Vyberte si, jak se zbavit 100% vší a hnid

Reklamní sdělení: Léto je v plném proudu a s ním i prázdniny, které milují všechny děti, stejně jako pobyty na táborech, kde tráví příjemné dny volna v dětském kolektivu. A kromě skvělých zážitků si bohužel přivážejí i nechtěné návštěvníky = vši a s nimi spojené starosti hlavně pro rodiče. Máme pro Vás řešení!

Speciální přípravek Paranit od výrobce Omega Pharma ničí vši i hnidy spolehlivě a bez kompromisu. Nyní navíc trojí silou jako sprej, šampon nebo pěna.

Paranit je nejprodávanějším přípravkem proti vším na evropském trhu právě díky dosaženým výsledkům!

Neobsahuje chemické insekticidy, které mnohdy dráždí vlasovou pokožku a způsobují u vší rezistenci.

Paranit sprej zabíjí vši i hnidy do patnácti minut. 100% účinek!

Rychle, spolehlivě a bez kompromisů - tak řeší problémy s nákazou vší Paranit sprej.

V Paranit sprej je jediný zdravotnický prostředek s klinicky prokázanou účinností za 15 minut. Je přitom maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce. Neobsahuje totiž chemické insekticidy, ale patentovanou přírodní recepturu s 96 podílem minerálních olejů.

 

Paranit dokáže zmírnit podráždění vlasové pokožky způsobené škrábáním díky obsaženému ylang-ylang oleji. Neobsahuje alkohol, je vhodný pro děti od 2 let, mohou ho používat také astmatici. Použití Paranitu je komfortní a 100% spolehlivé!

 

Jedno balení obsahuje přípravek ve spreji 100ml pro snadnou aplikaci, speciální hřeben na vyčesání mrtvých vší i hnid a příbalový leták s přehledným návodem pro jednoduchou aplikaci. Bonus šampon a kondicionér 100ml, který se používá jako následná péče po ošetření sprejem.

 

Paranit šampon - likvidace vší a hygiena vlasů v jednom. 100% účinek!

Bez chemických insekticidů. V porovnání s insekticidním šamponem považovaný globálně za nejlepší.

 

 

Výhodou je snadná aplikace a rychlé  působení během 10 minut..

Spolehlivě ničí vši i hnidy a vlasy současně šetrně umyje.

K likvidaci vší a hnid stačí pouze 2 vlasové koupele v intervalu 7 dní. Účinnou látkou je vysoký podíl speciálně destilovaných minerálních olejů, které zabíjí vši i hnidy biologickou cestou. 100 % spolehlivě s klinicky prokázaným účinkem. Jde o ve vodě rozpustné oleje, které se při koupeli z vlasů samovolně vymývají, aniž je nutné použít jiný přípravek.

Příjemně voní, vhodný pro děti od 2 let. Balení obsahuje přípravek s názorným návodem pro jednoduché použití.

Paranit pěna - extra šetrná, 100% účinek!

Rychle spolehlivě a navíc velmi šetrně působí Paranit s pěnovou konzistencí. Vši a hnidy likviduje za pouhých 10 minut, stačí pouze 2 aplikace.

 

Přípravek obsahuje tytéž účinné látky jako 2 předchozí, příjemně voní a je vhodný pro děti už od 2 let. I jeho součástí je názorný návod pro jednoduché použití.

Paranit garantuje

- 100 % účinek, klinicky potvrzeno ( studie Ex vivo, Dr. Izri, 2010 Paříž, studie in vivo Serrano et al 2009 a 2010Florida)

- Rychlé a přitom šetrné působení

- Snadnou aplikaci

 

Zbavit se vší nyní bude nejen snadné, ale dokonce i zábavné. Na stránkách www.omega-altermed.eu je pro děti připravena zábavná hra i rozvrh hodin, který si můžete vytisknout.

 

 

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (50)

 • Obrázek uživatele Pavla
  Pavla (anonym)

  Nevím, jestli bych řekla, že tento přípravek zrovna pomáhá. Mým dětem nepomohl, musela jsem letět do lékárny a koupila jsem liquido duo x, tahle kůra už zabrala. Takže ho mám doma raději pořád přichystaný.

  Říj 13, 2012
 • Obrázek uživatele Lara
  Lara (anonym)

  Nevím, jestli bych řekla,...jo jo, taky to tak máme. Paranyt mi nepomohl vůbec, Liquido duo pomohl hned. Takže u něj zůstanu, ale doufám, že vši už zase dlouho mít nebudu,

  Říj 19, 2012
 • Obrázek uživatele Já
  Já (anonym)

  Nám pomohl Effective. Nedám na něj dopustit. ostatní přípravky nic moc, ale tento byl 100% úspěšný.

  Říj 20, 2012
 • Obrázek uživatele Mirka
  Mirka (anonym)

  mě kamarádka doporučila Proapinol, že má 100% účinnost. Opravdu stačil jeden zábal a bylo po vších i hnidách. Nelekejte se, je to trochu lepivé, protože ten olejíček se ředí medem. Napatlá se na vlasy a pokožku a dá na cca 3 hod. pod igelit a ručník. Měla jsem strach, že to nepůjde dolů, ale krásně se to smylo a vlasy nádherně voněly. A po vších ani památky. A le ani toto neřeší problém vyčesávání mrtvých hnid. Ty se prostě pak musí z vlasů vyčesat. Když tak tady info k olejíčku: http://www.euphorie.cz/shop/lecebne-pripravky/347-proapinol-olej-na-vi-30-ml.html

  Říj 20, 2012
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  Nam nepomohl ani jeden pripravek je to na nic a plno penez to stalo a hovno

  Lis 13, 2012
 • Obrázek uživatele Karel
  Karel (anonym)

  Nam nepomohl ani jeden...třeba by mohlo mýt si vlasy pravidelně, a vyjde to levně!

  Lis 13, 2012
 • Obrázek uživatele Daniela
  Daniela (anonym)

  Mi ségra dala zbytek jejího Liquida, které zabralo hned! Vši jsou pryč a za tu cenu bylo i fajn celé balení i s hřebínkem, který mi je pomohl vyčesat a musím zaklepat, že máme klid :)

  Led 22, 2013
 • Obrázek uživatele Zuzana
  Zuzana (anonym)

  Taky jsem min měsíc byla v lékárně! Zaujalo mě Liquido, které jsem nikdy předtím neměla a vidím, že naše reakce je stejná :). A děti mají konečně klid!

  Led 30, 2013
 • Obrázek uživatele ?
  ? (anonym)

  A na filcky něco nemáte?

  Led 30, 2013
 • Obrázek uživatele Adam
  Adam (anonym)

  Skočit do kyseliny sírové, to se zbavíte všeho, předevčím své hlouposti!

  Led 31, 2013
 • Obrázek uživatele ???
  ??? (anonym)

  A naučíš se při tom aspoň pravopis?

  Led 31, 2013
 • Obrázek uživatele Karolína
  Karolína (anonym)

  Děkuji za radu! Teď už KONEČNĚ máme doma taky klid! U nebudu kupovat ty drahé přípravky z reklamy, ale jen Liquido. Zabralo hned a ještě děti měly hroznou srandu z čepice, která byla v balení :) Ani jsem nevěděla, že dělají něco přírodního, takže super po všech stránkách.

  Feb 07, 2013
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  Jé, kdysi mi děti ze školky taky ty potvory donesly a taky jsme si koupili Liquido, prootže vše ostatní se mi zdálo hrozně drahé. Toto je super i velké balení a hlavně to pomáhá, což je to hlavní!

  Feb 28, 2013
 • Obrázek uživatele Hana
  Hana (anonym)

  Po dlouhé době jsem narazila na něco co zabralo a Liquido bych doporučila všem zoufalým maminám!

  Dub 05, 2013
 • Obrázek uživatele Nely
  Nely (anonym)

  Dobrý den, pokud by měl někdo zájem, prodám Hedrin spray.. Velice účinný proti vším a vyjíčkům... úlně nový, do 03/2013 -původní cena 320 Kč, prodám za 200.

  Kvě 02, 2013
 • Obrázek uživatele Karla
  Karla (anonym)

  Nám teda zabral Paranit sprej (na obě děti) ,k tomu byl ještě zdarma šampon a malý hřebínek. Nastříkali jsme, nechali 15 minut působit poté umyli šamponem, vyčesali a byl pokoj. Byli jsme s manželem překvapeni, že to nebyla až taková hrůza zbavit se vší. Držím palce!

  Čer 17, 2013
 • Obrázek uživatele Roman
  Roman (anonym)

  Paranit je spolehlivý přípravek, zejména v kombinaci s elektronickým hrebenem, který vši zabíjí, viz http://www.jakopravit.cz/domacnost/4-zpusoby-jak-se-zbavit-vsi.html

  Zář 15, 2013
 • Obrázek uživatele Marťa
  Marťa (anonym)

  na doporučení kamarádky jsem si objednala Proapinol (cca 190 Kč)+ se to ředí medem, který jsem měla doma. Celkem tak za necelých 200 Kč. Zábal na hlavu tak na 2 hodiny a bylo po vších. Zatím nejlevnější metoda. A navíc to opravdu hezky voní.

  Zář 16, 2013
 • Obrázek uživatele veronika2205
  veronika2205

  Nám teda zabral Paranit...Dobrý den, já chytla vši od neteře. Zjistila jsem to minulý pátek. V sobotu jsem si v lékárně koupila Paranit (stál 330Kč) a hned večer ho aplikovala. Má působit 15 minut (sprej) a poté použít přiložený šampon. Poté vyčesat přiloženým hřebínkem a navíc všechno oblečení co jste za tu dobu měli na sobě a postel,povlečení. Vše muselo do pračky.Všechno jsem udělala tak jak psaly. Celou neděli i pondělí mě hlava svědila. Byla jsem se ptát do lékárny jestli můžu postřik opakovat dřív jak za 7 dní. Řekly mi, že když je to dospělý tak může. Tak jsem tedy odešla domů a vše jsem v to pondělí večer zopakovala. Svědění ustalo a bylo to jako když jsem žádné vši neměla. Každý den jsem vlasy umývala normálním šamponem a večer vyčesávala. Musí se česat na mokrých vlasech. Na suchých to nejde. V úterý jsem vyčesala 10 mrtvých hnid. Ve středu už jen 2 a ve čtvrtek dokonce žádnou. Byla jsem strašně ráda, ale v pátek jsem opět vyčesala 3 hnidy. :-( A dnes je sobotu, aplikaci jsem znova opakovala jak psali a veš jako takovou určitě nemám,ale i dnes jsem vyčesala 5 hnid. Jsem z toho zoufalá. Nechápu ten poměr. Jeden den 10 a druhý 2 a pak žádnou a potom opět 3 a pak zase 5. Co myslíte vy? Co to znamená?

  Říj 05, 2013
 • Obrázek uživatele Hanka
  Hanka (anonym)

  na doporučení kamarádky...taky jsme ho použili, poradila mi jej kamarádka kosmetička. Zabral napoprvé a stačilo jednou. Jen vyčesávání těch mrtvolek jsme se nevyhnuli. Dcera má kudrnaté vlasy, to bylo nekonečné.

  Říj 05, 2013
 • Obrázek uživatele marketa
  marketa (anonym)

  dcera je mela taky ma dlouhy vlasy po pas byl nam doporucen orthosan stal kolem 90kc zabral skvele

  Říj 19, 2013
 • Obrázek uživatele Renata
  Renata (anonym)

  Dcera chytla vsi ve skolce koupili jsme Paranit sampon ale zda se ze neni tak skvely

  Led 16, 2014
 • Obrázek uživatele Renata
  Renata (anonym)

  Nám teda Paranyt nezabral...Nam taky nezabral vyhozene penize

  Led 16, 2014
 • Obrázek uživatele Nám nezabralo
  Nám nezabralo (anonym)

  Nam taky nezabral vyhozene...100%. Jediná, co nám zabralo, byl Effective. Je to prostředek myslím na přírodní bázi, Moc jsem tomu nevěřila, ale osvědčil se. dá se sehnat v lékárně a z toho, co jsme zkoušeli, byl navíc i nejlevnější.

  Led 16, 2014
 • Obrázek uživatele jojo
  jojo (anonym)

  Já jsem nedávno vyzkoušela...Aha, takže reklama. A já si říkala, že je něco divného na těch nadšených reakcích na něco, co skoro nezabírá. tenhle komentář jsi dala na několik diskuzí. Te´d se mi podezření potvrdilo, dealerko.

  Dub 25, 2014
 • Obrázek uživatele Marta
  Marta (anonym)

  třeba by mohlo mýt si vlasy...Nebo by pomohlo tohle poradit méně přizbůsobivým občanům, kterým je jedno, s jakou hlavou jdou jejich ratolesti do školy(pokud do ní vůbec chodí)

  Dub 27, 2014
 • Obrázek uživatele jak se zbavit?
  jak se zbavit? (anonym)

  NEJLIP VSI SILOU.

  Dub 27, 2014
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Pro mě Liquido jednička....A jéje, opět reklama na sráč, co neúčinkuje. Taky jsem naletěla.

  Kvě 06, 2014
 • Obrázek uživatele zase
  zase (anonym)

  Zrovna minuly měsíc jsme...Jasně dealerko.

  Kvě 28, 2014
 • Obrázek uživatele tojo
  tojo (anonym)

  Tak holky, měla jsem...hm,to tu už dlouho nebylo.trpaný.

  Čer 16, 2014
 • Obrázek uživatele janina
  janina (anonym)

  Nevím, jestli bych řekla,...Tak ta nám vůbec nezabrala, vši se procházely po hlavě jen trochu oblblé, šly lépe vyndat :)

  Čer 22, 2014
 • Obrázek uživatele jana
  jana (anonym)

  Tak holky, měla jsem...Liquido Forte nezabírá, fakt ne, vyzkoušeli jsme mnoho a to bylo nejhorší. A taky maminky ze školy, co ho zkoušely na dětech, říkaly že je na dvě věci... zkoušeli jsme i psí prípravky, protože těch peněz, co jsme za to vše utratili!!! ... Ze šamponu jsem byla spokojena nejvic s Paranitem a to se sprejem - kdy se vlasy nejdřív nastříkají. Ten modrý, co se aplikuje přes noc prý zabije i hnidy, ale asi dva dny po aplikaci mě ještě štípaly oči. Ale nejvíc si pochvaluju ten Elektrický hřeben, musí se sice česat každý den po dobu 14 dní, což je těžké dodržet, ale ikdyž jsme udělaly sem tam pauzu, tak jsme se jich nakonec zbavili - dobrý v tom špatné je, že se ty hnidy vylíhnou a hřeben je zab?je, takže se nemusí rušně stahovat, ale pozor - je to fakt jen na rovné vlasy, (pokud máte vlnité, tak to nezvládnete pročesat). No, my myly vlasy asi 10x za sebou - fakt nás svědila s každou další aplikací šamponu pokožka hlavy víc a víc a tak jsem tohle zkusit musela - nebylo jiné řešení. A celkem poho, ikdyž když jsou ty vši úplně u kořínků vlasů, tak se špatně "nabírají" No a postřeh? Asi nemají rádi teplo, dceři jsem je objevovala, když jsem ji fénovala vlasy - vyškrábaly se do pěšinky a tam jdou krásně sebrat :-)

  Čer 22, 2014
 • Obrázek uživatele v
  v (anonym)

  Tak, tak! Vyzkoušela jsem...Dealerko, ty jsi i tady. To snad není pravda. jaksi jsi zapomněla napsat, že ten váš sráč ale nefunguje.

  Srp 15, 2014
 • Obrázek uživatele v
  v (anonym)

  Jo a jinak, nám zabral 100% Effective.

  Srp 15, 2014
 • Obrázek uživatele nesouhlasím
  nesouhlasím (anonym)

  Ten jsmě měli kdysi, ale...Tak nám teda Liquido nezabral.Je nanic.Zabral nám jiný výrobek,ale název sem nebudu dávat,aby nikdo nepsal,že tady dělám reklamu.Liquido je jeden z nejhorších přípravků, které jsme vykoušeli.A nejen dle mého názoru.

  Srp 22, 2014
 • Obrázek uživatele Eliška
  Eliška (anonym)

  Ahoj, malý k nám přitáhl ze školky vši. Je to děs, už to má i dcera a bojím se ať to nemám taky :( Hrozné, potřebuji fakt neco, co účinkuje. Máte nějaký tip? Klidně ať je to dražší, je mi to jedno, hlavně ať to zabírá.

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Tom
  Tom (anonym)

  Ahoj, malý k nám přitáhl...Myslím, že ti nejlépe poradí v lékárně než tady. ;-)

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Eliška
  Eliška (anonym)

  Tomáši, tak to nemáte bohužel pravdu. Už jsem minule kupovala na doporučení lékárně a bylo to k ničemu. Proto chci poradit raději ze zkušeností mamin.

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Tom
  Tom (anonym)

  Tak to je dobrý shit, že v lékárně neporadí nic co by pomohlo. Možná jen na každého zabírá něco jiného, to samé třeba platí i v případě těch vší

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Eliška
  Eliška (anonym)

  To víte, doporučí to, za co mají větší provize. Tak to dneska bohužel funguje všude. :( Každopádně jsem za to předtím vyplázla 400 a bylo to na nic...

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Eliško, já mám skvělé zkušenosti s Effective od Barny. Jsou k tomu přibalené i "nástroje" které k tomu budete potřebovata a hlavně to zabírá! jako učitelka v mateřské školce užíváme často.

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Eliška
  Eliška (anonym)

  O tom už tu někdo psal zdá se mi, super a seženu normálně v lékárně a cenově vychází na kolik?

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Já kupuji cca za 220 Kč, mám to přímo z e-shopu a jsem v klubu. Kupuji si od nich totiž i jiné věci. Mám s tou značkou celkově dobré zkušenosti.

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Eliška
  Eliška (anonym)

  Ahaaa..ale tak pak ještě plus doprava...pozeptám se na to u nás v lékárně. Děkuji za doporučení, dnes to zajdu koupit. Tak snad to opravdu pomůže..:)

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Já si u nich právě včera objednávala a mají tam aktuálně dopravu zdarma někdo do záčátku února, zda se mi. Tak můžete využít. :)

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Eliška
  Eliška (anonym)

  To je fajn, ale stejně ne to dojde. Já to potřebuji už dnes, ať nečekáme než se to rozjede pořádně a budu to mít taky :( každopádně děkuji, mějte se hezky.

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Ich
  Ich (anonym)

  To je fajn, ale stejně ne to...Eliško, nedej na tyhle reklamní žvásty, i my na ně nalétli. jediné, co se nám osvědčilo, byl Effective, cenově výrazně nižší, než zde uváděné (nefunkční) produkty a hlavně účinný a myslím, že i přírodní. Hlavně pak vše povléct, vyvařit, vyměnit všechny ručníky, prádlo, pokud možno také vyvařit, vše vyluxovat. prohlížet denně hlavu a po cca 5 dnech opakovat. Dceru jsme takto před lety ušetřili stříhání dlouhých a krásných vlasů, když to dotáhla z plavání.

  Led 30, 2017
 • Obrázek uživatele Naďa
  Naďa (anonym)

  Souhlasím s Ich, akorát s tím rozdílem, že my sme aplikovali elimax vodičku, s paranitem mám bohužel také špatné zkušenosti a na to, jaká se jim dělá reklama vůbec nepomáhá. Jinak samozřejmě všechno povlečení vyprat, prohlížet hlavičku a hlídat, nic víc, nic míň.

  Zář 03, 2017
 • Obrázek uživatele Anna
  Anna (anonym)

  S dovolením se zapojím do diskuze. CO se týče přípravků, tak já třeba předtím než bych šla něco pořídit bych si pořádně pročetla diskuze a recenze, protože už podle toho člověk zjistí, co asi tak nejvíc pomáhá

  Říj 16, 2017
 • Obrázek uživatele Vera
  Vera (anonym)

  S dovolením se zapojím do...Nepomaha skoro nic - vetsinou v diskuzich jsou prispevky lidí, co delaji reklamu tomu, co prodavaji. Dulezite je mit kvalitni vsivacek a pravidelne vlasy kontrolovat a vycesavat - nenechat rozmnozit. Ono i kdyz neco vam zabere, tak to nezabere sousedovic decku a vy to mate znovu, pokud hlavu nezkontrolujete. Znam lidi, co nikdy nevycesavaji, jen se smiruji s pouzitim nejakeho samponu - to je uplne nanic. A ani vycesani bez vsivacku nefunguje. Kdyz hlavu jen tak prohlizite, tak jich tam pak s vsivackem stejne jeste nekolik najdete.

  Říj 17, 2017

Přidat komentář

Reklama

Reklama