Reklama

ACIDOPHILUS 6 miliard - Super acidophilus

Acidophilus je kultura užitečných bakterií přirozeně žijících ve střevě. Bohužel v dnešní době díky nadměrné konzumaci antibiotik, hormonů a kyselinotvorné stravy s nadměrným množstvím cukru a chemických látek dochází k potlačení přirozené střevní mikroflóry, vzniká disbióza a většinou i candidová infekce.

Ve střevech se množí hnilobné bakterie, produkující různé toxické látky, narušuje se vstřebávání živin, což má záporný vliv na celý organismus, vznikají zácpy či průjmy, nadýmání, záněty močopohlavního ústrojí, plísňová onemocnění, kožní problémy, alergie, psychické problémy, únava, oslabení imunitního systému ...

Acidophilus 6 miliard je kultura vysoce úžitečných bakterií, které pomáhají obnovit zdravou střevní mikroflóru. Má-li být opětovná kolonizace střevního traktu užitečnými bakteriemi opravdu účinná, je nutno dodat jich střevu dostatečné množství. Přípravek Acidophilus se vyznačuje zvlášť silnou dávkou těchto bakterií (6 miliard v 1 kapsli), což zaručuje úspěšnou kolonizaci střeva. Přípravek kromě Lactobacillus acidophilus obsahuje navíc stejně prospěšný Lactobacillus bifidus. Ten účinkuje i u uživatelů, kteří nereagují na Lactobacillus acidophilus, a navíc prospívá játrům. Užitečné bakterie jsou uzavřeny v kapsličkách, které zajišťuje jejich ochranu před kyselými žaludečními šťávami a dopravu do střev.

Kdy pomáhá:

 • při Crohnově chorobě, zánětech střev a jiných problémech se střevy
 • při alergiích, akné, exémech a dalších kožních problémech
 • snižuje plynatost
 • snižuje chuť na sladké (potalčuje růst kvasinek, které se živý cukrem a svým způsobem nás "nutí" ke konzumaci cukru)
 • při zapáchajícím dechu a tělu
 • při zánětlivých onemocněních vaginy, dělohy, vaječníků
 • při aftech
 • při bolestech kloubů
 • při plísňových infekcích na nechtech a kůži
 • může odstranit bolesti hlavy, migrény, deprese, únavu, neschopnost soustředění, popudlivost a jiné neurózy
 • při průjmu a zácpě
 • prevence rakoviny tlustého střeva i jiných druhů rakoviny

  Složení:
  6 miliard aktivních bakterií v přibližném zastoupení: Lactobacillus acidophilus 50 %, Lactobacillus rhamnosus 30 %, Enterococcus faecium 20 %, pomocné látky: malto dextrin, kyselina askorbová, stearan hořečnatý, E 470/b.

 • Reklama

  Reklama

  Komentáře

  lucka (Pá, 24. 2. 2006 - 23:02)
  ?????
  Sylva (St, 1. 3. 2006 - 09:03)
  Trpíme od jara s kamarádkou nafouklým břichem,plynatostí a je nám smutno,že nikdo nedokázal poradit z čeho to asi může být.Teď už to víme a jsme za to vděčni!Díky!
  Acidophilus 6 miliard určitě vyzkoušíme.
  Honza (Po, 13. 3. 2006 - 17:03)
  Ahoj... Prostě solidní reklama...

  Mám jednu mozna vyznamnou otazku... odpoved na ni asi vypliva ze vsech ostatnich clanku... ale presto : " Co mam vsechno delat, aby se Laktobacily urcite uchytily? "

  Jinymi slovy.. Nemyslim, ze davka je tak silna a ucinna.. ze nemusim menit zadny ze svych nezdravych navyku a kamaradi bacily se tam stejne uchyti presne tak jak je to správné..

  Zkratka- u takove reklamy mi chybi jeste doporuceni co jeste pro delat, aby byl ucinek optimalni... proste aby mel clovek jistotu, ze kdyz uz na vlastni pest kupuje vicemene drahe prostredky navic, tak aby to k necemu stoprocentne bylo...

  Co vy na to? Díky.
  Monika (Po, 13. 3. 2006 - 19:03)
  Acidophilus je nejucinnejsi, pokud se uziva v ramci kompletni protikvasinkove lecby, jejiz soucasti je i protikvasinkova dieta - vice. na http://nemoci.doktorka.cz/candidoza/
  . (St, 29. 11. 2006 - 03:11)
  kazdopadne je to vyborna vec.Nekdo ji aktivii nekdo lactobacillus:-)
  Marie,Mělník (Pá, 27. 7. 2007 - 11:07)
  Acidophilus je výborný, ale osobně nedám dopustit na probiotický výrobek, který obsahuje 9 probiotických kmenů.Jmenuje se Biopron. Dobré účinky měl i u mého známého, který prodělal těžkou střevní operaci,sami lékaři se divili, že neměl problémy s vyprazdňováním.
  andrea S (Pá, 27. 7. 2007 - 14:07)
  Mám po operaci tlustého střeva (resekce)...a Biopron mohu jen doporučit..svěle působí, nechodím tak často na WC..na to že nemá střevo jen 3-5x denně..což je úspěch
  Iveta (Ne, 28. 12. 2008 - 13:12)
  Chtěla bych se zeptat, zda-li máte někdo zkušenosti s užíváním přípravku Lactobacilus acidophilus - LACTOSEVEN a jak na Vás tento preparát působí, co se týká "chození na velkou". Všude je uvedeno. že tento preparát pomáhá při průjmu i zácpě. V mém případě způsobil ale spíš to první. Po vysazení se stolice pomalu zase normalizovala. Je to tak správné? Co si o tom myslíte? Děkuji za Vaše případné názory.
  Reklama