Zázračný talisman

Speciální jednotku ruské armády čekal náročný výcvik. Při odchodu z tábora dostal každý voják malý plochý disk na šňůrce, který si pověsil na krk a zastrčil za tričko. Šlo o MEDIV - malý zázrak nové lékařské technologie. Rozruch kolem Zorinova eniomu (dnes MEDIV) neutichá od okamžiku, kdy se medailon objevil. Podivný "přístroj" ve tvaru obyčejného velkého černého knoflíku narozený v útrobách sovětského obranného průmyslu byl okamžitě ovinut legendami. Jejich ozvěna Mediv provází dodnes, i když je to už 24 let, kdy spatřil světlo světa. Mediv léčí a dělá to nezávisle na tom, zda na něj věříte, nebo ne.

BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

Dnes již existuje i nový perspektivní vědecký směr - léčba na buněčné úrovni (v případě Medivu tato léčba probíhá vlivem biologicky aktivních látek). Vyhnete se tak všem vedlejším účinkům, které jsou charakteristické pro současná léčiva. Bolí vás hlava - berete analgetika. Bolest hlavy sice pominula, ale jsou zasažena játra, ledviny, žaludek. Berete antacida a vám se uleví, ale tento lék obsahuje látky, které se špatně vyplavují z organismu. Takto se dostáváme do začarovaného kruhu, ze kterého je čím dál tím těžší vystoupit. Počet zdravotních potíží se rozrůstá.

U Medivu nebyl během dvou desítek let nalezen žádný nežádoucí účinek. V podstatě ani nalezen být nemohl. Metoda, na které se zakládá léčivý efekt Medivu - bio-rezonanční terapie - probouzí paměť lidské buňky. Ta si "vzpomíná", že by měla být takovou, jak ji vymyslela příroda, tj. zdravou, mobilizující rezervy, a vrací se do původního stavu. Takto pomalu opouští patologický stav a do původní rovnováhy se navrací i celý systém buněk, jimiž jsou tvořeny naše orgány.

I PROTI SNÍŽENÉ POTENCI


Mediv se naladí na frekvenci buňky, vyvolá rezonanci a tím ji přirozenou cestou donutí k dosažení energetické rovnováhy. Mediv není alternativou tradiční terapie nebo chirurgie, ale jejich dobrým doplňkem.

Na schváleném seznamu onemocnění, která se dají vyléčit pomocí Medivu, je několik desítek položek. Je to například osteochondróza páteře, artróza, artritida, onemocnění srdce, cév a zažívacího ústrojí, urologické a gynekologické potíže, nemoci dýchacího a pohybového ústrojí, posttraumatické bolesti například po zlomeninách, neurotické poruchy, stresové stavy, nespavost, ale i snížená potence.

Významná je i pomoc proti nejrozšířenějšímu problému minulého a našeho století - syndromu chronické únavy. Přestože Mediv je schválen a je oficiálně uznán, pokračuje se ve zkouškách aplikátoru na předních světových klinikách, na katedrách lékařských fakult a ve vědeckovýzkumných ústavech. Jsou zaznamenány i pozitivní výsledky při odstraňování bolesti u narkomanů při "absťáku".

CO ZNAMENÁ BIO-REZONANČNÍ TERAPIE?

Mnohaletými výzkumy bylo zjištěno, že řada biologicky aktivních látek má velmi slabá elektromagnetická pole s rozpětím mimořádně nízké nebo mimořádně vysoké frekvence a vlnovou délkou, která je totožná s vlnovou délkou elektromagnetického pole člověka.
Zní to složitě, ale důležité je, že tímto vzájemným působením se dá nejen odstranit bolest a únava, ale dokonce léčit.

Více informací vám podají ve společnosti PMC Praha, s.r.o.

tel.: 272764527

www.endogen.cz

pmc@endogen.cz


PR

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (20)

 • Obrázek uživatele Jurišta
  Jurišta (anonym)

  Ano,sám pracujem na podobnej metode a učin ky sú fantastické. Slovensko 0905325352

  Kvě 26, 2006
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Můžete uveést prosím na jaké metode pracujete,velmi mě to zajímá.Děkuji.

  Srp 23, 2006
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Jo, to me taky. O co tu jde? A kde a za kolik se to da sehnat na Slovensku???

  Srp 24, 2006
 • Obrázek uživatele Hanka
  Hanka (anonym)

  O jaký talisman jde?

  Srp 24, 2006
 • Obrázek uživatele m. Blavatská
  m. Blavatská (anonym)

  Takových talismanů vám do rána naseru plnej kýbl. A když přitlačím, tak dva.

  Srp 24, 2006
 • Obrázek uživatele Klára
  Klára (anonym)

  Dobrý den,chci jen sdělit, že mám dobré zkušenosti s Medivem, proto Vám dám kontakt kde je možné dostat podrobnější informace. tel.605823904

  Lis 19, 2006
 • Obrázek uživatele Josef
  Josef (anonym)

  V roce 2001 se prodával v Praze v Centru přírodní mediciny,Průběžná 58 za částku 965:-Kč. Měl jsem ho 1 měsíc a ztratil jsem ho. Možná bych si ho koupil znovu, ale nevím kdo jej má a jaké má zkušenosti.Stránky pro možné dotazy www.enodogen.cz nefungují.

  Črv 01, 2007
 • Obrázek uživatele budo
  budo (anonym)

  Všimněme si prosím, že příspěvek takzvané Kláry -19. 11. 2006 15:11:36, Klára- obsahuje stejné telefonní číslo, jako uvádí na svém webu vpravo nahoře současný prodejce Medivu http://www.aladins.cz/?url=mediv Mám Mediv od roku 2002 a dlouho jsem jej nenosil. Důvod? Nikdy jsem při jeho používání žádné změny nezaznamenal. Teď jsem jej po letech vyndal z mrazáku, kam jej paní Rita Veselá, která mi ho v tehdejším CPM prodala, doporučila ukládat. Ctěl jsem se dozvědět více, přesvědčit se či vyvrátit účinky Medivu. Tak jsem hledat. Krom PR článku a stále stejného, pouze kopírovaného textu, se na českém internetu o Medivu nic nedočteme. Když jsem zavolal na výše zmínené telefonní číslo s cílem získat nějaké informace, pán se nehodlal představit a strávili jsme 5 minutový telefonát jen tím, že mi tvrdil, že mne jeho jméno nemusí zajímat a že se prostě jmenuje Aladin! Později jsem dohledal, že se jedná o tohoto člověka http://tinyurl.com/loq8pl http://seznam.reiki-cz.com/kurzykarta.php?id=100 Pro mne jen šarlatán a nevychovanec, který se bojí představit do telefonu, jehož číslo veřejně prezentuje na internetu ve spojitosti s prodejem svého zboží! Notabene se teď musím ozvat, když si tady pod falešným jménem Klára pán honí tričko a dělá nekalou reklamu. Mediv si nekupujte, dokud Vás skutečný a uznávaný odborník v oblasti práce s energiemi nepřesvědčí, že je skutečně užitečný a má cenu oněch cca 1.500,-Kč! Zatím existuje jen 1 stále dokola kopírovaný PR článek a Mediv si tady pokoutně propaguje sám prodejce, který nemá ani tolik slušnosti, aby se uměl do telefonu volajícímu představit svým občanským jménem.

  Srp 13, 2009
 • Obrázek uživatele ÚSMĚV
  ÚSMĚV (anonym)

  Dobrý den, přezdívku úsměv jsem si dala, protože se musím smát panu BUDO, který káže o morálce a představování se občanským jménem do telefonu,ale když píše kritiku nedokáže se představit svým pravým jménem jen přezdívkou BUDO.Co je tedy slušnost by byla docela veselá debata. Jinak bych Vám chtěla doporučit pane BUDO práci s energií aby ste si ji nemusel stahovat od jiných a také úžasnou knížku Celestýnské proroctví, která by Vám mohla pomoci více jak Mediv.To Vám píše Klára, která před několika roky s dobrým úmyslem sem vložila telefonní číslo, aby Mediv mohl pomoci i ostatním. Ve Vašem případě bych doporučila dvakrát měř a jednou řež, není pěkné napadat lidi a už vůbec ne jako anonym. Vzhledem k tomu, že nemám zájem o debaty tohoto druhu a že každý má nárok na svůj názor a přesvědčení mám na ústech úsměv a směji se když lidi místo aby žili se užírají. Přeji všem, kteří vstoupí na tuto stránku ať se mají krásně,jsou šťastní, plní lásky a energie Klára

  Zář 02, 2009
 • Obrázek uživatele Helča
  Helča (anonym)

  Můj talisman je kreditka mýho starýho. S ní se ničeho nebojím. Abych nelhala, bojím se abych nezapoměla PIN ale jinak je to holky žůžo talisman.

  Zář 02, 2009
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  To se máš čím chlubit.

  Zář 03, 2009
 • Obrázek uživatele Double teaser
  Double teaser (anonym)

  O co jde? Jaký talisman?

  Lis 06, 2010
 • Obrázek uživatele Janaka
  Janaka (anonym)

  Drahoušci-talisman může být opravdu cokoli čemu věříte. Já nosím v kapse skleněnou kuličku,kterou mi kdysi v dětství dal kamarád,jako výraz "dětské lásky" a stále mi pomáhá(kulička),s ní jsem se šťastně vdala, udělala při mateřství Vysokou školu, nedávno řidičák. Můj manžel má v kapse kousek špagátku,který našel,a zapomněl použít.Nesmím na špagátek šahat,když chci prát,tak jen on sám jej vyndává z kapsy a zase do jiné dává.Také mu ten provázek přináší štěstí.Možná kdysi ten kousek upadl od nějakého balíčku,člověk co jej použil byl pozitivně naladěný a ta energie,pak zůstala v tom kousíčku.Manžel ji živí svou pozitivitou a špagátek slouží i po několika letech. Já pracuji jako poradkyně a věřte mi,že se setkávám s lidmi,kteří se ptají na různé talismany.Zkuste si nad svým,dát do výšky jednoho až dvou cm otevřenou dlaň-u praváků-pravá dlaň u leváků-levou, měli by jste cítit teplo,které vychází z talismanu.Chlad-znamená,že ten talisman není určený pro vás.

  Lis 07, 2010
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  Drahoušci-talisman může...To je zajímavý... Já mám zkušenosti, že pokud mi ta věc nesedí, hned ji ztratím.

  Lis 07, 2010
 • Obrázek uživatele inq
  inq (anonym)

  Jediný zázračný talisman je Pan Ježíš Kristus!Jen on totiž je ten pravý zákon§

  Lis 07, 2010
 • Obrázek uživatele aprd
  aprd (anonym)

  běž s náboženstvím k Jehovitům,tam se stále hádaj,který náboženství je to pravé apod. Jak může někdo nosit Ježíše Krista.Přece nebude nosit mrtvolu na křížku na svém krku?

  Lis 07, 2010
 • Obrázek uživatele Alan(nejsem pes)
  Alan(nejsem pes) (anonym)

  Zákonů máme,že to ani nestíháme znát.Stále nové a nové,tak jeden zákon na víc uneseme. Ale tady se nebavíme o zákonech,ale talismanech. Petře,já mám něco podobného.Když mi manželka dala krásný talisman,tak jsem ho ztratil.V moři,za rok na tom místě jsem jej zhase našel a od té doby jej mám.Byl zapadlý pod kamenem a nějak jej voda vymlela.

  Lis 07, 2010
 • Obrázek uživatele Veronika
  Veronika (anonym)

  běž s náboženstvím k...No, nenosí ji jen na krku, ale mají to i doma na zdech... Připadá mi to hodně depresívní, při vší úctě k jejich víře...

  Lis 07, 2010
 • Obrázek uživatele Jůza
  Jůza (anonym)

  tak to máš recht.Je to depresivní,ale jim to dělá dobře.Každý den vstanou a modlí se k mrtvému tělu a ještě,s Božím jménem na rtech jdou páchat své hříchy,proč by né,když jim zase ten hřích Ježiš Kristus promine po večerní modlitbě.A představ,si,že věříci pracují třeba i na jatkách. To by neměli,že? Měli by mít úctu k životu,ať jej má kdokoli-třeba to prase.

  Lis 07, 2010
 • Obrázek uživatele Radim
  Radim (anonym)

  Kde ho seženu

  Led 04, 2012

Přidat komentář

Reklama

Reklama