Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Zápach z úst - problém, o kterém se nemluví

Česnek, cibule, kedlubna, zrající sýry, víno - to je jen malý výčet potravin způsobujících nepříjemný zápach z úst. Jeho eliminace nás stojí mnoho úsilí, kdy se snažíme všemi možnými prostředky zápachu zbavit a nakonec se nám to dříve nebo později podaří.

Mnohem závažnější však bývá zápach z úst způsobený jakýmkoliv zánětem či mykózami. Zde již zpravidla standardní postupy nestačí a nám nezbývá nic jiného než se obrátit na odborníky.
Přitom není nic jednoduššího, než těmto nepříjemnostem předcházet. Řešení bylo nalezeno již ve starověku v podobě surové mastichy.
Masticha je unikátní přírodní produkt, který se získává ze stromu Pistacia lentiscus (Řečík lentišek) na řeckém ostrově Chios a je známá jako prostředek na bělení zubů, vonný dech a také pro léčbu žaludečních potíží. V současnosti se masticha nejenom žvýká v surové podobě a jako přísada ve žvýkačkách, ale je využívána ve středomořské gastronomii, v kosmetice a v lékařství.
Tento produkt je 100% přírodní a pomáhá s řadou zdravotních obtíží i civilizačních chorob.

  • Zápach z úst
  • Kazivost zubů
  • Vysoký krevní tlak
  • Vysoký cholesterol
  • Potíže se zažíváním
  • Peptické vředy
  • Zácpa

Pokud trpíte některými z těchto zdravotních obtíží a chcete se vyhnout chemickým preparátům, vyzkoušejte produkty s obsahem mastichy. Široká škála zpracování mastichy nabízí zákazníkovi možnost vybrat si z mnoha produktů.

Kromě surové mastichy můžete vyzkoušet vynikajících žvýkačky ELMA, které se nabízejí v mnoha variantách. Skvělou podporou péče o ústní dutinu jsou zubní pasty a ústní vody. Tyto produkty se vyznačují použitím přírodních složek a ekologickou výrobou.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama