Reklama

Biolampa - Biostimul

Světelná energie biolampy, postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká až do hloubky 3cm, specificky působí na molekulární uspořádání buněčných menbrán a posiluje buněčný metabolismus. Má protibolestivý, protizánětlivý a biostimulační účinek.
Hlavními obory, ve kterých si léčebné polarizované světlo vydobylo již pevné místo, jsou zejména dermatologie, chirurgie, ortopedie, revmatologie, praktické a dětské lékařství, rehabilitační a sportovní medicína, balneologie a kosmetika. Biolampu Biostimul lze bezpečně použít i v domácím prostředí.

Aplikace biolampy:
1. kosmetika, dermatologie - jako podpůrná léčba kožních obtíží:
afty, akné, alergie, ekzémy, bércové vředy, bradavice, celulitida, hematomy, plísňová onemocnění,jizvy, lupénka, oděrky, otlačeniny,opary, pohmožděniny,popáleniny, spáleniny,strie, vlasy-podpora růstu,vrásky, záněty aj.
2. fyzioterapie, ortopedie, rehabilitace, prevence
jako podpůrná léčba postižení pohybového aparátu aj. nemocí
artróza, bolesti kloubů,páteře, trojklanného nervu, podpora imunity, kašel, jizvy, menstruační potíže, migrény, nachlazení, otoky, revma, záněty aj.
3. v další řadě oborů
chirurgie - léčení ran, stomatologie, gynekologické obtíže aj.
4. umocňuje účinek kosmetických aj. krémů

Další informace:
BIOSTIMUL je poslední novinkou v oblasti světelné terapie, která nabízí oproti dosavadním biolampám tyto výhody:
- originální ergonomická konstrukce přístroje (tvar větší počítačové myši, nikoliv "fén", odolnost proti poškození - nemá mechanické součástky: žárovku, zrcátko, větráček
- vysoká a stabilní polarizace světla - polarizačním filtrem, nikoliv odrazem světla od zrcátka
- efektivnější působení - monochromatická barva světla (červená) - nedochází k protipůsobení barev, které obsahuje polychromatické bílé/žluté světlo např. u halogenové žárovky
- výrazně nižší cena než ceny biolamp fénů
- pracuje ve třech rozdílných režimech řízených mikropočítačem
- má oproti konkurenci až 8x nižší spotřebu
- je dodávána v elegantním plastikovém kufříku s komplexním návodem na použití, popisem všech ověřených a osvědčených indikací, dobou a způsobem aplikace a řadou dalších praktických dárků.

Kožní (dermatologické) obtíže
Kožní lékařství využívá pozitivních účinků lineárně polarizovaného světla poměrně často. Mezi nejžádanější patří ošetření jizev. U čerstvých pooperačních nebo poúrazových jizev se účinek dostaví poměrně brzo, jizevnatá tkáň postupně bledne a změkčuje se. Beznadějná není ani léčba starších jizev, které již ztvrdly (říká se jim keloidní). Doba léčby však bude podstatně delší a je třeba se vybavit značnou dávkou trpělivosti. Nesporný je rovněž jeho efekt při léčbě oparů a při včasném použití je pozorovatelný již po prvních aplikacích. Další mi vhodnými indikacemi pro aplikaci světelné terapie jsou bércové vředy, lupénka, dětské atopické ekzémy, plísňová onemocnění, proleženiny, kožní alergie, pásové opary, píštěle, alopecie nebo zmírnění negativních projevů psoriázy a vitiliga.
V kosmetice využíváme protizánětlivý a biostimulační efekt příjemného polarizovaného světla především k potlačení projevů akné a dermatitid, zneviditelnění jizviček po akné, k prevenci strií a k potlačení nadměrného vypadávání vlasů nebo na stimulaci jejich růstu. Ke vděčným indikacím patří rovněž regenerační působení na pokožku a vliv na omlazení vzhledu stárnoucí pleti nebo pleti, která je vystavována nepříznivým vlivům znečištěného životního prostředí.
Další širokou oblastí je odstraňování mikropopálenin nebo následků podráždění pleti po různých formách kosmetického ošetření, jakými jsou např. hloubkové čištění pleti, peeling, lymfatická drenáž nebo různé formy depilace. V literatuře jsou rovněž popisovány zkušenosti s odstraněním vrásek a zpomalením jejich tvorby při aplikacích na pleť a vrásky kolem očí.
Postižení pohybového aparátu a bolestivé stavy
Při postižení pohybového aparátu využíváme obvykle kombinaci analgetického a biostimulačního účinku polarizovaného světla. Lokální snížení bolesti přináší rychlou úlevu při akutních i chronických bolestivých stavech. Zmenšená citlivost v kombinaci se zvýšeným prokrvením a zlepšeným přísunem účinných látek urychluje obnovu poškozené tkáně a výrazně tak zkracuje dobu rekonvalescence.
Polarizační lampu lze využít i k účinnému uvolnění svalových spasmů před masáží či manipulací. Nejčastěji se světelná terapie využívá při akutních i chronických zánětech šlach a svalů. Lampa pomůže i všem těm, kteří trpí bolestmi v oblasti krční nebo bederní páteře časté u dlouhodobého sedavého zaměstnání nebo u řidičů z povolání. K dalším indikacím patří především artróza a artritida malých i velkých kloubů nebo vymknutí, zhmoždění, natr žení šlach a svalů. Světlo lze aplikovat samostatně nebo v kombinaci s léčivými mastmi či gely. Ty však musíme před aplikací důkladně odstranit. Po ukončení fototerapie je můžeme znovu nanést zpět na postižené místo.

Gynekologické obtíže, těhotenství a porod
V oblasti gynekologie a porodnictví se využívá pozitivních účinků lineárně polarizované ho světla při povrchových poraněních v oblasti genitálu, při léčbě akutních a chronických zánětů zevních rodidel, pro lepší vstřebávání hematomů na prsou, pro usnadnění a urychlení hojení po nástřihu hráze při porodu nebo rány po tzv. císařském řezu, k hojení popraskaných prsních bradavek při kojení, ke snížení rizika zánětu prsu při kojení nebo k prevenci vzniku strií na břiše, hýždích a rostoucích prsech. Při preventivním působení proti vzniku strií je vhodné začít s pravidelnou aplikací biolampy 2-3krát týdně již od třetího měsíce těhotenství.
Z uvedených aplikaci vyplývá, že lampa Biostimul by rozhodně neměla chybět ve výbavě žádné budoucí maminky a protože fototerapie nemá žádný negativní vliv na plod, lze po konzultaci s ošetřujícím lékařem aplikovat biolampu i v období těhotenství!

Reklama

Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní
Terapeutické polarizované světlo nám může výrazně zpříjemnit i období po návštěvě stomatologické ordinace. Jeho analgetický a biostimulační efekt oceníte zejména po vytržení zubu, plnění kořenového kanálku nebo po jakémkoliv operačním zákroku ve vašich ústech. Biolampu však lze využít i k preventivnímu působení proti vzniku otlaků po nové zubní protéze nebo proti aftům a jiným zánětům v ústní dutině.

Chirurgie
V chirurgii využíváme lineárně polarizované světlo biolamp k výraznému zkrácení doby léčení špatně se hojících ran a jizev. Na komplikovanou léčbu druhotně infikovaných a hni sajících ran zase účinně působí kombinace analgetického, biostimulačního a protizánětlivé ho efektu. Světloléčba podstatným způsobem snižuje dobu nutnou k léčení rozsáhlých plošných popálenin, vředů, otoků, proleženin u dlouhodobě hospitalizovaných pacientů, diabetické gangrény a ostatní poruchy trofiky tkání.

Ostatní obtíže
Další možné využití lampy je při léčbě chronických zánětů čelních dutin a nosní sliznice. Před samotnou terapií je ovšem nutná konzultace s lékařem, který zjistí zda nejsou přítomny patogenní organismy. Mezi vděčné aplikace dále patří nachlazení, depresivní stavy, migrény a bolesti hlavy, nespavost a díky červenému zabarvení lineárně polarizovaného světla i poruchy erekce.
Je účinek biolampy Biostimul zaručený?
Popularitu přinesl biolampě poměrně vysoký efekt při léčbě řady potíží. Je nesmysl připisovat tomuto způsobu ošetření nějaké "zázračné" účinky. Neexistuje žádná metoda na světě, která by dokázala stoprocentně u všech osob vyřešit určitý problém. Klinická testování biolampy prokázala, že ošetření polarizovaným světlem patří k metodám s neobyčejně vysokým procentem úspěšnosti.

 

Reklama

Komentáře

(Út, 16. 1. 2007 - 17:01)
moc drahé
Magdaléna (Út, 16. 1. 2007 - 21:01)
Ale moc účinné!!
Lolle (Út, 16. 1. 2007 - 23:01)
je to super chodim do Harm.... a cenove to taky neni tak sileny
sdtfhjg§ (Pá, 7. 9. 2007 - 18:09)
hjkbhkkl§ůljvgn-.§kghjfgaffl
sdtfhjg§ (Pá, 7. 9. 2007 - 18:09)
hjkbhkkl§ůljvgn-.§kghjfgaffl
sdtfhjg§ (Pá, 7. 9. 2007 - 18:09)
hjkbhkkl§ůljvgn-.§kghjfgaffl
sdtfhjg§ (Pá, 7. 9. 2007 - 18:09)
hjkbhkkl§ůljvgn-.§kghjfgaffl
Paja (Ne, 28. 10. 2007 - 23:10)
Prosim, muzete mi napsat, proc nedoporucujete pouzivani? Zrovna totiz uvazuju o koupi...Dekuji.
Doctor (Ne, 28. 10. 2007 - 19:10)
Měl jsem možnost dnes otestovat Biotherapy lampu Biostimul a dovoluji si říci, že to může být i životu nebezpečné.
Každopádně NEDOPORUČUJI používat.
VERČA (St, 2. 4. 2008 - 18:04)
JÁ MÁM TAKY NĚCO PROTI AFTŮM ............1.VYPLACHUJTE SI ŮSTA ASI ČTYŘIKRÁT DENNĚ 2 DECILITRY ROZTOKU TEPLÉ VODY A LŽIČKY SOLI 1 !!!!2.bolestiví místa potírejde ledem !!.....3.VISKOUŠEJTE PASTU Z JEDLÉ SODY A VODY 4.NEJEZTE KOŘENĚNÉ NEBO KYSELÉ PORMY MOHLY BYSTESI AFT ZHORŠIT !!!!5.na bolestiví místa přikládejte vlhký sáček (neovocného) čaje6.NEBO SI KUPTE MAST V LÉKÁRNĚ VÁM PORADÍTAKGE TAKHLE No!!
PETRA (St, 23. 4. 2008 - 21:04)
POTŘEBUJI PORADIT.NÁS SYN MÁ LUPENKU DĚTSKOU A POŘÁT SI TO ŠKRÁBE,DÍKY TOMU SE TOHO NEMŮŽEME ZBAVIT.PORADTE NÁM
Josef (St, 9. 7. 2008 - 00:07)
Dobry den, me manzelce zachranil Biostimul nohu pred amputaci. Jiste jste se musel splest, nedokazu si predstavit, ze by se jednalo o totez.
Josef (St, 9. 7. 2008 - 00:07)
Jeste doplnuji, ze to je komentar k prispevku tzv. doctora
Jana (St, 9. 7. 2008 - 00:07)
Lupenka - a vyzkousela jste uz Biostimul?
Lucie (Pá, 29. 8. 2008 - 11:08)
Na lupénku určitě Biostimul zkuste. Mírní svědění, urychluje hojení. Zvlášť pro děti skvělá léčba.
Pedro (Pá, 29. 8. 2008 - 11:08)
Biolampa je podvod jako hrom, vím to, protože jsem to prodával ještě teď se za to stydím. Za ty peníze si raději kupte masti z lékárny, na které se připlácí, kupte si něco na játra - Ostopertřec, Lipovitan,a dopřejte si pobyt u moře.
Santal (St, 17. 9. 2008 - 10:09)
Biolapm je celá fůra, takže to máš pravdu. Ale Biostimul mi fakt pomohl, takže na ten nedám dopustit...Co jste prodával?
Květka (Pá, 13. 2. 2009 - 18:02)
S Biolampou nemám zkušenosti, ale používám BioBeam Acne na hnisavé pupínky na obličeji a na zádech a zatím to pomáhá. Nedělá se mi jich tolik a zmizely i červené fleky, co jsem měla. Mamka ho koupila v e-shopu Setrans - zdravotnické potřeby (www.zdravotnicke-potreby-a-pomucky.cz).
Jarmila (Čt, 5. 3. 2009 - 17:03)
Prosím o odpověď - mohu použít biolampu k léčbě condolymyta společně s krémem od kožního lékaře? Nebo po ukončení aplikace krému?Děkuji
Alena (So, 7. 3. 2009 - 18:03)
Rodiče si chtějí koupit lampu Biostimul BS 102 na léčbu dny a bolestí kloubů 8000kč se mě zdá dost peněz ale kdyby to pomohlo? Má s tím někdo zkušenost.Byla bych vděčná za každou radu
Alena (Ne, 15. 3. 2009 - 19:03)
Paní Štěpánko děkuji za radu, to zapůjčení mě ani nenapadlo určitě se o to budu hned zajímat,nejsem zastánce léků proti bolesti ale biolampa je určitě neškodná.Ještě jednou dík
Marie (Po, 4. 5. 2009 - 21:05)
Prosím o sdělení, zda a případně kde je možno koupit lamu Biostimul BS 1O2 za flexipasy.Děkuji za odpověď.
Marie (Po, 4. 5. 2009 - 21:05)
Prosím o sdělení, zda a případně kde je možno koupit lamu Biostimul BS 1O2 za flexipasy.Děkuji za odpověď.
Štěpánka (Út, 12. 5. 2009 - 23:05)
Pani Marie.
Pokud máte zájem o koupi lampy a její předvedení,zavolejte,nebo pošlete email
na firmu BIOTHERAPY a tam se domluvíte.
Jsou vstřícní a rádi poslouží,nebo na telef.
čísle 608807807,email -info"biotherapy.cz.
Ať Vám slouží a léčí neduhy.Štěpánka.
Miroslav (St, 5. 8. 2009 - 14:08)
Na to, co umí, je zbytečně drahá.
Miroslav (So, 22. 8. 2009 - 19:08)
Drahé? Ne pane -zdravý to nepotřebuje a nemocný na cenu nekouká . Ikdyž mu to pomůže jen na jeden, či tři jeho problémy, které běžná medicína nedokázala.Děkuji.
Jíťa (St, 26. 8. 2009 - 14:08)
Mě biolampa MediCom hodně pomohla a nedám na ni dopustit. Mám artrozu v koleni, čeká mě operace, ale díky ní jsem bez prášků od bolesti.Je to zázrak. Někdy mě nepomohly ani
prášky. Operace mě sice nemine, ale je na všecky neduhy a používáme ji celá rodina.
Nejsou to vyhozené peníze, ale rozumná investice.
Hanka (So, 5. 9. 2009 - 20:09)
Přečtěte si něco o účinnosti biolampy při léčbě bércových vředů! http://www.biolampa-biostimul.eu/index.php/bercove-vedy Opravdu to nejsou vyhozené peníze!
Jarmila (Pá, 16. 10. 2009 - 01:10)
Já si Biostimul 303 tj.ten dražší zakoupila.."dá se koupit i na splátky",samozřejmě nevěřím na zázraky,ale na trpělivost, pravidelnost a zdravý rozum a navíc má celou škálu využití a už první den po aplikaci jsem pocítila značnou úlevu nohou po celodenním stání v práci.Teď už se jen těším na další využití a věřte,že si ji budu hýčkat.
michal (Čt, 29. 10. 2009 - 12:10)
ahoj..mam již dva roky na nose jizvu a přemyšlim o zakoupeni biolampy a ptam se jestli ma nekdo zkušenost o zhojivosti jizev..jestli to neni vyhozeni penez..dekuji za rady...
vannyy (Út, 3. 11. 2009 - 17:11)
jé to supér velmoo
jurko (Út, 3. 11. 2009 - 17:11)
musím to ihnéd kupit... je to wow :D:D
¨Witek (So, 14. 11. 2009 - 22:11)
Biolampa je podvod jako hrom,...sám jsi podvod jako hrom záleží natom co prodává a u jaké firmy!Lampa bioptron od zepteru je účiná pomáhá celé mé rodině a širokému okolí pokud by někdo měl zájem dokaží zajistit prodej či léčbu touto lampou k prodeji zařídim i slevu: info na : [email protected]
K (St, 30. 12. 2009 - 12:12)
ahoj..mam již dva roky na...Po operaci zad me poslali pod biolampu, jiyva se nylepsila porad je prusvitna velmi citliva. osobne se domnivam, ze to bylo tim, ze sem terapii podstoupila prilis pozde po operaci (cca 2mesice). Z toho soudim, ze na jiz zahojene rany to moc ucinek nema.
Pokud mi tudle moji domenku nekdo vzvrati budu jen rada.
Jana (Čt, 18. 2. 2010 - 08:02)
dobrý den

zajímalo by mne,zda mi biolampa odstraní jizvičky po akné?Martin (So, 29. 5. 2010 - 10:05)
Nemusim sa obavat nepiaznivych ucinkov BIOlampy pri pouziti na epidydimitis. zapal laveho semennika? Mohlo by mi to pomoct? dakujem za odpoved .
Zuzana (Pá, 4. 6. 2010 - 20:06)
Pěkný den přeji, provozujeme stránky www.biolampa-biostimul.eu, kde se snažíme podávat informace k používání biolamp Biostimul. Spoustu odpovědí na vaše dotazy naleznete přímo v sekci "Nejčastější dotazy", a nebo můžete vyplnit kontaktní formulář a na váš zdravotní problém odpoví spolupracující lékař! Při vážnějších potížích je možná i telefonická konzultace s lékařem. Máme spoustu psokojených "tazatelů" - mrkněte na web i Vy! :)
Pro p.Martina:
Biolampa Biostimul vydává červené polarizované světlo, které je studené, tj. neprohřívá, což je u jakéhokoliv zánětu velmi důležité (zánět se nesmí prohřívat). Biostimulační účinek Biostimulu pomáhá zánět léčit, a také působí analgeticky - tlumí bolest. Proto se v případě biolampy Biostimul nemusíte obávat ničeho :) Kontraindikace jsou pouze onkologická onemocnění a epilepsie. Napište mi prosím na podrobnosti přes formulář webu nebo na [email protected] a vyřešíme to :)
Miroslava J. (Pá, 11. 6. 2010 - 11:06)
Já používám už asi 2 roky lampu BioBeam. Koupila jsem ji na doporučení lékařky v lázních. Stála mne okolo 5 tisíc korun. Ale dá se dnes již pořídit v podstatě všude, i přes internet. Je to skvělá věc. Je mi jedno jak to funguje, je mi jedno proč to tak funguje. Mě zajímá PŘEDEVŠÍM TO, ŽE TO FUNGUJE!
Rado (So, 10. 7. 2010 - 18:07)
Miroslava J., treba to stale pouzivat? Nezmiznu vyrazky natrvalo?? Dakujem za odpoved.
princip (So, 10. 7. 2010 - 19:07)
princip fungování biolamp všech druhů spočívá v Astroturfingu. Astroturfing je moderní nekalá marketingová metoda, jež se dá označit za jeden z druhů tzv. guerilla marketingu. Spočívá v tom, že zadavatel reklamy (firma, ale třeba i stát[2]) se snaží vyvolat falešný dojem pozitivní spontánní reakce spotřebitelů či fanoušků na dané zboží, službu či politický názor. Praktikuje se například zakládáním blogů, kde je produkt vychvalován. Může jít i o účast v on-line diskusích a anketách. Zdánlivě autentické výpovědi, které mají v očích veřejnosti zvýšit hodnotu produktu, jsou však vytvářeny organizovaně – zaměstnanci firmy či přímo najatými lidmi.
Bára Z. (Út, 2. 11. 2010 - 13:11)
Miroslava J., treba to stale...Pokud máte vyrážky, buď doporučuji biolampu Biobeam 660, jak píše paní Miroslava, nebo biolampu Biostimul, která je zde zmíněna již od paní Zuzany. Biolampa Biostimul je opravdu skvělá a to doslova na všechno. Na výběr máte ze dvou modelu - levnějšího BS 103 (cena přes 8 tisic) nebo BS 303, tam se cena pohybuje něco málo přes 14 tisic Kč. Biostimul 303 používá celá naše rodina už skoro rok a jsme s ní nadmíru spokojení. Pokud se trošku zajímáte i o technologii biolamp, je Biostimul momentálně jenda z nejnovějších technologíí (na bázi studeného světla a Led diod). Kdežto například Bioptron od Zepteru, který masíruje lidi masivní reklamou, ten používá zastaralou technologii (halogenovou žárovku, která mírně hřeje a zánět se třeba nahřívat vůbec nesmí)! Bioptron má krom staré technologie i přemrštěnou cenu, neboť fungují jako podomní prodej (tudíž velké marže pro obchodníky).
Bára Z. (Út, 2. 11. 2010 - 13:11)
Pokud máte vyrážky, buď...Ještě jsem zapomněla zmínit, kupovali jsme ji na internetu, kde je zcela běžně k sehnáni. my ji koupili na biolampa.net
Jan (Pá, 10. 12. 2010 - 17:12)
Léčení biolampou je bohapustý nesmysl a obchod s lidskou hloupostí.Bohužel. Jediné, co se zde uplatňuje, je efekt placeba (tj.mám "něco" na svůj neduh, to mi musí pomomoci) a podobné psychoefekty. Polarizované světlo žádné prokazatelné léčebné účinky nemá. Respektive má, ale asi jako světlo normální. Biolampy na polarizované světlo jsou obyčejné lampičky na čtení s halogenkou, před kterou je umístěn polarizační filtr, jaký známe z fotografie, v ceně pár stovek. Nevěříte-li, přečtěte si o zázracích polariz. světla na stránkách sysifos.cz, kde o problému pojednávají příslušní odborníci. Podezřelé by mělo být už to, že lampa léčí "úplně všechno". A potom - čím méně budete problému rozumět, tím spíš naletíte. A s tím podvodníci s podobnými nesmysly počítají.
Sára (So, 11. 12. 2010 - 10:12)
Léčení biolampou je...Jane, teď jsem prohledala stránky Sysifa a o polarizovaném světle či léčbě s ním jsem tam nic nenašla. Mohl bys upřesnit, v které sekci to mám hledat - prosím o návod, jak najít článek o kterém píšeš. Díky.
BIOPTRONOVÁ LA… (Út, 11. 1. 2011 - 19:01)
sám jsi podvod jako hrom...Slibované efekty jsou nereálné, jde o klamavou reklamu. Zdrojem záření je totiž běžná halogenová žárovka a polarizační filtr nemá jiný efekt, než že část světelných paprsků eliminuje a propouští jen ty, které kmitají v jedné rovině, určené natočením filtru. Je sice pravda, že se polarizované elektrické pole světelného záření v mnoha fyzikálních experimentech skutečně uplatňuje, ale jen tam, kde se jedná o systémy anisotropně uspořádané, tedy orientované do jednoho směru. Lidské tkáně však za anisotropní považovat nelze (nehledě k tomu, že by v takovém hypotetickém případě musela být tkáň ozařována v přesně určeném směru) a nelze proto očekávat, že by polarizované světlo mělo jiný efekt než světlo obyčejné, nepolarizované. Ostatně ani při ozáření obyčejným světlem nebyly pozorovány žádné efekty na živou tkáň kromě výjimek, kdy je světlo absorbováno nějakým barvivem. Neexistují ani seriózní vědecké práce, které by nějaký efekt polarizovaného světla na živé tkáně prokazovaly.
simona a a (Út, 11. 1. 2011 - 19:01)
Jane, teď jsem prohledala...Tady je odkaz na problematiku účinků polarizovaného světla na lidskou tkáň:

http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189080266&heslo=Polarizovan%E9%20sv%ECtlo%20-%20l%E9%E8iv%FD%20efekt
Online Půjčovn… (Út, 25. 1. 2011 - 03:01)
Mrknete se semka.Nabízeji zapujceni pristroju na zkousku.
http://www.bezbolesti.eu/index.php?en_pujcovna-pristroju-biostimul,31
ZDRAVOTNÍ POUK… (Čt, 3. 2. 2011 - 10:02)
Na www.bezbolesti.eu naleznete zdravotní poukazi na různé zboží zdarma.Třeba na přístroj Biostimul,Balneo rašelinu,Biogel,Tenga egg,Lubrikační gely atd.Vše pro zdraví na www.bezbolesti.eu
ZDRAVOTNÍ POUK… (Po, 7. 2. 2011 - 02:02)
ZDRAVOTNÍ POUKAZI NA 500Kč

Na www.bezbolesti.eu naleznete zdravotní poukazi na různé zboží zdarma.Třeba na přístroj Biostimul,Balneo rašelinu,Biogel,Tenga egg,Lubrikační gely atd.Vše pro zdraví na www.bezbolesti.eu
ZDRAVOTNÍ POUK… (Po, 7. 2. 2011 - 02:02)
ZDRAVOTNÍ POUKAZI NA 500Kč

Na www.bezbolesti.eu naleznete zdravotní poukazi na různé zboží zdarma.Třeba na přístroj Biostimul,Balneo rašelinu,Biogel,Tenga egg,Lubrikační gely atd.Vše pro zdraví na www.bezbolesti.eu
Reklama