Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Voda která léčí

Roztátá voda - Magnetizovaná voda

Roztátá voda

příprava: V mrazničce necháte zamrazit dobrou vodu, uzavřenou v lahvi, (nejlépe plastikové, sklo se tříští). Neotevíráme a necháme opět přirozenou cestou rozmrznout. Takto připravená voda očišťuje buňky, posiluje a omlazuje organizmus, můžeme ji pít v libovolném množství.

Magnetizovaná voda

se připravuje tak, že do sklenice vložíme magnet, popřípadě magnetický kroužek navlékneme na vodovodní kohoutek, kterým voda přitéká. Existují již také různé jednoduché přístroje, které vám pomohou v domácích podmínkách vyrobit magnetizovanou vodu. Magnetizovaná voda je vynikající pomocník při očistě organizmu. Pijete libovolné množství 1,5 měsíce.zdroj: Alberg Ignatenko - Schola Vitae

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (18)

 • Obrázek uživatele Eduard Boháč
  Eduard Boháč (anonym)

  Roztátá voda nemá chybu - je podstatně lahodnější než voda kterou normálně konzumujeme. Použijeme-li vodu z vodovodu, tak se dá tímto způsobem zkvalitnit. Avšak nesmíme jí nechat zmrznout úplně, pak prorazíme škraloup a nezmrzlou vodu vylijeme spolu s látkami, které se nedostaly při mrznutí do krystalů vody. Vodu usrkáváme postupně jak odtává.

  Led 03, 2003
 • Obrázek uživatele barman
  barman (anonym)

  To je všechno hezký, stálo by za to dokázat řečené chemickým porovnáním obou vod.

  Bře 06, 2006
 • Obrázek uživatele Vilém
  Vilém (anonym)

  Zde se zapomělo na živou a mrtvou vodu, která není lékem ale má léčivé účinky : www.mrtva-ziva-voda.er.cz kde se dozvíte více.

  Črv 30, 2006
 • Obrázek uživatele Růžena
  Růžena (anonym)

  Nestačilo by do sklenice s obsahem vody z vodovodu přidávat určité množství ledu a nechat rozpustit?

  Srp 25, 2006
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Růženo...nestačilo 8-)

  Srp 25, 2006
 • Obrázek uživatele Simona
  Simona (anonym)

  A můžu ji nechat zmrznout v PET láhvi?

  Srp 28, 2006
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Mám na to vše trochu jiný názor!!Proč zamrazovat vodu z kohoutku která obsahuje chlor a dalsi látky telu skodlive kdyz....

  Zář 21, 2006
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  kdyz se da jednoduse kvalitni filtracni jednotkou zbavit techto latek a dosahnout tak velmi ciste vody!!!Ktera ma pozitivni vliv na telo!!!! Jestli mate nekdo nejaké otazky tak klidne napiste na Bodeguita"seznam.cz

  Zář 21, 2006
 • Obrázek uživatele milda
  milda (anonym)

  mrkni se www.mildatuner.estranky.cz

  Pro 15, 2006
 • Obrázek uživatele Marek
  Marek (anonym)

  Ja to robím takto : Zbavím vodu z vodovodu chlóru a anorganických ( m?tvych ) minerálov pomocou filtra. Potom ju ohrejem na takých 90-95 stupňov celzia, prelejem do fµaše od vodky takú vriacu, uzavriem, a prúdom studenej vody ju schladím na vlažnú teplotu, a hneď šupnem do mrazničky ( voda pri prudkom ochladení získa ešte ďalšie pozitívne vlastnosti a energiu :-) ). Potom keď celá zamrzne ju vyberiem z mrazničky ( vodu vo fµaši ), položím na temné miesto, neotváram. Nechám ju nech sa sama rozmrazí, môžem dopomôcť že ju vložím do hrnca s teplou vodou (ale voda nesmie presahovať 35 stupňov celzia ! ), a tak sa rozmrazí rýchlejšie. Musí ale ostať na temnom mieste, a keď ten pol liter chceme vypiť na dva krát, hneď po vypití ju znova dobre uzavrieme a dáme na temné miesto, skadiaµ si ju znova vyberieme keď budeme smädný. Proces opakujeme. Ak máte litrovú fµašu, je to lepšie. Nerozbije sa, je to hrubé sklo, a zo skla sa nedostanú toxické látky do vriacej vody, takže je to výhoda. PS : Pre tých čo nemajú filter : nechajte vodu z vodovodu odstáť 12 - 24 hodín ( lepšie 24 ), potom ju ohrejte aby vrela v OTVORENOM hrnci na slabom plyne asi 5 minút, prelejte do fµaše... a už viete čo ďalej. PS 2 : vodu pred pitím ešte môžete prelievať takých 12 krát z pohára do pohára ( z výšky aspoň pol metra ), aby sa zdynamizovala. Tak bude mať asi tri krát lepší účinok ako "základná rozmrazená voda" spomenutá v článku nad našimi príspevkami. .-)

  Kvě 02, 2009
 • Obrázek uživatele Pavel
  Pavel (anonym)

  Marku, chtěl bych mít taky tolik volného času, abych si mohl hrát s takovými pokusy.

  Kvě 02, 2009
 • Obrázek uživatele glo,glo,glo
  glo,glo,glo (anonym)

  Ja to robím takto : Zbavím...a nezapomenu podávat zvířatám v chlívku, co chovám

  Dub 28, 2011
 • Obrázek uživatele Georgi Petrov
  Georgi Petrov (anonym)

  Ja to robím takto : Zbavím...- Georgi Petrov Zde je navod, jak si virobyt doma nej zdravejsi vodu. Tak zvanou PROTIEVU VODU. Ve vjetsim nadobye, asi 10 litru nalejeme vodu co mame k dispozici. Nej lepsi je pramenitou, potom je koupenou v pl. lshvich a nej horsi s vodovodu, ktera je dobre nechat otstat, ot den predem. Tuto vodu dame do mrazaku, a nechame zmrazit tak aby led po stenach nadoby byl okolo 1 centimetr. Ne zamrzlou vodu prelejeme do jine nadoby, a led zahodime. To je teska, nezdrava voda. Dale vodu nechame zmrazit do 2/3 objemu, led prorazime a nezamrzlou vodu vilejeme. To je lehka, nezdrava voda. Led nechame v pokoj rozmrazit a pjieme po priviknuti postupnje i s kouskami ledu. Vlastnosti teto vodi se blizi k vlastnostem tak zvane Pi-voda, ktera objevili v Japonsku a ktera je podle svich seskupeni v /klstrech/ molekul v jednom klstru,nej blize ke seskupeni molekul vodi v krvi a bunjek lidskeho tjela. Normalni voda v prirodje ma seskupeni v jednom klstru kolem 12 molekul, a v krvi a bunjek, kolem 5-6 molekul. Pi-voda ma seskupeni kolem 6-7 molekul v jednom klstru. Takova voda je velmi prospesna pro zdravi, pomaha pri lecenim a dokonce omlazuje. Petrov - Naturopat. Sozopol - Bulharsko. Vice informace dostanete na E-adres: gpetrov@seznam.cz

  Led 23, 2012
 • Obrázek uživatele w.
  w. (anonym)

  Ahoj, pri zmrazovani se udajne z plastu uvolnuje neco nezdraveho, proto bych si na zmrazvani nasel neco netecneho, mozna klidne nerezovou misku, ale jsou to asizazraky a neda se predpovedet jak se bude chovat nerez. Idealni je asi sklo, pevne a konickeho tvaru, priopadne stav bez tize.

  Led 05, 2016
 • Obrázek uživatele jarda
  jarda (anonym)

  Voda má paměť a používala se jak v magických,církevních či lecitelskych obřadech. Doporučuji, pokud nejste nemocen akutně,i v zimě dojít di lesa ke studánce, di půl těla, omýt se, napít a požádat studanku a vodu o očištění. Již cestu ke studánce brát jako součást. Pokud si ještě u studánky lehce pomeditujete je to paráda. Doma můžete tu vodu dát do sklenice, a vložit čistý krystal křemene. Křišťál. Tato voda má také zvláštní vlastnosti. Lze ji přidat do pití, nebo s mírou pít.

  Led 06, 2016
 • Obrázek uživatele Hanka
  Hanka (anonym)

  Podívejte se, jak voda reaguje na vaše emoce, slova, myšlenky....https://www.youtube.com/watch?v=tAvzsjcBtx8

  Říj 03, 2017
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Podívejte se, jak voda...Je fakt, že voda na emoce působit může. Když někdo potopí někomu hlavu pod hladinu, většinou se začne bránit.

  Říj 03, 2017
 • Obrázek uživatele tvl
  tvl (anonym)

  Odkud vás všechny pustili, že vy ste zase zdrhli z ústavu. Kua, kdo vás má pořád chytat.

  Říj 03, 2017

Přidat komentář

Reklama

Reklama