Zastavte vypadávání vašich vlasů a zlepšete jejich vzhled.

Komerční sdělení: Opravdu si myslíte, že proces vypadávání vašich vlasů už nejde zastavit? Smířit se se ztrátou kvalitních a hustých vlasů by byla chyba!

Pokud se vám zdá, že při česání zůstává na hřebenu příliš mnoho vlasů, že se vám zvětšují kouty nebo začíná pleš, či si dokonce okolí začalo úbytku vašich vlasů všímat, je nejvyšší čas vzít osud svých vlasů pevně do rukou.  Pomůžeme vám zkvalitnit vaše vlasy, abyste se znovu mohli cítit sebevědomě a nemuseli se děsit každého rána, kdy musíte vzít hřeben opět do ruky.
Díky vlasovému přípravku ASATEX, který přichází na český trh ze Švýcarska, lze nejen zastavit vypadávání vašich vlasů, ale navíc jim vrátit ztracený lesk, sílu a hustotu. ASATEX je přípravek s patentovaným složením proti vypadávání vlasů k zevnímu použití a je určen pro ženy i muže bez rozdílu. ASATEX a je prvním přípravkem pro péči o vlasy na bázi Melatoninu. Patentované složení kombinuje Melatonin se dvěma dalšími přírodními látkami Ginkgo bilobou a Biotinem. Jedinečný účinek kombinace těchto tří složek posiluje vlasové kořínky, zlepšuje strukturu vlasů a efektivně působí proti jejich vypadávání a řídnutí.
Jak ASATEX užívat, aby byl výsledek co možná nejlepší? Výsledky se dostavují již při prvním měsíci aplikace. Doporučujeme však ASATEX používat nejméně po dobu 3 měsíců. Účinnost a bezpečnost ASATEXU byla klinicky testována a zkoumána v mnoha studiích. Všechny studie jednoznačně prokázaly účinnost a bezpečnost přípravku. Díky ASATEXU byl proces nadměrného vypadávání vlasů zpomalen, nebo úplně zastaven.
Pokud vyzkoušíte unikátní vlasový přípravek ASATEX nebudete litovat stejně jako tisíce spokojených zákazníků po celém světě. Zapomeňte na Vaší koupelnu plnou vlasů, na ucpané odtoky umyvadel, sprchových koutů a van. Už žádné hřebeny plné vašich vlasů, žádné hloupé poznámky kolegů na ztrátu vašich vlasů. Díky ASATEXU získáte kvalitní a zdravé vlasy. Není na co čekat! Vaše vlasy potřebují ASATEX!

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Sabina
  Sabina (anonym)

  Mně na padání vlasů a celkový vzhled pomohla donna hair. Jsou to tobolky a stojí polovinu co tady ty vodičky.

  Feb 08, 2013
 • Obrázek uživatele 25-ka
  25-ka (anonym)

  ja som tiez nejake lacne tobolky uzivala na padanie vlasov a na nechty zaroven ale strasne ma ztoho bolievala hlava a vracala som tak som ich vysadila, kupila si iny sampon plus nejake tie condycionery a masky na vlasy a inu kefu -(tangle teezer)[url=http://www.bezvavlasy.cz/znacky/tangle-teezer-salon-elite-oranzovy-kartac[/url] a pak se to zlepsilo a verím tomu ze keby sa z tvrdej vody tala makka aspon trosku tak hned su vlasy rychlejsie zdravsie a krajsie

  Črv 30, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama