Reklama

Antibiotika u konce s dechem

Poté, co sir Fleming přišel s vynikajícím objevem penicilinu, nastala doba, kdy jsme si mysleli, že vymýtíme bakteriální infekce.

Několik desítek tisíc jednotek krystalického penicilinu zvládlo infekční zánět mozkových blan, angíny, záněty plic. Nyní, padesát let po tomto skvělém objevu, se stále zřetelněji ukazuje, že příroda dokázala antibiotické vychýlení rovnováhy ustát, a dokonce dnes začínají mít mikrobi v tomto boji jaksi "navrch". Stále dražší, jedovatější a účinnější umělá antibiotika ztrácejí dech. A divíte se? Vždyť dnes jsou kdejaká teplota, kašel, zánět průdušek, nosohltanu nebo i rýma ,likvidovány pomocí antibiotik.

Většina onemocnění z nachlazení je přitom virového původu! Výsledkem tohoto "antibiotického alibizmu" je nárůst alergií a systematické otužování mikrobů na antibiotika. Je zřejmé, že do budoucna budeme muset nasazení antibiotik skutečně přísně zvažovat, pokud o tuto vynikající a účinnou léčbu nechceme zcela přijít.

A tak je načase hledat nové cesty v léčbě infekcí. Ze zkušenosti víme, že při běžných nachlazeních, virózách a infekcích pomáhají sirupy Energy. Vironal, Audiron, Droserin, Spiron, Diocel nebo Korolen mohou při vhodném dávkování mnohé z infekcí zastavit. Jsou rovněž vhodným doplňkem homeopatické léčby a fytoterapie.

Všechny výrobky můžete zakoupit na www.001shop.cz

Reklama

zdroj: MUDr. Oldřich MACHARÁČEK - Energy

Reklama

Komentáře

Návštěvník (Út, 28. 3. 2006 - 14:03)
SOUHLASIM S TIM,ZE BY SE ANTIBIOTOKA NEMELA UZIVAT DOKUD TO NENI SMRTELNE NUTNE,OKUSTE LECBU TIANSHI(PRIPRAVKY}.
zvědavý (Út, 28. 3. 2006 - 15:03)
A co je to za přípravky, kde se dají sehnat?
Lea (Ne, 4. 2. 2007 - 21:02)
Již 2xběhem měsíce mi lékař předepsal antibiotika na zánět průdušnice.Jak mám zvýšit svou obranyschopnost a vyrovnat vnitřní mikroflóru?
Lucie (Po, 9. 11. 2020 - 20:11)
Dobrý den. V takovýchto případech sáhnu po phytoxanu. Je to přírodní antibiotikum a hodně mi pomáhá. Klasické léky beru vždycky jako poslední možnost.
Hedvika (St, 11. 11. 2020 - 20:11)
Já jsem s phytoxanem také spokojená. Snažím se žít co nejvíce zdravě a rostlině a nemyslím si, že je vhodné cpát do sebe několik různých prášků. Nejlepší je jít přírodní cestou.
Mirka (St, 13. 1. 2021 - 20:01)
Ahojky, taky můžu přispět svou pozitivní zkušeností s přírodními antibiotiky. Phytoxan je jeden z těch lepších, co se dají koupit to souhlasím. Ale ráda si je zkouším i vyrábět podle různých receptů
Reklama