Stříbro

Stříbro podobně jako zlato a měď zpomaluje proces stárnutí obnovou buněk a oživováním celkového nervového systému. V nouzi, v oslabení či ve stáří aktivuje veškerou duševní a fyzickou energii k udržení hladkého chodu životně důležitých orgánů, k zachování života.

Stříbro podobně jako zlato a měď zpomaluje proces stárnutí obnovou buněk a oživováním celkového nervového systému. V nouzi, v oslabení či ve stáří aktivuje veškerou duševní a fyzickou energii k udržení hladkého chodu životně důležitých orgánů, k zachování života. V centru čela a temene podporuje meditaci. prohlubuje fantazii a cílevědomost. Tiší rozčilení a záchvaty hněvu, stejně jako následné pocity provinění a lítosti. Učí nás, že jedině pokorou. trpělivostí a přirozeným životem v souladu s rytmem přírody získáme onen vnitřní klid, který nám množní v lásce a v moudrostí naplnit naše osudová životní poslání.

Zdravotně podporuje vegetativní nervový systém, čímž současně reguluje a uvádí do harmonické rovnováhy funkce takřka všech orgánů těla. Reguluje činnost žláz. Mírní bolesti, tiší horečky a u těhotných žen ranní stavy nevolnosti. Položen na pupeční čakře, spolu s vodou užívanou pravidelně před jídlem, pomáhá v léčbě žaludečních vředů. Oslabuje záchvaty epilepsie. Na základní čakře posiluje slabost močového měchýře. Při zranění, zánětech a popáleninách přikládáme stříbro přímo na postižená místa. Stejně jako zlato, i stříbro podporuje energetický a léčebný potenciál všech ostatních drahých kamenů.
Očista: Po krátké očistě pod proudem vlažné vody stříbro osušíme a vystavíme rovněž krátce přímému, nikoli však polednímu slunci.

Zdroj: Skrytá moc drahých kamenů - Josef Pavel Kreperát

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (6)

 • Obrázek uživatele afra
  afra (anonym)

  Stříbro je podle mě ten nejkrásnější šperk. Mnohem lepší než zlato. Pro mladou holku je ideální.

  Led 12, 2007
 • Obrázek uživatele ivoski"email.cz
  ivoski"email.cz (anonym)

  koloidní stříbro je k dostání na www.pharmacy-online.cz

  Črv 19, 2008
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  ja sem koloidni stribro sehnala na www.koloudne-striebro.wz.cz /je to zo slovenska /.

  Zář 09, 2008
 • Obrázek uživatele Malá Ťapinka
  Malá Ťapinka (anonym)

  koloidní stříbro za slušnou cenu mají na www.nebicko.net je to dovoz z rakouské licencované laboratoře.

  Říj 23, 2008
 • Obrázek uživatele Tamka
  Tamka (anonym)

  Jsem se koukla do nebíčka.500,-kc! Jsem koupila české. Za 390,-kc! V bylinkách na Žižkově. Vlkova ulice. 0,5l / 14pm. No,nekupte to :-)! Je fakt dobré.

  Říj 23, 2008
 • Obrázek uživatele Ned.
  Ned. (anonym)

  spoustu info o koloidnim strebre, zlate a zinku najdete na www.biostribro.cz

  Říj 29, 2008

Přidat komentář

Reklama

Reklama