Vánoce svátek pro Vaše klouby!

Dnešní kloubní výživa jako dárek pod stromečkem, již není doménou jen starších osob, ale udělá dobrou službu každé věkové skupině!

Kondice kloubů, svalů a šlach je denně ohrožena nejen sedavým způsobem života či u mladých sportovně založených osob jejich přetěžováním. Zdravé pohybové ústrojí proto nemusí být samozřejmostí a je vhodné přispět k jeho dobré kondici tou správnou kloubní výživou. Pro každého z nás, kdo ji vybírá pro sebe a své blízké doporučujeme, aby dbal základní zásady, a to složení přípravku. 

Aby měly přípravky pro výživu kloubů, ten správný účinek, měly by obsahovat klinicky ověřené látky glukosamin sulfát, hydrolyzát kolagenu a chondroitin sulfát v přesných poměrech.  Pouze takový přípravek zajišťuje optimální výživu kloubu, účinně zmírňuje bolest a zmírňuje problémy kloubů všech lokalizací.

Mobilin EXTREME ACTIVE + HŘEJIVÝ GEL ZDARMA

Posune hranice Vašeho výkonu!

Mobilin Extreme Active je určen pro extrémně namáhané klouby především u sportu. Díky vysokému obsahu enzymů působí rychle a spolehlivě. Zajišťuje intenzivní výživu kloubní chrupavky i rychlou regeneraci vaziva i šlach. Je ideálním doplňkem stravy pro sportovce a všechny s extrémním pohybovým zatížením.

Obsahuje glukosamin sulfát, hydrolyzát kolagenu chondroitin sulfát, vitamín C a enzymy, tedy účinné látky pro podporu regeneraci podpůrného pohybového aparátu.

Více se dozvíte zde.

Mobilin Premium prášek

Mobilin Premium ve formě prášku, ze kterého snadno připravíte osvěžující drink podle své chuti, přináší komplexní péči o Vaše klouby! Nyní jako intenzivní 2 měsíční kůra pro zlepšení kondice kloubů, vaziva i páteře. Je ideálním doplňkem stravy pro osoby s bolestmi zad a kloubů všech věkových kategorií.

Přípravek obsahuje klinicky ověřené, účinné látky glukosamin sulfát, hydrolyzát kolagenu a chondroitin sulfát, které napomáhají při bolestech a zklidňují problémy kloubů všech lokalizací.

Více se dozvíte zde.

Mobilin Premium tablety

Dárek pro zdraví

Kloubní program Mobilin Premium s vyváženou kombinací účinných látek je nově k dispozici v exkluzivním balení 180 tablet a 30 sáčků zdarma pro přípravu lahodného nápoje. Flexi 4 + komplex přináší pohybovému aparátu intenzivní výživu, pružnost, pohyblivost a kondici. Účinné látky   glukosamin sulfát, hydrolyzát kolagenu, chondroitin sulfát a MSM podporují syntézu mladých kolagenních vláken v chrupavce a současně zajišťují její elasticitu i mechanickou odolnost. Účinně zklidňuje kloubní problémy a napomáhá od bolesti. Je vhodný při problémech se zády, osteoporóze, ideální pro sportovce a dospávající děti s růstovými obtížemi už

Více se dozvíte zde.

 

Mobilin VITAL+

Navrací pohyb do života 

Nenechte se omezit bolestmi kloubů a užijte si aktivní pohyb. 

Program Mobilin Vital+ s obsahem Harpaga pro zklidnění kloubních problémů a vyváženým poměrem účinných látek  glukosamin sulfát, hydrolyzát kolagenu a vitamín C pro podporu tvorby mladých kolagenních vláken v chrupavce a zvýšení hybnosti kloubů vám pomůže. Zmírňuje kloubní problémy a účinně napomáhá od bolesti, proto je vhodným doplňkem stravy pro seniory.  Mobilin Vital+ podporuje ztracenou vitalitu a vrací radost z pohybu.

Nyní v balení kůra na 2 měsíce + 2 týdny zdarma!

Více se dozvíte zde.

Pro kompletní představení všech produktů z naší nabídky navštivte stránky www.altermed.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama