Vážené dámy, inkontinence nemusí být překážkou vaší elegance a přitažlivosti.

S nechtěným únikem moči neboli inkontinencí se setkává každá čtvrtá žena po pětatřicítce. Může mít více příčin: oslabení pánevních svalů, nadváhu, menopauzu, pooperační stav nebo užívání některých léků.

Inkontinence není vážnou diagnózou, avšak život s ní může být bez účinného řešení velmi nepříjemný. Během dne myslíte na to, aby si vašeho problému nikdo nevšiml, abyste měla vždy v dohledu toaletu, a nepřišla přitom o svou ženskou eleganci a šarm. Často ani v noci nelze mít klid a dostatek spánku.

Proč žít omezeně a v obavách, když existuje snadné a efektivní řešení. Jmenuje se TENA Lady Protective Underwear. Dámské absorpční spodní prádlo v podobě elegantních savých spodních kalhotek, jež absorbují sebemenší množství tekutiny nesrovnatelně více a lépe než jakékoliv velké dámské nebo inkontinenční vložky. Absorpční kalhotky TENA Lady Protective Underwear mají povrch velmi příjemný na dotek a díky systému kontroly zápachu Fresh Odour Control(TM) vám poskytnou pocit jistoty a svěžesti.

Svým elegantním dámským střihem s novým sníženým pasem se velmi podobají běžným dámským kalhotkám. Proč se tedy v myšlenkách zabývat něčím nepříjemným, když na to lze úplně zapomenout. Získejte pocit diskrétnosti, bezpečí, sebevědomí a ženské přitažlivosti po celý den. A večer klidně zajděte do společnosti a bavte se bez obav, že si někdo něčeho všimne. Absorpční kalhotky TENA Lady Protective Underwear přece byly navrženy tak, aby nebyly vidět.

Vyzkoušejte si pocit diskrétnosti a bezpečí a objednejte si zdarma vzorek absorpčních kalhotek TENA Lady Protective Underwear na www.TENACZ.cz, nebo telefonicky na čísle: 800 111 121. Kalhotky jsou k zakoupení v lékárně nebo prodejně zdravotnických potřeb. Pokud chcete získat nejnovější informace o pomůckách při úniku moči a přečíst si užitečné rady, navštivte www.TENACZ.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama