Reklama

Chronická infekční ložiska v organismu a revmatismus

Revmatismus je bolestivé onemocnění kloubů, svalů a šlach. V těžších případech jsou postiženy i další orgány jako srdce, ledviny, nervový systém, pohrudnice či oční tkáň.
Příčinou revmatismu mohou být kromě dědičnosti, špatné životosprávy, stresu, prochladnutí, opakovaných akutních virových a bakteriálních infekcí i chronická mikrobiální ložiska v organismu.

Nejčastější chronická chorobná ložiska v organismu:

 • V mandlích. U člověka, který má mandle vyňaty se může ložisko vyskytovat i v lůžku (tzv. retrotonzilární tkáni), kde byly mandle původně uloženy.
 • V zubech a tkáních kolem zubu.
 • Chronický zánět slepého střeva (apendixu).
 • Chronický zánět vedlejších nosních dutin.
 • Ložisko v prostatě.
 • Ložisko ve vaječnících.
 • Ložiska v žilních městcích.

  Z těchto chronických ložisek se uvolňují mikrobiální jedy a dostávají se do krevního oběhu. Při vrozené revmatické konstituci a za určitých okolností na tyto jedy reaguje vazivová a kloubní tkáň revmatickým zánětem.

 • Diagnostika chorobných ložisek:

  Kromě klasických vyšetřovacích metod u stomatologa, v ordinaci ORL, urologa či u gynekologa lze stanovit diagnózu u doktora přírodní medicíny vyšetřením elektroakupunkturou dle Volla.

  Léčba chronických ložisek:

  Vhodná je kombinace přírodních metod (homeopatie, výplachy, zábaly, bylinná terapie, biorezonance) s chirurgickými postupy.


  Autor: mk

  Reklama

  Reklama

  Komentáře

  Olga (Út, 20. 4. 2004 - 09:04)
  Byla jsem trosku zklamana, kdyz jsem chtela zjistit sve znammeni podle vaseho navodu na emailu astro"aksos.cz - NEFUNGUJE!!! Email nelze doručit.
  vlasta kunstova (St, 28. 4. 2004 - 09:04)
  Dobrý den, po přečtení článku mi bylo jako by jste psali o mně. Od mých 16 let jsem postižená revmatickými problémy. Nyní v 57 letech jsem plném ID, ruce mám zkroucené, všechny vedlejší problémy, oči, žaludek, ledviny, nadváhu- kortikoidy, ale už jsem na pokraji sil po psychické stránce,Nemohu jít dál než tak 10 min. od domu, nemohu si donést nákup. Myslím, že by bylo lepší aby takové trápení bylo u konce. Lékaře to nebolí, při žádosti o ZTP mi lékařka řekla, že jsem si v mémm zaměstnání " nahrabala " dost, tak¨proč chci ze státu tahat peníze. Myslíte si, že je to důstojný život, já ne ! A moje důvěra v lékaře je pryč. Kdo si myslí, že ví co je to etika, jsou na omylu. Je to pravda, vím o čem mluvím. Zdraví a všem přeji aby lékaře moc nepotřebovali, jinak je budete obtěžovat!
  Světlana (Čt, 13. 7. 2006 - 19:07)
  Paní Vlasto Kunstová!
  Ozvěte se mi, mohu Vám pomoci. Degenerativní změny už nespravíme, to je Vám asi jasné, ale lze zmenšit bolest, odstranit zánět, zlepšit imunitu, výživu, atd. Léčba není finančně náročná, nestojí tisíce, trvá delší dobu, ale výsledky jsou vždy. Ozvěte se mi na adrese: skusova"seznam.cz
  Pro paní Kunstovou (Pá, 11. 8. 2006 - 09:08)
  Přeji Vám hezký den, mrzí mne, že máte tak negativní zkušenosti s lékaři. Nicméně, všechny problémy se dají řešit. Degenerativní změny jsou již zřejmě nevratné, ale je možné podstatně ovlivnit všechny ostatní problémy. Pokud máte chuť něco ve svém životě změnit, ozvěte se na e-mail: miroslav.zich"cz. Jsem si jist, že najdeme možnost, jak zlepšit Váš zdravotní stav. S přáním mnoha sil do dalšího boje s nemocí miroslav Zich.
  Pro paní Kunstovou (Pá, 11. 8. 2006 - 10:08)
  Omlouvám se za chybičku, ta adresa je miroslav.zich"centrum.cz
  Reklama