Zdravý spánek na matraci od Webstra

Lidé jsou přesvědčeni, že stačí jedna matrace na celý život a že je zbytečné spánku věnovat nějakou větší pozornost. Jsou však na omylu! Tento omyl často poznají až ve chvíli, kdy jim nevyhovující matrace negativně ovlivňuje jejich zdraví a život.

Máte nevyhovující matraci?

Matrace by se měla vyměnit přibližně jednou za 8 let a to hned z několika důvodů. Prvním důvodem je životnost. Kvalitní matrace mají vyšší životnost a naopak obyčejné - levné matrace mají životnost obecně nižší. Za několik let užívání se i na sebelepší matraci může projevit opotřební materiálu tzv. Trvalá deformace či ztráta elasticity. Taková matrace nadále neposkytuje dostatečně správnou oporu pro páteř, což Vám způsobí bolesti zad nebo krční či bederní páteře. Dalším důvodem je hygiena lůžka. Jen si představte, kolik litrů potu se za 8 let vstřebá do Vaší matrace? V běžných matracích se také výborně daří roztočům, kteří se živí odumřelými kožními buňkami a mohou vyvolávat alergie.

Zjistili jste, že je Vaše matrace již nedostačující? Je na čase koupit novou!

Na trhu je mnoho druhů matrací. Výbornou kvalitu za přijatelnou cenu nabízí specializovaný obchod  Matrace Webstr. Široká nabídka zboží od vysoce luxusních - zdravotních matrací , až po levné matrace - matrace za hubičku. U Webstra si vybere každý. Na výběr máte mezi oblíbenými pěnovými matracemi, přizpůsobivými matracemi z paměťové pěny, trvanlivými latexovými matracemi, pružinovými matracemi odolnými proti plísním, antialergickými matracemi z BIO pěny, zdravotními matracemi, či antidekubitními matracemi pro starší a nepohyblivé lidi.

Při výběru se zaměřte na správnou tuhost matrace. K určení vhodné tuhosti je zapotřebí znát svoji tělesnou hmotnost, na základě které si vyberete ideální tvrdost matrace - z pravidla čím vyšší hmostnost uživatele, tím je potřebná vyšší tuhost matrace. Je nutné vyhledat takovou tuhost, aby byla páteř ve správné vodorovné poloze, ať už spíme na boku nebo na zádech. Tím předcházíme  bolestem i dalším zdravotním problémům.

Trpíte chronickými bolestmi zad a kloubů?

V případě přetrvávajících problémů se zády, či s klouby, nabízí Matrace Webstr certifikované zdravotní matrace, které jsou speciálně navrženy tak, aby Vám od bolesti ulevily. Zdravotní matrace prošly klinickými testy kvality a jsou zařazeny jako “zdravotnické prostředky“ ve snížené sazbě DPH. Zdravotní matraci můžete zakoupit i jako prevenci proti stresu a únavě, onemocnění páteře a kloubů nebo krevního oběhu.

Potřebujete vyměnit matraci atypických rozměrů?

Poslední překážkou na cestě za vaší novou matrací, může být atypický rozměr matrace. Matrace Webstr si však umí poradit i s tímto požadavkem! Kromě standardních rozměrů matrací, které jsou drženy ve velkém množství a šíri sortimentu skladem (cca 1000 ks) , a které dodává již následující pracovní den po objednání , umí vyrobit a dodat i matrace na míru! Jednoduše zadáte v objednávce šířku a délku matrace a do 10 dnů ji budete mít doma.

Sháníte matrace do novomanželské postele? I pro vás je připravena nabídka “akce matrace 1+1“  Jedná se o dlouhodobou akci, ve které dostanete jako bonus druhou matraci za zvýhodněnou cenu nebo zcela zdarma. Matrace Vám navíc budou dopraveny až domů po celé ČR zcela ZDARMA!

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele moni
  moni (anonym)

  Dobrý den, pěkný článek.. Na matraci jsem se koukala, ale nakonec jsem zvolila jinou možnost na stránkách http://www.matrace-best.cz/cs, které mi doporučila kamarádka jsem našla velký výběr..

  Čer 29, 2015
 • Obrázek uživatele Tereza
  Tereza (anonym)

  K Vánocům jsme kupovali matrace takže mám celý proces výběru v paměti :D My jsme taky koupili v akci 1+1 http://www.matracetropico.cz/matrace-fox-24-11-zdarma.html a je skvělá

  Pro 26, 2015

Přidat komentář

Reklama

Reklama