Reklama

Přírodní strava zlepší váš zrak

Jak jste poznali, je oko velmi citlivým mechanismem. Všechny krevní cévy, které přivádějí výživu a kyslík do oka, jsou velmi jemné vlásečnice.

Rok co rok lidé pijí vodu, která kromě chemických příměsí obsahuje také anorganické látky, ke kterým se navíc řadí jedovaté látky a kyselina močová z denní stravy. Tak jako se kapka po kapce formují v krápníkových jeskyních stalaktity a stalagmity, tak deponuje krev část po části anorganické látky a toxické kyseliny do krevních cév očí.

V citlivých vlásečnicích se tvoří usazeniny. Lékař předepíše brýle. Po nějaké době jsou zapotřebí silnější skla. Pak začíná zrak dále ochabovat a v mnoha případech se člověk ocitá v úplné temnotě. Většina lidí propadá panice, když začíná ztrácet zázračnou schopnost vidět. Postižení zkoušejí všechny možné léčebné metody a recepty, někteří se nechají operovat, ale zrak se přesto dále ztrácí.

zdroj: Paul C. Bragg, Patricia Braggová - Šokující pravda o vodě

Reklama
Reklama

Komentáře

J (St, 29. 3. 2006 - 11:03)
Já piju samotnou vodu z kohoutku a oči mám už 2 roky na stejné hodnotě. Voda je podle mě zázračná, horká voda ráno po probuzení a večer před spaním pomáhá tělo pročišťovat. Zkoumáním, kde co obsahuje škodlivého se ničeho nedosáhne.Vědět co nám všechno škodí, to aby se jeden bál vůbec žít. Ve všem něco je, co jednomu vadí a druhému ne. Já jsem vděčná za to, že mám co pít. Někde je i o tu vodu nouze.
Milka (Pá, 26. 1. 2007 - 07:01)
Podle názvu článku jsem předpokládala, že nám bude řečeno co máme jíst, aby se nám oči nezanášely. Ale článek jsou jenom plané plky.
aloe"aloe-gel.cz (St, 14. 2. 2007 - 18:02)
Při přípravě zdravotní přednášky jsem hledal téma Potrava pro oči. Googel mne dovedl až tady.Ale nic zde není a jak piše paní Milka, jen plky a plky.
To, že balená voda není vhodná ví dnes již skoro každý. A že se tím zpomaluje "datový" tok očí ze 100 MB na 5-10 MB je vidět na každém kroků a přibyvajících očních optikách.
Jedna věc je výživa a druhá je "číštění" oči.
K výživě potřebujeme mnoho antioxydantů, které jsou jen v čerstvé zelenině a ovoci. Pak potraviny s větším množstvím vitaminu A, C a E. Ted na jaře je medvědí česnek v přírodě, hodně mrkve, pomerančů, borůvek a také španat z kopřiv a medvědího česneku. Jenže to chce také omezit a vyloučit uzeniny, mléčné výrobky, umělé tuky, sůl, kávu a alkohol.
K čištění se osvědčil připravek Activátor, je to čistý jemně cezený aloe vera gel. Ráno jedna kapka a večer zase jedna kapka. Za 1/2 roku je to poznat.
Přírodní léčivá stravu určitě zlepší zrak. A nejen zrak.... Je třeba si jen odpovědět na otázku, co je to ta přírodní strava.
A potom ještě bez piotného režimu kvalitní tekutiny není možné čištění organizmu ( a oko je organ)

Strejda Honza Vám všem přeje denně aspoň 10 dkg nastrouhané čerstvé zeleniny ve které je 200 % DDD - doporučené denní dávky vitaminu A a 10 dkg syrového medvědího česneku, kde je 100% DDD kyseliny listové. Když k tomu přidáte jednou za týden boruvky a doplnění vitaminem B6 a B12, tak ten šedý zákal nemůžete dostat a ty velké dioptrie také ne.....
kraviny (So, 25. 10. 2008 - 13:10)
kravinyyyyyyyyy!!!!
KUK (Ne, 31. 5. 2009 - 16:05)
Je to dobry na cteni...............horsi na pouziti!
ahoj (Út, 10. 9. 2013 - 16:09)
kravinyyyyyyyyy!!!!kravino nevíš nic co?
gympl (St, 16. 4. 2014 - 13:04)
"rok co rok lidé pijí vodu"? ... Tak to jsem v pohodě!
Vranka (Pá, 2. 5. 2014 - 17:05)
Dealeřina tu jen kvete.

Lze doporučit lutein, zeaxanthin, lykopen, světlík nebo alfakaroten. A kvůli cenám určitě ne od nablblých dealerů v MLM systému
Reklama