вам требуется назвать местонахождение, ваш номер сотового, время когда необходима автомобиль.

Можно заказать такси вместе с детским авто креслом для перевозки детей, вечером после встреч лучше всего прибегнуть к такси, чем, например, садиться в авто нетрезвым, в аэропорт или на вокзал спокойнее пользоваться Yandex такси ненужно искать где оставить своё транспортное средство. Платеж производится безналичным или наличным переводом. Время прибытия Яндекс такси составляет от 5 до 5 мин. примерно.

Преимущества работы в нашем Я. такси: Моментальная регистрация в приложение, Незначительная комиссия, Оплата мгновенная, Постоянный поток заказов, Оператор круглосуточно на связи.

Для выполнения работ в Yandex такси владельцу автомобиля требуется оформиться лично и средство передвижения, перечисленное займёт не больше пяти минут. Наша комиссия будет составлять не более 15 процентов. Можно получить зарплату в любое время. У вас всегда будут заявки. Если возникнутвопросы сможете соединиться с постоянно действующей службой сопровождения. Яндекс такси помогает людям быстро добраться до места назначения. Заказывая наше Yandex такси вы приобретаете люксовый сервис в городе.

яндекс такси самара работать : яндекс такси работа водителем на своем авто
Reklama