Aura - ochránce člověka

Vibrační rovnováhu člověka a míru jejího narušení je možné pozorovat na auře, kterou lze definovat jako jakési "pole", jež obklopuje člověka. Každá anomálie aury, ať už v barvě, nebo v tvaru (v auře mohou vznikat dokonce i trhliny), signalizuje blížící se nemoc, protože aura představuje v podstatě náš momentální energetický stav.

Odráží vibrace, chvění duše - čím je toto chvění aury silnější, tím je člověk zdravější, a o to méně na něho působí vnější negativní vlivy, je tedy odolnější i vůči negativním zónám. Silná aura nás chrání, odráží, zastavuje nebo tlumí vnější síly, které na nás působí. Když je aura slabá, jsme vůči těmto vlivům bezbranní. Aura zdravého člověka v klidu vyzařuje přibližně do vzdálenosti 30 až 60 cm, toto naše vysílání energie je však velice jemné, proto je registrují jen abnormálně vnímaví jedinci. Schopnost vidět auru se však lze tréninkem naučit. Pozitivně působí na auru člověka zejména drahé kameny. Vibrace kamenů posilují, upravují a normalizují tvar i stav našeho energetického pole (aury).
Proto jsou právě některé kameny se svojí dokonalou strukturou nejvhodnějšími talismany proti škodlivému působení zón a negativních vibrací vůbec.

Všechny druhy škodlivého záření působí záporně na auru veškerých živých organismů včetně zvířat a květin. Trvalý styk s tímto zářením, jak už jsme si řekli, způsobuje silné a velmi nebezpečné oslabení tohoto organismu. Je však třeba vědět, že tento vliv není na každého stejný - někteří lidé jsou citlivější, jiní méně, a jsou i tací, kterým špatné záření a negativní zóny nevadí téměř vůbec. To nabízí otázku, zda se dá nebo nedá tomuto záření vzdorovat zvyšováním psychické i fyzické odolnosti. Zda je možné si postupně vypěstovat jakousi imunitu. Někteří psychotronici tvrdí, že ano, jiní jsou přesvědčeni, že se s citlivostí vůči zónám člověk už rodí. Já osobně si myslím, že vlivu záření do určité míry vzdorovat lze. A to především - vedle řady jiných prostředků - díky talismanům, které jsou jakýmsi rezonátorem aury.

Talismany můžeme náš ochranný systém posilovat a tak být proti vlivu zón odolnější. To věděli lidé od nepaměti. Proto si už v pravěku věšeli na krk nejrůznější předměty od kamínků a kůry stromů až po zuby a drápy zvěře, neboť dobře věděli, že tyto předměty mají příznivý vliv na nejrůznější stavy a činnosti člověka.

zdroj: PhDr. Olga Krumlovská - Místa, která léčí

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (11)

 • Obrázek uživatele ja
  ja (anonym)

  To je jen nadpis k dalsimu clanku?

  Feb 19, 2001
 • Obrázek uživatele Václav "Jasan"
  Václav "Jasan" (anonym)

  Ahoj Oli,potřeboval bych kousek tvého času,k projednání toho co se děje v mém životě.Vím,že se každému nemužeš věnovat osobně,ale mé dění se nedá říct jednou větou...a s velkou prosbou se ptám kde Tě najdu s kouskem času Tvého...602131839

  Črv 18, 2006
 • Obrázek uživatele Miroslav Provod
  Miroslav Provod (anonym)

  Miroslav Provod centrum11"volny.cz Aura Jaká přírodní síla pohybuje virgulí je pouze jedna z otázek, na které stále hledáme odpověď. Nejsme ale sami, stejný případ lze nalézt i ve fyzice. Cituji z odborné literatury

  Bře 04, 2007
 • Obrázek uživatele Miroslav Provod
  Miroslav Provod (anonym)

  Miroslav Provod centrum11"volny.cz Energie tibetských klášterů Stejně jako rituální a sakrální stavby všude na Zemi jsou i tibetské kláštery aktivovány kosmickou energií. Pozoruhodné na tom je, že energetická intenzita jejich staveb je získávána neznámým způsobem

  Zář 19, 2007
 • Obrázek uživatele Tonička
  Tonička (anonym)

  Chtěla bych vidět auru. Dá se to naučit?Zatím se mi zdá, že ji cítím - někteří lidé jsou příjemní, jiní odpudiví.

  Bře 04, 2008
 • Obrázek uživatele Rita
  Rita (anonym)

  Ahoj, dotaz... Potřebuji poradit ohledně amuletů. Podle čeho vybrat správný amulet? Aby ochrňoval tak, jak zamýšlím, nebo spíše aby ochraňoval v zamýšlené oblasti?

  Pro 31, 2021
 • Obrázek uživatele Lotka
  Lotka (anonym)

  No, to záleží za jakým účelem ho chceš darovat... Podle toho vybereš ten pravý. Já hodně vybírám i kameny podle osobnosti. I barvu vybírám podle osobnosti, znamení, životní síly a energie. Koukni sem https://spiritobchod.cz. Tady mají krásný výběr.

  Led 02, 2022
 • Obrázek uživatele ☮✌ korkokluk
  ☮✌ korkokluk (anonym)

  Jeden esoterik mi kdysi řekl, že mám diamantovou auru.

  Led 02, 2022
 • Obrázek uživatele ☮✌ korkokluk
  ☮✌ korkokluk (anonym)

  A další, že se mi nesmí věštit.

  Led 02, 2022
 • Obrázek uživatele Rita
  Rita (anonym)

  A zohledňuje se nějak osoba toho, komu chci darovat?

  Feb 01, 2022

Přidat komentář

Reklama

Reklama