Reklama

Lékař, léčitel, nebo my sami?

Rozvojem vědy a racionálního myšlení posledních staletí se od původní medicíny spjaté se Zemí a Bohem oddělila současná oficiální medicína. S velikou nadějí v možnosti vyspělé vědy a techniky založené na lidském rozumu vytlačila nevědecké postupy na okraj. S blížícím se dovršením druhého tisíciletí se však Země i lidé jako lastury znovu otvírají k přijetí neměnných vesmírných pravd.

Koncem osmdesátých let začalo veliké vření v některých státech, a s tím i vzestup zájmu o původní, nyní alternativní medicínu. Mnozí v sobě objevili mimořádné schopnosti, zjistilo se, že mnohé lze napravit bez léků a operací nabízených lékaři jako řešení. Teprve lékař, který nedá okamžitě lék, ale nabídne nejdříve zamyšlení, vyhledání a odstranění všech příčin, nabídne cvičení, dietu a podobně, případně i léčitele - takový lékař má skutečný zájem o nemocného. Tím, že mu nepomůže lékem, ale směruje ho ke změně způsobu života, může opravdu pomoci. Je jen věcí svědomí každého lékaře, jak opravdově chce pomáhat druhým. Čím méně vcítění, tím více léků, přístrojů, vědy a techniky. Všechny ty drahé investice do leků, výzkumu, přístrojů, nemocnic a pojišťoven medicína potřebuje - ale už neříká pro koho. Mnohdy pro ty, které nechala dojít pod svou monopolní kontrolou do už jinak neřešitelné zdravotní situace, třeba v nepřímé snaze o vyléčení, ale z neznalosti skutečných příčin.

Monopol klasické medicíny udržuje populaci v nevědomosti o možnostech alternativího léčení běžných, opakujících se a postupně se zhoršujících chorob: žlučníku, žaludku, zažívání, bolestí páteře, hlavy, poruch spánku a jiných. Nemocní s těmito chorobami jsou léčeni klasickou medicínou. Spolykají hodně tablet, chodí často na kontrolu, zafixují si, že jsou nemocní a potřebují lék - stávají se závislými na lékaři. Když onemocnění po čase dojde nutně do horších stádií, začínají teprve někteří hledat skutečnou pomoc. A najdou někdy léčitele - mnohdy pak už ani nejlepší léčitel nedokáže pomoci i při nejčistší vůli. Tam, kde alternativní medicína mohla pomoci, se o ní neví, nebo nechce vědět a lékaři ji nedoporučují, a tam, kde již nelze pomoci, ji často zesměšňují a bagatelizují: "Vidíte, stejně je to k ničemu."

Kdo chce hledat skutečnou příčinu nemoci, musí se učit vcítit do nemocného, cítit s ním. To se děje Až u opravdových léčitelů. Ti samozřejmě mohou být i mezi lékaři. Láska k nemocnému je u opravdového léčitele tou tajemnou diagnostickou a léčebnou metodou. Racionální chlad zázrak uzdravení nepřivodí. Ten je možno nemocnému zprostředkovat, když ho přimějeme, aby našel své autentické já a nastoupil životní cestu, kterou poctivě odhalil jako pravou. Kdo sám nedospěl k potřebě hledání příčin chorob u sebe a jen z módnosti či pohodlnosti vyhledá léčitele, který mu mnohdy dostatečně nezdůrazní nutnost vlastního přičinění, dochází pouze k záměně jednoho pasivního přijímání zázraku - od lékaře, v podobě léku, k druhému pasivnímu přijímání zázraku - od léčitele, v podobě energie, bylin a podobně.

K příčině nemoci má v současnosti blíže léčitel než lékař, protože medicína svým materialistickým přístupem se zabývá jen hmotnými důsledky duchovních příčin. Nejčastější léčitelské postupy mohou jít o stupeň hlouběji k příčině, protože například poznají, že bolest kolena je způsobena třeba nemocí ledvin a zaměří se na ledviny. Hlavně však dobrý léčitel ví o přítomnosti vyšších sil a energií, na něž se více či méně obrací a spoléhá při léčení. Teprve duchovní léčitel, poradce, či etikoterapeut pomáhá odhalit skutečnou příčinu v duši člověka. Za mnohou chronickou nemocí se skrývá dlouhodobě neřešený citový problém, stres, který žádná tableta za nás nevyřeší. Léčení nemá valného významu, nepřivede-li nás aspoň o krůček blíže k naší vlastní podstatě a nepřinutí-li nás změnit myšlení. Naslouchejme pozorně své nemoci, chce nám něco říct.

Reklama

Zdroj: Co s doktorem - Vladimír Vogeltanz

Reklama

Komentáře

léčitel (St, 20. 9. 2006 - 12:09)
Před 20 lety v čechách ani na slovensku nikdo ani nevěděl že nějaké rejkí existuje pokuď vím
zrejkí dokázali akorát ublížit ne vyléčit.
jana (Čt, 10. 5. 2007 - 11:05)
Mám za sebou několik léčitelů,bohužel nulové výsledky a mnoho peněz vyhozených.Proto bych také ráda získala kontakt na pana Pačana.
Ilona (Po, 13. 8. 2007 - 14:08)
kontakt na léčitele http://lecitelstvi.wz.cz
Zbyněk (St, 3. 10. 2007 - 17:10)
Pardon mít 100% úspěšnost u maligních nádorů bez metastáz tak to je na Nobelovu cenu.Opravdový léčitel nepotřebuje mít podobnou prezentaci na internetu.Lidé si ho najdou sami.Pro mne je nedostižitelný vzor Pan Jindřich Paseka,bohužel neni už mezi námi.
jindřich (St, 7. 11. 2007 - 16:11)
Zbyněk má pravdu v názoru na Nobelovu cenu.
Prezentovat se na internetu-proč ne?
Prezentací nikomu neublíží.
Při takové účinnosti jeho energie by ho
lékaři určitě otestovali.
Lze někde otestovat léčitele???
možná Tonda (Čt, 1. 5. 2008 - 10:05)
S léčiteli to je to samé jako když budete hledat na webu práci na doma
budete jen platit a nic nezískáte. Co mají léčitelé napsané na stránkách podle toho opravdového léčitele nepoznáte, kteří
dokáží zlepšit či vyléčit rakovinu to ani najít nemůžete protože na celou republiku jich bude méně jak pět prstů
na ruce a říkat Vám to může že pomůže ten co to umí i ten co to neumí. Často se objevují samochvalná doporučení.
V tomhle těžko někomu radit je potřebné nestrácet čas a úsudek nechat na zdravé úvaze.
otestovatní léčitele (Čt, 1. 5. 2008 - 12:05)
Lze někde otestovat léčitele??? je to představa lékaře je to jednoduché odchytne se léčitel jako divoký králík buď to se dozvíme jak to léčení dělá . Po této zkušenosti si to příště rozmyslí někoho léčit. Teď vážně je to jednoduché stači vyšetřit nemocného před začátkem léčení až léčitel ukončí léčení tak zkontrolovat znova buď to zlepšil nebo vyléčil nebo je k ničemu,otázka další je když to bude vědět lékař jestli to přizná nebo nepřizná.
Návštěvník (Čt, 1. 5. 2008 - 15:05)
Znáte prosím léčitele, co se zabývá i rakovinou a má s tím dobré výsledky? Děkuji.jakol56"seznam.cz
P.B. (Pá, 2. 5. 2008 - 14:05)
Nakonec nám nic jiného než léčitelé, felčaři a babky kořenářky nezbude.

Přečtěte si tohle:

http://pohranicnik.bloguje.cz/684128-dalsi-podraz-ods-zdravotnictvi.php

Také jste volili ODS..?
jindřich (Ne, 6. 7. 2008 - 21:07)
Nikdo neotestuje/ČLK či SISYFOS/léčitele.
Otestovat si je mají sami nemocní sdružující
se v klubech.Onkologové zapomněli,že skončil
"socialismus"-jen naše strana má pravdu.
Pouze několik léčitelů dokáže vyléčit
rakovinu.Lidé s rakovinou jednoduše nepřemýšlí.
pro Jindřicha (So, 16. 8. 2008 - 18:08)
Uveďte jména léčitelů, které máte na mysli, díky.Jsem onkologická.
mirka (Po, 8. 9. 2008 - 14:09)
Viac ako osem rokov som nemohla otehotneť. Podstúpila som všelijaké vyšetrenia a užívala som hormonálne lieky, ktoré mi lekári predpisovali, ale mi nevedeli pomôcť. Po liečení u p.Pačana do troch mesiacov som otehotnela a porodila zdravú dcéru, za čo som mu veµmi vďačná . O p.Pačanovi sa viac dozviete na www.tiborpacan.cz
jindřich,pro n… (Út, 23. 9. 2008 - 09:09)
www.bumbarisparis.org-zamyšlení nad léčiteli.
Je to napsaná skutečnost o léčitelích a jejich praktické možnosti léčit rakovinu.
Joel (St, 24. 9. 2008 - 20:09)
Článek je naprosto precizní, výstižný a srozumitelně odhalující jádro problému. Kéž by si jej všichni vzali k srdci.
Formol (Pá, 14. 11. 2008 - 23:11)
Ten děkovný dopis má ale nepřirozeně šroubovaný sloh. Nebo se to zdá jen mně?

Mimochodem, doporučuji si všem věřícím, aby si důkladně prostudovali Bibli - a potom se rozhodněte, zda bude lepší Pačana ukamenovat nebo upálit xD
Libuše (Pá, 14. 11. 2008 - 22:11)
Nelíbí se mi články u kterých je uvedeno, že " Pačan je klamár ", je to zavádějící, mnoho lidí , kteří jsou v situaci, kdy potřebují pomoc, to může odradit. Mám osobně jinou zkušenost, k Tiborovi Pačanovi mám velkou důvěru, pomohl mi zastavit těžkou nemoc. Ještě jednou mu za to i touto cestou děkuji. LŠ
Miroslav (Pá, 14. 11. 2008 - 22:11)
Vážený pane Tibore Pačane, z celého srdce Vám děkuji za léčení. Naše setkání probíhalo ve velice přátelském duchu a byl to pro mě i pro mojí manželku velký zážitek, že jsem se s Vámi seznámil. Přeji Vám i Vaší paní hodně zdaru v těžké práci, která je pro Vás jistě posláním.
Co se mi zde trochu nelíbí, jsou občasné hanlivé články na Vaší adresu. Určitě jsou pouze od rádoby pisálků, lidí, kteří vás osobně neznají a jen takto píší - anonymně.

Pan Tibor Pačan je nadán mimořádnými schopnostmi. Byl jsem u něj a můžu ho doporučit všem. Jsem ale věřící člověk a vírou se zabývám denně. Znamená to však, že ho můžu doporučit podobným lidem. Naše témata rozhovorů s p. Tibor Pačan byly zaměřeny převážně duchovně, když vynechám zdr. otázky. Ne všichni lidé, kteří u něj byli, jsou jeho schopnosti jeho filosofii a jeho schopnosti správně přijmout. Pokud jste věřící, je šance vysoká, že Vám pan Tibor Pačan pomůže, pokud jste velmi racionální člověk tím spíše ateista, tak je zde riziko a raději svěřte svoji důvěru někomu kdo zná důvěrně českou mentalitu.

Pošlu Vám děkovný dopis na slovensko. Miroslav s rodinou, Hodonín, ČR
Miroslav (Pá, 14. 11. 2008 - 22:11)
Vážený pane Tibore Pačane, z celého srdce Vám děkuji za léčení. Naše setkání probíhalo ve velice přátelském duchu a byl to pro mě i pro mojí manželku velký zážitek, že jsem se s Vámi seznámil. Přeji Vám i Vaší paní hodně zdaru v těžké práci, která je pro Vás jistě posláním.
Co se mi zde trochu nelíbí, jsou občasné hanlivé články na Vaší adresu. Určitě jsou pouze od rádoby pisálků, lidí, kteří vás osobně neznají a jen takto píší - anonymně.

Pan Tibor Pačan je nadán mimořádnými schopnostmi. Byl jsem u něj a můžu ho doporučit všem. Jsem ale věřící člověk a vírou se zabývám denně. Znamená to však, že ho můžu doporučit podobným lidem. Naše témata rozhovorů s p. Tibor Pačan byly zaměřeny převážně duchovně, když vynechám zdr. otázky. Ne všichni lidé, kteří u něj byli, jsou jeho schopnosti jeho filosofii a jeho schopnosti správně přijmout. Pokud jste věřící, je šance vysoká, že Vám pan Tibor Pačan pomůže, pokud jste velmi racionální člověk tím spíše ateista, tak je zde riziko a raději svěřte svoji důvěru někomu kdo zná důvěrně českou mentalitu.

Pošlu Vám děkovný dopis na slovensko. Miroslav s rodinou, Hodonín, ČR
Formol (So, 15. 11. 2008 - 12:11)

Pane Pačane velice se omlouvám , že sem napsal včera ten příspěvek. Chtěl sem se Vám pomstít , protože stě mne nechtěli léčit . Mám těžké problémy, lečím se u psychiatra a nevím co dělám . Promiňte, prosím. FORMOL
Pro Formola (So, 15. 11. 2008 - 12:11)
Ty jsi byl v minulém životě inkvizitor, že?
Že Ti dodnes zůstaly ty zvrácené choutky tehdejších praktik.
Formol (So, 15. 11. 2008 - 19:11)
Proč bych měl být inkvizitor? Prostě považuji za svoji povinnost upozornit důvěřivé křesťany, že podporou Tibora Pačana se dopouštějí rouhání.
pravý Formol (Ne, 16. 11. 2008 - 10:11)
Už sem psal, že sem psychopat , nudím se a proto písem tě sprostosti
levý Formol (Ne, 16. 11. 2008 - 12:11)
minimálně stojí za povšimnutí, že skutečný Formol píše vesměs spisovně, pseudopravý Formol ne. Je to jen unuděná hra puberťáka, nebo je to snaha někoho zakrýt fakt, že Pačan je kacíř a jeho podpora je rouháním?
Natura (Ne, 16. 11. 2008 - 12:11)
Formole,
a Tobě jde o to, aby "lidi nesešli z jediné pravé víry", že? Píšeš to tu všechno z lásky k lidem, abys jim pomohl. Chvályhodné.
Yossarian (Ne, 16. 11. 2008 - 13:11)
Naturu neposlouchejte, to je tady taková blbka co rozdává rady a sama neví vůbec nic...netuší například, že slepci mužou psát na forum......je to obecní debílek..... holka, ty by ses mohla od Formola jedině učit a nejen od něj ....demente!
levý Formol (Ne, 16. 11. 2008 - 13:11)
Notoro, bež si opět cvaknout denaturátu.. To, že někteří lidé jsou ochotni věřit v konkrétního boha včetně veškeré věrouky a zároveň věřit někomu, kdo je podle jejich věrouky kacíř je pozoruhodné. Jenže to je omluvitelné neznalostí vlastní víry; tvoje blbost je neomluvitelná, zejména když tvoje blbost zabíjí. Přál bych ti, abys zůstala až do smrti tak blbá, jak jsi; tvoje hloupost tě chrání před svědomím, masová vražda je neodpustilená.....
Yossarian (Ne, 16. 11. 2008 - 13:11)
Natura naštěstí nikoho neléčí,ale tady může taky pěkně neznalým ublížit...... celé dny tu sedí , je závislá na radění lidem na forech a děti doma řvou hlady a dožadují se nedělního oběda .....hihi.......manžel možná sedí v putyce, protože nemůže ty její rádobyduchovní kydy poslouchat ....
Natura (Ne, 16. 11. 2008 - 13:11)
Formol
ukazuje krásně svou čistou duši, jistě se dostane do nebe, za taková krásná přání, když tak rozumí náboženství. přeji mu taky hodně štěstí.
Yossarian (Ne, 16. 11. 2008 - 13:11)
Naturo to ti nepomůže, stejně jsi uplně dezorientovaná.....jdi už někam zalézt a nechlub se tak veřejně se svou nekonečnou blbostí!
Návštěvník (Ne, 16. 11. 2008 - 14:11)
Yossarian, Ty jsi Formolova mluvčí? No to si vybral! Krasavici inteligentní.
Yossarian (Ne, 16. 11. 2008 - 14:11)
Nejsem...ale radši 10 krát Formola, než jednou zoufalku Naturu....jestli jsi její kámoš, tak gratuluju....jsi na tom stejně...duchovně založená Natura sedí celou neděli na forech, minulou také .....hihi....čím to asi bude ??V reálu nikdo její debilní kydy neposlouchá..
Návštěvník (Ne, 16. 11. 2008 - 16:11)
Yossarian
a Ty máš přehled kdo kdy sedí na fóru, lezeš za nimi, otravuješ, k tématu nic nemáš...to Ty děláš celé dny? Jo?
Tak to jsi na tom hůř, než Natura.
Co Ty víš, spousta lidí pracuje na PC, a mezitím si odskočí na internet, mezi prací jako relax. Třeba já.
Dělám překlady. Když je toho už moc na mě, zajdu na pokec na chat nebo diskuzi. A pak se vrátím k práci. Co Ty, Ty sedíš u kompu celý den a sleduješ frekvenci jiných, nebo u něj taky pracuješ?
Formol (Ne, 16. 11. 2008 - 16:11)
Notoro, neboj - já jsem agnostik, já se do nebe, ať už jakéhokoliv náboženství, rozhodně nedostanu :D

Nicnémě, když už jsi ta duchovní osoba (pokud ovšem tvoji duchové nepocházejí z fazolí...), mohla bys mi vysvětlit, v čem se tedy mýlím, když tvrdím, že podle katolické věrouky (a potažmo podle všech křesťanských věrouk) je Pačan kacíř a jeho podpora je rouháním...
s. (Ne, 16. 11. 2008 - 16:11)
Tady žádná Notora není, tak nevím proč vyšiluješ Formol.
A pochybuji, že Ti tu dá někdo fundovanou odpověď. Na Tebe prostě nikdo nemá. Ty všechny argumenty smeteš ze stolu
Yossarian (Ne, 16. 11. 2008 - 17:11)
No já u něj sedět nemusím, ty trdlo anonyme, stačí se podívat na časy, kdy debilka Natura píše...a píše všechny víkendy a přitom má relativně malý děti a rodinku, na kterou sere.....potřebuje si léčit komplexy, tak to dělá tady.....hihi....já i například Formol,tu můžem sedět pořád, nemáme malé děti ......

Jasně, že je Notora, vy nevíte, že naše Natura je abstinující alkoholik, ještě k tomu, že má vymazanou palici?Tak líp čtěte příště, sama to píše....
Formol (Ne, 16. 11. 2008 - 20:11)
soudruhu, nějak jsi přehlédl, asi záměrně, že Notorka tu nijak neargumentovala, pouze hystericky zabučela ;)

a jen tak mimochodem, ani já nemám čas chodit po fórech, ale moje současné úkoly spočívají především v práci na PC, takže stíhám několik vláken několika diskuzí.
s. (Ne, 16. 11. 2008 - 21:11)
co máte furt s tou notorkou?
Je mi jedno, jestli pila. Mě zajímá, že se chová jako člověk, oproti Yossarian, A Ty Formole jako lékař bys měl mít podstatně jiný přístup k bývalým alkoholikům, ne?
Formol (Ne, 16. 11. 2008 - 22:11)
s., četl jsi Švejka? Ten byl hrdým nositelem diagnózy, kterou imho sdílí s Naturou - notorický blb. Proto také Notora ;-)
s. (Ne, 16. 11. 2008 - 22:11)
to není moc hezké takové odsudky číst od lékaře (aspoň jsem pochopil, že jsi lékař?), ale stejně, co považuješ za definici blba?
Formol (Ne, 16. 11. 2008 - 23:11)
To je těžké, obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí. Notora takto ohrožuje onkologicky nemocné - již dávno se totiž ví, že psychická pohoda zvyšuje naděje na vyléčení; a když začně nějaké bláznivá Notora na fórech mezi nemocnými vykřikovat (za mohutné asistence několika dalších "mentálně alternativně orientovaných" - i když na rozdíl od Notory na vzbuzování beznaděje u onkologicky nemocných vydělávajích), že onkologie nikdy nikoho (později prakticky nikoho) nevyléčila. To, že tím nemocné deptá (lživě) ji nevadí nebo nedochází (nebo snad dělá dobře??), nicméně na jednom místě napsala, že ví, co je etické, nikoho blízkého by takhle nedeptala. Není blbec? Napadá mě i spousta jiných přirovnání, vesměs urážející jednotlivá zvířata tím, že je srovnávám s Notorou.

Mimochodem, to, že jsem lékař, vůbec neznamená, že bych se měl ke každému chovat jako k pacientovi. Proč bych také měl? Vlezlého pojišťováka nebo jehovistu také vyhodím, i když jsem lékař ;) Jinak všiml jsi si, jak tohle nesmyslné podsouvání, totiž že lékař by se měl ke každému chovat jako k pacientovi, nejraději šíří alternativci - ono se jim před intelektuálně ne zcela kompetentními "esoterickými husami" dost dobře přesvědčuje o své dokonalosti, když na nazvání věci pravými jmény (např. "homeopaté jsou šarlatáni - viz. metaanalýzy", "EAV je podvod - viz. studie", "Breussova dieta představuje smrtelné riziko - viz. elementární biochemie a buněčná biologie",..) reagují nelogicka a emotivne "ty jsi špatný lékař, doufám že nikoho neléčíš" v minimálně třech kopiích s různým nickem... To pak zažívají mentálně alternativně orientovaní jedinci "esoterické orgazmy" :D:D
:-) (Po, 17. 11. 2008 - 00:11)
..."obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí." napsal sebekriticky Formol.
Já teda lékař nejsem, ale s pojišťováky a jehovisty jednám také jako s lidmi. Slušně je odmítnu. Přiznávám ale, že i já jsem jenom člověk a pokud bych se měl setkat s Formolem, asi bych selhal...
Formol (St, 19. 11. 2008 - 19:11)
;
16. 11. 2008 23:08:59, Formol
To je těžké, obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí. Notora takto ohrožuje onkologicky nemocné - již dávno se totiž ví, že psychická pohoda zvyšuje naděje na vyléčení; a když začně nějaké bláznivá Notora na fórech mezi nemocnými vykřikovat (za mohutné asistence několika dalších \"mentálně alternativně orientovaných\" - i když na rozdíl od Notory na vzbuzování beznaděje u onkologicky nemocných vydělávajích), že onkologie nikdy nikoho (později prakticky nikoho) nevyléčila. To, že tím nemocné deptá (lživě) ji nevadí nebo nedochází (nebo snad dělá dobře??), nicméně na jednom místě napsala, že ví, co je etické, nikoho blízkého by takhle nedeptala. Není blbec? Napadá mě i spousta jiných přirovnání, vesměs urážející jednotlivá zvířata tím, že je srovnávám s Notorou.

Mimochodem, to, že jsem lékař, vůbec neznamená, že bych se měl ke každému chovat jako k pacientovi. Proč bych také měl? Vlezlého pojišťováka nebo jehovistu také vyhodím, i když jsem lékař ;) Jinak všiml jsi si, jak tohle nesmyslné podsouvání, totiž že lékař by se měl ke každému chovat jako k pacientovi, nejraději šíří alternativci - ono se jim před intelektuálně ne zcela kompetentními \"esoterickými husami\" dost dobře přesvědčuje o své dokonalosti, když na nazvání věci pravými jmény (např. \"homeopaté jsou šarlatáni - viz. metaanalýzy\", \"EAV je podvod - viz. studie\", \"Breussova dieta představuje smrtelné riziko - viz. elementární biochemie a buněčná biologie\",..) reagují nelogicka a emotivne \"ty jsi špatný lékař, doufám že nikoho neléčíš\" v minimálně třech kopiích s různým nickem... To pak zažívají mentálně alternativně orientovaní jedinci \"esoterické orgazmy\" :D:D odpovědět >>
;
17. 11. 2008 00:26:00, :-)
...\"obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí.\" napsal sebekriticky Formol.
Já teda lékař nejsem, ale s pojišťováky a jehovisty jednám také jako s lidmi. Slušně je odmítnu. Přiznávám ale, že i já jsem jenom člověk a pokud bych se měl setkat s Formolem, asi bych selhal...
Formol (St, 19. 11. 2008 - 19:11)
;
16. 11. 2008 16:48:04, s.
Tady žádná Notora není, tak nevím proč vyšiluješ Formol.
A pochybuji, že Ti tu dá někdo fundovanou odpověď. Na Tebe prostě nikdo nemá. Ty všechny argumenty smeteš ze stolu odpovědět >>
;
16. 11. 2008 17:33:59, Yossarian
No já u něj sedět nemusím, ty trdlo anonyme, stačí se podívat na časy, kdy debilka Natura píše...a píše všechny víkendy a přitom má relativně malý děti a rodinku, na kterou sere.....potřebuje si léčit komplexy, tak to dělá tady.....hihi....já i například Formol,tu můžem sedět pořád, nemáme malé děti ......

Jasně, že je Notora, vy nevíte, že naše Natura je abstinující alkoholik, ještě k tomu, že má vymazanou palici?Tak líp čtěte příště, sama to píše.... odpovědět >>
;
16. 11. 2008 20:10:28, Formol
soudruhu, nějak jsi přehlédl, asi záměrně, že Notorka tu nijak neargumentovala, pouze hystericky zabučela ;)

a jen tak mimochodem, ani já nemám čas chodit po fórech, ale moje současné úkoly spočívají především v práci na PC, takže stíhám několik vláken několika diskuzí. odpovědět >>
;
16. 11. 2008 21:46:58, s.
co máte furt s tou notorkou?
Je mi jedno, jestli pila. Mě zajímá, že se chová jako člověk, oproti Yossarian, A Ty Formole jako lékař bys měl mít podstatně jiný přístup k bývalým alkoholikům, ne? odpovědět >>
;
16. 11. 2008 22:46:12, Formol
s., četl jsi Švejka? Ten byl hrdým nositelem diagnózy, kterou imho sdílí s Naturou - notorický blb. Proto také Notora ;-) odpovědět >>
;
16. 11. 2008 22:53:57, s.
to není moc hezké takové odsudky číst od lékaře (aspoň jsem pochopil, že jsi lékař?), ale stejně, co považuješ za definici blba? odpovědět >>
;
16. 11. 2008 23:08:59, Formol
To je těžké, obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí. Notora takto ohrožuje onkologicky nemocné - již dávno se totiž ví, že psychická pohoda zvyšuje naděje na vyléčení; a když začně nějaké bláznivá Notora na fórech mezi nemocnými vykřikovat (za mohutné asistence několika dalších \"mentálně alternativně orientovaných\" - i když na rozdíl od Notory na vzbuzování beznaděje u onkologicky nemocných vydělávajích), že onkologie nikdy nikoho (později prakticky nikoho) nevyléčila. To, že tím nemocné deptá (lživě) ji nevadí nebo nedochází (nebo snad dělá dobře??), nicméně na jednom místě napsala, že ví, co je etické, nikoho blízkého by takhle nedeptala. Není blbec? Napadá mě i spousta jiných přirovnání, vesměs urážející jednotlivá zvířata tím, že je srovnávám s Notorou.

Mimochodem, to, že jsem lékař, vůbec neznamená, že bych se měl ke každému chovat jako k pacientovi. Proč bych také měl? Vlezlého pojišťováka nebo jehovistu také vyhodím, i když jsem lékař ;) Jinak všiml jsi si, jak tohle nesmyslné podsouvání, totiž že lékař by se měl ke každému chovat jako k pacientovi, nejraději šíří alternativci - ono se jim před intelektuálně ne zcela kompetentními \"esoterickými husami\" dost dobře přesvědčuje o své dokonalosti, když na nazvání věci pravými jmény (např. \"homeopaté jsou šarlatáni - viz. metaanalýzy\", \"EAV je podvod - viz. studie\", \"Breussova dieta představuje smrtelné riziko - viz. elementární biochemie a buněčná biologie\",..) reagují nelogicka a emotivne \"ty jsi špatný lékař, doufám že nikoho neléčíš\" v minimálně třech kopiích s různým nickem... To pak zažívají mentálně alternativně orientovaní jedinci \"esoterické orgazmy\" :D:D odpovědět >>
;
17. 11. 2008 00:26:00, :-)
...\"obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí.\" napsal sebekriticky Formol.
Já teda lékař nejsem, ale s pojišťováky a jehovisty jednám také jako s lidmi. Slušně je odmítnu. Přiznávám ale, že i já jsem jenom člověk a pokud bych se měl setkat s Formolem, asi bych selhal... odpovědět >>
;
19. 11. 2008 19:39:42, Formol
;
16. 11. 2008 23:08:59, Formol
To je těžké, obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí. Notora takto ohrožuje onkologicky nemocné - již dávno se totiž ví, že psychická pohoda zvyšuje naděje na vyléčení; a když začně nějaké bláznivá Notora na fórech mezi nemocnými vykřikovat (za mohutné asistence několika dalších \\\"mentálně alternativně orientovaných\\\" - i když na rozdíl od Notory na vzbuzování beznaděje u onkologicky nemocných vydělávajích), že onkologie nikdy nikoho (později prakticky nikoho) nevyléčila. To, že tím nemocné deptá (lživě) ji nevadí nebo nedochází (nebo snad dělá dobře??), nicméně na jednom místě napsala, že ví, co je etické, nikoho blízkého by takhle nedeptala. Není blbec? Napadá mě i spousta jiných přirovnání, vesměs urážející jednotlivá zvířata tím, že je srovnávám s Notorou.

Mimochodem, to, že jsem lékař, vůbec neznamená, že bych se měl ke každému chovat jako k pacientovi. Proč bych také měl? Vlezlého pojišťováka nebo jehovistu také vyhodím, i když jsem lékař ;) Jinak všiml jsi si, jak tohle nesmyslné podsouvání, totiž že lékař by se měl ke každému chovat jako k pacientovi, nejraději šíří alternativci - ono se jim před intelektuálně ne zcela kompetentními \\\"esoterickými husami\\\" dost dobře přesvědčuje o své dokonalosti, když na nazvání věci pravými jmény (např. \\\"homeopaté jsou šarlatáni - viz. metaanalýzy\\\", \\\"EAV je podvod - viz. studie\\\", \\\"Breussova dieta představuje smrtelné riziko - viz. elementární biochemie a buněčná biologie\\\",..) reagují nelogicka a emotivne \\\"ty jsi špatný lékař, doufám že nikoho neléčíš\\\" v minimálně třech kopiích s různým nickem... To pak zažívají mentálně alternativně orientovaní jedinci \\\"esoterické orgazmy\\\" :D:D odpovědět >>
;
17. 11. 2008 00:26:00, :-)
...\\\"obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí.\\\" napsal sebekriticky Formol.
Já teda lékař nejsem, ale s pojišťováky a jehovisty jednám také jako s lidmi. Slušně je odmítnu. Přiznávám ale, že i já jsem jenom člověk a pokud bych se měl setkat s Formolem, asi bych selhal... odpovědět >>
;
19. 11. 2008 19:41:32, Formol
;
16. 11. 2008 23:08:59, Formol
To je těžké, obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí. Notora takto ohrožuje onkologicky nemocné - již dávno se totiž ví, že psychická pohoda zvyšuje naděje na vyléčení; a když začně nějaké bláznivá Notora na fórech mezi nemocnými vykřikovat (za mohutné asistence několika dalších \\\"mentálně alternativně orientovaných\\\" - i když na rozdíl od Notory na vzbuzování beznaděje u onkologicky nemocných vydělávajích), že onkologie nikdy nikoho (později prakticky nikoho) nevyléčila. To, že tím nemocné deptá (lživě) ji nevadí nebo nedochází (nebo snad dělá dobře??), nicméně na jednom místě napsala, že ví, co je etické, nikoho blízkého by takhle nedeptala. Není blbec? Napadá mě i spousta jiných přirovnání, vesměs urážející jednotlivá zvířata tím, že je srovnávám s Notorou.

Mimochodem, to, že jsem lékař, vůbec neznamená, že bych se měl ke každému chovat jako k pacientovi. Proč bych také měl? Vlezlého pojišťováka nebo jehovistu také vyhodím, i když jsem lékař ;) Jinak všiml jsi si, jak tohle nesmyslné podsouvání, totiž že lékař by se měl ke každému chovat jako k pacientovi, nejraději šíří alternativci - ono se jim před intelektuálně ne zcela kompetentními \\\"esoterickými husami\\\" dost dobře přesvědčuje o své dokonalosti, když na nazvání věci pravými jmény (např. \\\"homeopaté jsou šarlatáni - viz. metaanalýzy\\\", \\\"EAV je podvod - viz. studie\\\", \\\"Breussova dieta představuje smrtelné riziko - viz. elementární biochemie a buněčná biologie\\\",..) reagují nelogicka a emotivne \\\"ty jsi špatný lékař, doufám že nikoho neléčíš\\\" v minimálně třech kopiích s různým nickem... To pak zažívají mentálně alternativně orientovaní jedinci \\\"esoterické orgazmy\\\" :D:D odpovědět >>
;
17. 11. 2008 00:26:00, :-)
...\\\"obecně za blba považuji takového člověka, který svojí neznalostí, hloupostí a neochotou se zamyslet ohrožuje nebo otravuje okolí.\\\" napsal sebekriticky Formol.
Já teda lékař nejsem, ale s pojišťováky a jehovisty jednám také jako s lidmi. Slušně je odmítnu. Přiznávám ale, že i já jsem jenom člověk a pokud bych se měl setkat s Formolem, asi bych selhal...
nikto (Po, 2. 2. 2009 - 09:02)
formol:)velmi mudry:)co je to mudry:))))len ty to vies:))))))))
Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 13:02)
Formole na nějaké diskuzi jsem se dočetla,že tě shání nějaká paní,protože k uspokojení potřebuje opravdu velkého č....a a většího než tebe fakt není
Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 16:02)
Kdo je Notora? To je nějaká Formolova bejvalá, že po ní tak jede?
Lenka (Pá, 27. 2. 2009 - 07:02)
Nevím proč sem chodí lidé, které vůbec nezajímá to, o čem se tu píšu, zdraví atd. Diskusních webů pro podobná individua je dost. Je to otřesné !
Mirek (So, 2. 5. 2009 - 02:05)
Víc jak dvacet let jsem nebyl u doktora, ale poslední dva roky jsem si doktoru užil.Asi před dvěma roky , po třetí návštěvě svého obvodního doktora, s příznaky chřipky kde člověka bolí celý člověk,a naplnění plné krabice od bot léky, které nazabraly a zbyly ,jsem si vymyslel diagnózu že asi mám Boreliozů, a že prosím o vyšetření krve. Myslel jsem si totiž že když mi vyšetři krev tak musí přijít co mi je. Výsledek ku podivu opravdu potvrdil boreliozů, dostal jsem 10 nějakých tabletek,zdravotní stav se nijak nezlepšil spíše naopak. Dále jsem absolvoval kde jaké vyšetření, snědl nespočet prášku, nakonec jsem skončil na psychiatri, s tím že tyto zdravotní problémy mám z pití alkoholu a kouření.Na to že pijí alkohol, přišli tak že se mě pán doktor zeptal, jestli jsem už vypil někdy 3 piva, na mou odpověď že ano, napsal, pravidelně pije 3 piva. Kouřite? Odpověď ano 20 cigaret denně. Nemluvil jsem pravdu, (jako možná skoro každý kuřák, jsem se styděl za svůj zlozvyk), kouřil jsem 60 cigaret denně. Tak to musíte přestat pít a kouřít, a nebo aspoň omezit kouření. Pane doktore, nevidím v tom problém, pít nepijí, a kouřít přestanu za týden. Následovalo plácnutí dlaní do stolu, a mírně řečeno poučka o tom že se mě snaží léčit, a já si z něj dělám srandu, a ať příjdu na kontrolu za 14 dnů, a dostal jsem recept na dalsší 4 léky. Po 14 dnech: podařilo se Vám omezit to kouření? odpověd·," NE", to jsem si mohl myslet , řekl doktor, a já pokračoval, Pane doktore, já jsem před týdnem ve středu dne 6.2. v půl čtvrté přestal kouřít. Prosím Vás , proč v půl čtvrté, a já odpověděl, že proto že jsem byl objednán na takovou počítačovou metodu odvykání a tam jsem si musel zakouřít poslední cigaretu, no a od té doby nekouřím. No a pan doktor spustil:vy věříte takovým volovinam, vždyť to je placebo,nebo jojo efekt, no hlavně že jste přestal,víra dělá divy, tak já Vám teď předepíší, něco na spaní na uklidnění a ještě jeden lék, který jsem zapoměl. Když jsem oponoval že nic nepotřebují, že nemám žádne abstinenční příznaky, tak mě rázně ujistil že on je proto doktor a proto studoval aby věděl, že když někdo přestane kouřít že musí mít zákonitě absťák. Tak jsem si řekl dost.Udělal jsem si takovou malou invetůru a zjistil jsem: poškození jater díky léku, který mi byl předepsán, vyoperovali mi laparoskopicky žlučník z důvodů minimálně dvou kamenu větších jak centimetr, nebylo tam nic,-na bolesti kloubu jsem dostal injekci do kyčle, a od té doby vím co je bolest a omezená hybnost.Nemoci neubyly ale přibyly.Proto jsem si nakoupil literatůru, vyhledal jsem několik léčitelu a z nich jsem si vybral. K doktorům chodím,jenom pro nemocenskou , kterou jsem před tím nebral, jelikož jsem podnikal, tablety neberu vůbec, a měl bych brát dle lékařů 6 až 8. Krevní tlak do 140 max,psorioza (dle doktoru) se stratila během měsíce,dna bez problému,kožní alergie skoro vyléčená, bez bolesti,výborně spím , přibral jsem 10kg.Proto MŮJ příspěvek k diskusi je takový, Na prvním místě jsme my jako pacienti , zároveň zadavatele,a investoři, kteří by si měli umět vybrat dodavatele. Na druhém místě je léčitel a alternatívní medicína z pohledu medicíny školní a teprve na třetím místě by měl být doktor.U léčitele jsem byl třeba dvě hodiny, u doktora jenom 5 až 7 minut, po každé jsem zapomněl nebo nebyl prostor, aspoň 30 až 50 procent informaci.Vyjímkou byl psychiatr.
marus (Pá, 30. 10. 2009 - 13:10)
radim vsem neverte tem co pisi ze vyleci rakovinu atd.dobry lecitel si penize nebere je to dar od boha znam jednoho klouda z heraltic.poradi rekne kde je problem.
pawel (Pá, 30. 10. 2009 - 23:10)
radim vsem neverte tem co...Hm, a Vy Maruš děláte něco zadarmo? Že ne? Tak, prosím, neurčujte za co má kdo dělat. Dobrému léčiteli klidně zaplatím. Je to stejné jako když platíte psychologovi nebo pekaři za housky...
Reklama