Vánoční dárky z 001shopu.cz - prodejna v centru Prahy

Letos jsme zařadili do sortimentu 001shopu plno novinek, z nichž některé mohou být vhodným dárkem pro vaše nejbližší. V našich tipech naleznete kromě novinek i osvědčené stálice.

Solgar - doplňky stravy

 

Novou generaci péče o klouby představuje přípravek Solgar® 7. Tento preparát byl v roce 2013 oceněn jako Best New VMS Product - Solgar® 7- The Natural and Organic Awards 2013.

Další doplněk stravy těšící se oblibě mezi našimi zákazníky je Full spektrum omega obsahující čištěný olej z divokého aljašského lososa, který poskytuje lososový olej, vitamín D3 a astaxantin.

Dopňkem stravy vhodným pro pleť i klouby je Kyselina hyaluronová, která  získala ocenění Best of Natural Beauty Awards 2010, obsahuje Vitamín C ( jako L-askorban vápenatý ) a BioCell Collagen II 1200mg (z toho: hydrolyzovaný kolagen typ II 750 mg, Chondrotin sulfát 240 mg, kyselina hyaluronová 120 mg )

Bestsellerem o vánocích bývá  Formule pro zdravou pleť, nehty a vlasy, která v roce 2009 získala ocenění Best of Beauty Awards winner nutrition, kterou nabízíme  nyní i v 120 kapslovém balení a oblíbený multivitamín Formule VM 75, který obsahuje 75 mg většiny vitamínů skupiny B. V prosinci 2002 byl časopisem HFB magazíne oceněn cenou “Nejlepší potravinový doplněk“ a nově ho máme i ve 180 kapslovém balení. Mezi další oblíbené multivitamíny patří Formule VM-Prime - Multivitamín pro ženy, Multivitamín pro vegetariány, EARTH SOURCE - zdroj přírodních živin, nově i v 180tbl.balení či Prenatal- Multivitamín pro těhotné a kojící ženy, nově i ve 120tbl. balení.

Manuka Doctor - kosmetika

Kosmetika Manuka Doctor s obsahem manukového medu a čištěného včelího jedu sbírá opakovaně ocenění na Beauty Oscars Award Winner, např.v roce 2014 za Manuka Doctor apirefine - Illusionist Rapid Lift Mask s manukovým medem a čištěným včelím jedem a v roce 2015 za Manuka Doktor ApiNourish zpevňující hydratační tělový krém.
Tato kosmetika nabízí řadu ApiClear pro obnovení rovnováhy problémové pleti, řadu ApiNourish pro omlazení a regeraci, řadu Apirefine pro okamžitý viditelný účinek a novinkou je kolekce prémiových přípravků Drops of Crystal obohacených o vysokou koncentraci vzácných olejů, které zanechávají pokožku vláčnou, luxusně vyživenou a božsky obnovenou.
Též manukové medy od Manuka Doctor jsou skvělým sladkým a zdravým dárkem.

Nature's Response od Tea Tree limited - kosmetika
Letošní novinkou je řada přírodní tělové kosmetiky v bio kvalitě bez parabenů a natriumlaurylsulfátu s obsahem manukového medu a tea tree Nature's Response od Tea Tree limited.

Morrocan Sense - kosmetika
Novinkou na 001shop.cz je široký výběr přípravků s marockým arganovým olejem od firmy Alassala.

Otevřeno Po- Pá od 10 do 18.hod a v stříbrnou a zlatou sobotu od 12 do 17 hod. tel.296230202 nebo 777218816

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama