Zbytnění kostí a zvápenatění kloubů

Často musí být lidé operováni, aby jim mohla být odstraněna zbytnění (hypertrofie) kostí a vápenné usazeniny v kloubech.

Tyto inkrustace jsou nerozpustnými usazeninami, které přicházejí do tkáně konzumací vody, která obsahuje anorganické látky. K tomu se řadí soli, kyselina močová a toxické krystaly kyselin z mrtvé, kyselinu obsahující potravy.

Maso, hladká mouka, bílý chléb, káva, čaj, sladké moučníky - všechny tyto potraviny způsobují vysokou tvorbu kyselin v těle. Je to v současné době běžná mrtvá strava většiny lidí. Tato strava plus tvrdá voda jsou hlavními původci mnohých zdravotních potíží, jejichž následkem je zbytnění kostí a ztuhnutí kloubů. Naše potrava musí být vyvážená a musí mít správný poměr kyselinotvorných a zásadotvorných látek.

Za kyselinotvorné potraviny, obsahující škrob a tuk, jsou všeobecně považovány rafinovaný bílý cukr a živočišné proteiny. Naproti tomu ovoce a zelenina jsou (s několika výjimkami) zásadotvorné. Vyvážená strava by se měla skládat asi ze tří pětin ze zásadotvorných a ze dvou pětin z kyselinotvorných potravin.Zdroj: Šokující pravda o vodě - Paul C. Bragg, Patricia Braggová

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele vaclavkova
  vaclavkova (anonym)

  Mam artrozu na koleni 3 stupně bolí již od ledna co jsem měla antibiotika,po nich to začalo.Mam 2x vytaženou vodu s kolena a 5X opich a nic nepomaha. Již jsem zoufala zda to někdy přestana. Tolikrát to vypadalo že jo ale vždy to bylo znovu,Poradte co mám udělat.Děkuji

  Bře 27, 2009
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Třetí stupeň je dost-pomalu třeba pomýšlet na výměnu kloubu.Chrupavka nedoroste-je to jen reklama-může pomoct v počátečním stádiu.Dá se ještě jako poslední pomoc použít přímo do kloubu Hyalgan nebo Sunvisc,ale platí se to.Jestliže toto nepomůže,tak řešení je výměna kloubu.Je mi líto,že nemám lepší zprávy.

  Bře 27, 2009

Přidat komentář

Reklama

Reklama