Zázračný domácí recept vytvořený kardiologem může léčit srdce a chránit před rakovinou

Kardiolog vymyslel tento recept, aby pomoch léčit své pacienty. Tato receptura čistí žíly, pomáhá srdci, zvyšuje odolnost vůči infekci, detoxikuje játra, působí proti srdečnímu selhání, a je považován za pomoc v boji proti progresi nebezpečných onemocnění.

Složení:

15 organických citronů
400 g pšeničných klíčků
12 stroužků česneku
400 g vlašské ořechy
1 kg surového organického medu

Příprava:

Dejte pšenici do skleněné čisté sklenice, naplňte ji vodou, přikryjeme gázou a nechte stát po dobu 10-12 hodin. Poté přeceďte přes gázu a vyperte pšenici velmi dobře. Po jednom dni se objeví klíčky o velikosti 1-2mm.

V mlýnku na maso, rozdrťte společně česnek, vlašské ořechy a pšeničné klíčky. Pak rozmixujte 5 citronů ( včetně jejich kůry) a přidejte je do směsi. Vymačkejte šťávu z ostatních 10 citronů a vmíchejte ji do směsi. Přidejte med. Směs ve skleněné sklenici umístěte do lednice. Bude připravena k použití po 3 dnech.

Tato receptura prospívá celému tělu!

Nejúčinnější metoda konzumace je tato:

Vezměte 1-2 polévkové lžíce 30 minut před každým jídlem (3 krát každý den). Pro léčbu nádoru užívejte lžíci každé dvě hodiny.

Zdroj: www.healthylifetricks.com

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související články: 

Komentáře (5)

 • Obrázek uživatele Jarda
  Jarda (anonym)

  Na tuto "nemoc" již bylo otestováno několik metod léčby, většinou velmi účinných a často jednodušších i levnějších. Proč se neprosazujete pro jejich užívání pro zdraví lidí? I Vám jde více o peníze?

  Črv 06, 2015
 • Obrázek uživatele tomínek
  tomínek (anonym)

  Než ten kýbl člověk zkonzumuje, tak se zkazí!

  Črv 06, 2015
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  Nerikam, ze to nefunguje, ale ono to funguje treba jen s vodou a citronem, muze se pridat trocha medu. V zime pouzivam i med s cibuli, cesnekem a stavou z citronu jako prevenci proti chripce. Chybi zde nejake konkretni jmeno a lepsi zdroj.

  Črv 08, 2015
 • Obrázek uživatele Alena
  Alena (anonym)

  Nerikam, ze to nefunguje, ale...No právě, souhlasím s vámi, není ani uvedeno jméno lékaře. Mě už asi nepomůže. Nemá tu prosím někdo zkušenost s plastikou mitrální, nebo jiné chlopně? Nikdo v mém okolí s tím nemá zkušenost a já vůbec nevím, co mě na podzim čeká. Děkuji.

  Črv 08, 2015
 • Obrázek uživatele Olaf
  Olaf (anonym)

  Brrr, to vypadá ukrutně...(((

  Črv 09, 2015

Přidat komentář

Reklama

Reklama