Reklama

Poškození po očkování

Dítě bylo očkované proti neštovicím. Během čtyřiceti hodin po očkování mělo horečku a mírné křeče. Matku to znepokojilo.

Ptala se zdravotní sestry. Sestra odmítla její obavy jako nedůležité. Dítě bylo přeočkováno, poté dostalo těžké křeče a od té doby trpí epilepsii. V rodině se epilepsie nikdy předtím nevyskytla.

Lékaři (ve Velké Británii, kde je očkování dobrovolné a nikoliv povinné - pozn. překl.) dostávají zvláštní prémie, pokud splní limity očkovaných dětí. Nemohou podporovat pochybnosti, kdy vakcinace je hodnocena objektivně a racionálně.
Takový přístup samozřejmě naprosto ignoruje otázku, zda je očkování vůbec dobré. Zdá se, že u mnoha dětí poškozuje imunitní systém. Většinou to však zůstane bez povšimnutí. Následky se mohou projevit mnohem později. Dítě se může hůře učit nebo může mít problémy s chováním, ale nikdo to nespojuje s očkováním. Domnívám se, očkováni zhoršuje v dospělosti možnost uzdravení z mnoha dalších nemocí. Více než jedno procento dětí, které za rok prohlédnu, je nějakým způsobem poškozeno následkem očkování.

Očkování je určitým druhem otravy a pokud není poškození příliš závažné, může být "antidotováno" homeopatickými léky (v některém případě jsou to léky připravené přímo z očkovací látky).

zdroj: Homeopatická samoléčba - Peter Chappell

Reklama

Reklama

Komentáře

Martin (So, 6. 4. 2002 - 12:04)
Doporučuji otevřít stránku:

www.webpark.cz/volajici
Dj.M (Pá, 29. 10. 2004 - 00:10)
Dnes jsem si jist že plno dětem očkování způsobilo leukémii třeba proti žloutence a další, napište kdo souhlasí i ne.
Katka (Po, 6. 3. 2006 - 14:03)
http://webhned.cz/rs/

Dobrý den, na uvedené adrese je dotazník pro lidi s RS. Jsou zcela anonymní a slouží pouze pro potřeby diplomové práce. Děkuji Vám za pomoc. Kateřina Větrovská
Dik (St, 21. 2. 2007 - 20:02)
ahoj,prosim vas o radu.Mohl by byt priznak roztoušené sklerozy to ze vidim na vsech mistech svetlych pohybuici se trpytive tecky? Dekuji za odpoved
jana (St, 28. 2. 2007 - 17:02)
Diku, ne to opravdu neni RS. Jde o nějakou bílkovinu, stačí prý více pít.
Veronika (Čt, 3. 4. 2008 - 19:04)
Dobry den mam RS uz skoro 2 roky a aplikuji si Rebif 22 a chtela jsem se zeptat jestli se mohu nechat ockovat proti(klisteti),kdyz mam RS.Dekuji Veronika
Aloon (Po, 14. 4. 2008 - 22:04)
Dobrý den, jsem studentkou bakalářského studia Speciální pedagogiky. Jako seminární práci do somatopedie jsme dostali úvahu, rozhovor nebo zkušenost někoho, kdo s nějakou nemocí, poruchou či handicapem žije. Byla bych ráda, kdyby se mi někdo z Vás ozval a svěřil se se svou životní zkušeností. Moc děkuji za odpověď. Můj e-mail je: LM.AJ"seznam.cz
Hezký zbytek dne všem :-)
Magda (St, 28. 10. 2009 - 11:10)
S tímto souhlasím. Když jsem ve 12 letech měla být očkovaná proti žloutence po 1 dávce jsem byla nemocná (měla jsem 2 angíny a pak zánět hor. dých. cest) a pak po 2 jsem asi nemocná nebyla to už nevím a po třetí jsem zas měla angínu.
Magda (St, 28. 10. 2009 - 11:10)
A to nebývám nemocná i několik let
Ls.lucki (Čt, 25. 3. 2010 - 21:03)
http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=274&Itemid=156
http://petice.webnode.cz/
Reklama