Zápach z úst - problém, o kterém se nemluví

Česnek, cibule, kedlubna, zrající sýry, víno - to je jen malý výčet potravin způsobujících nepříjemný zápach z úst. Jeho eliminace nás stojí mnoho úsilí, kdy se snažíme všemi možnými prostředky zápachu zbavit a nakonec se nám to dříve nebo později podaří.

Mnohem závažnější však bývá zápach z úst způsobený jakýmkoliv zánětem či mykózami. Zde již zpravidla standardní postupy nestačí a nám nezbývá nic jiného než se obrátit na odborníky.
Přitom není nic jednoduššího, než těmto nepříjemnostem předcházet. Řešení bylo nalezeno již ve starověku v podobě surové mastichy.
Masticha je unikátní přírodní produkt, který se získává ze stromu Pistacia lentiscus (Řečík lentišek) na řeckém ostrově Chios a je známá jako prostředek na bělení zubů, vonný dech a také pro léčbu žaludečních potíží. V současnosti se masticha nejenom žvýká v surové podobě a jako přísada ve žvýkačkách, ale je využívána ve středomořské gastronomii, v kosmetice a v lékařství.
Tento produkt je 100% přírodní a pomáhá s řadou zdravotních obtíží i civilizačních chorob.

  • Zápach z úst
  • Kazivost zubů
  • Vysoký krevní tlak
  • Vysoký cholesterol
  • Potíže se zažíváním
  • Peptické vředy
  • Zácpa

Pokud trpíte některými z těchto zdravotních obtíží a chcete se vyhnout chemickým preparátům, vyzkoušejte produkty s obsahem mastichy. Široká škála zpracování mastichy nabízí zákazníkovi možnost vybrat si z mnoha produktů.

Kromě surové mastichy můžete vyzkoušet vynikajících žvýkačky ELMA, které se nabízejí v mnoha variantách. Skvělou podporou péče o ústní dutinu jsou zubní pasty a ústní vody. Tyto produkty se vyznačují použitím přírodních složek a ekologickou výrobou. Značka Mastic Spa má v nabídce hned pět těchto produktů. Zubní pasta Toothpaste Oulo Action je určena proti paradentóze. Díky mastichovému oleji dochází k antiseptické a antimikrobiální péči a jedinečné ochraně před zánětem. V zubní pastě Toothpaste Hios Herbs na vás působí bylinky z Chiu, jejichž cílem je ochrana proti kazivosti zubů. Toothpaste Whitening je pasta určena pro příznivce bělení zubů. Odstraňuje zabarvení způsobené konzumací kávy, čaje či červeného vína. Přitom však nepoškozuje zubní sklovinu. Mastic Spa dále nabízí ústní vody, které již dokončí proces čištění, vydezinfikují ústní dutinu a vytvoří antimykotický štít. Na výběr máte Mouthwash Fluoride nebo variantu určenou pro citlivé zuby a dásně, Mouthwash Sensitive.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama