Reklama

Solnea zklidňuje lupénku i další kožní problémy

Krém SOLNEA Plus  obsahuje sůl z Mrtvého moře. Tuto sůl lze označit za "izraelskou specialitu". Nemocní platí nákladné ozdravné pobyty u Mrtvého moře, aby se zde léčili z různých onemocnění pokožky, především lupénky a některých typů ekzémů. Mořská sůl totiž obsahuje vyváženou skladbu oligominerálů, které příznivě ovlivňují právě uvedená onemocnění.

Ověřovací zkoušky s krémy obsahujícími mořskou sůl ukázaly vynikající výsledky použitím krému jako podpůrného preparátu při léčbě výše uvedených kožních poškození. V případech akutního kožního podráždění dochází velice rychle ke zklidnění. Nelze je však používat u pokožky rozpraskané až do krve, jelikož vysoký obsah soli způsobuje silné pálení.

Při mechanických úrazech kloubů a svalů můžeme použít také SOLNEU ORIGINAL AÖK. Ta dále podporuje prokrvení, uvolňuje svalovou ztuhlost a působí na funkční poruchy způsobené nedostatkem minerálií. Popsané účinky potvrzují také odborné dermatologické testy.

Krém SOLNEA Plus se solí z mrtvého moře je dodáván v neutrální formě a jsou proto vhodné pro doplnění potřebnými éterickými oleji (například levandulovým, čajovníkovým nebo pelargoniovým a dalšími).

Vlastnosti:
Krémy jsou vhodné jako podpůrný prostředek při ošetřování (a každodennímu použití) pokožky postižené lupénkou a některými typy ekzémů.
Zklidňují pokožku při akutním podráždění jako je zčervenání, alergie, bodnutí hmyzem.
Zklidňují při úrazech kloubů, kostí, šlach a uvolňují křeče.

Reklama

Použití:
Na místě aplikace se po umytí vytvoří tenký film z krému, který lehce vetřeme nebo vklepeme do pokožky. Dbáme, aby se krém nedostal do očí. Protože krémy obsahují vysokou koncentraci soli, může při aplikaci na silně popraskanou pokožku dojít k nepříjemnému pálení.

Solneu můžete zakoupit na 001shop.cz nebo v prodejně Krakovská 22, Praha 1 v pracovní dny od 10 do 19 hodin nebo v sobotu od 10 do 13 hodin
 

Reklama

Komentáře

lupenka (Čt, 25. 1. 2007 - 09:01)
čtěte více na http://www.lupenka.net
Reklama