Vánoce na 001shop v centru Prahy: Zdravotní pomůcky a přístroje pro zdraví

V našem vánočním seriálu vám budeme představovat výrobky, které se nejčastěji na našem obchodě prodávají za účelem dárku pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy. Dnes vám představíme sortiment přístrojů a pomůcek pro zdraví.

Biobeam 940 - Účinná a rychlá pomoc při léčbě pohybového aparátu (artrózy, kloubů, svalů, zánětů a bolesti) Účinný, dlouhodobě celosvětově ověřený lékařský přístroj, určený k bezbolestné léčbě pohybového aparátu a bolesti.  Bez léků, bez bolesti, bez rizika - vysoce účinný terapeutický systém určený pro bezbolestnou léčbu pohybového aparátu bez vedlejších účinků. Využívá vlastní, patentově chráněnou technologii léčebných vlastností infračerveného paprsku jedné vlnové délky 940nm, která je účinná při léčbě pohybového aparátu.

HandyCure - je zařízení nízkoúrovňové laser terapie, které kombinuje nízkou úroveň pulzního laserového záření, pulzní infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole. Urychluje zotavení zanícené tkáně, obnovu buněk a zlepšuje mikro-cirkulaci.

Biolampa Biostimul BS 103 - Osobní zdravotnický prostředek Biostimul BS 103 je nejnovější verze moderních fototerapeutických přístrojů vyvinutých na základě dlouholetých zkušeností v oboru fotonické medicíny společností Biotherapy pro domácí i klinické účely. Verze BS 103 je zjednodušená verze osobních systémů světelné terapie Biostimul, která je napájena standardním síťovým adaptérem.

Frolův dýchací trenažer - Je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Super Ravo Zapper - nejlepší Zapper na světě pro Vás. Přinášíme Vám absolutní světovou novinku: programovatelný, multifunkční frekvenční generátor kladně vyvážených obdélníkových impulsů s plynule pohyblivou frekvencí pro provádění zappingu.

Generátor koloidního stříbra GKS 100 forte - S generátorem koloidního stříbra GKS 100 si můžete vyrábět velmi kvalitní suspenzi (koloid) s vysokým obsahem nanočástic stříbra. Tyto částice jsou velké od setin nanometrů (samotné jednotlivé ionty stříbra) až do velikosti několika nanometrů.

Autopatická lahvička - Je určena k postupnému průtokovému naředění (potencování) vlastní sliny vodou na jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance může působit produkt vysokého ředění příznivě na jemnohmotný (z materialistického hlediska nehmotný) spirituální frekvenční f organizační princip v člověku, který může zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl. organizační princip v člověku, který může zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl.

Gelové vložky Vita-gel  s magnetem - Jedná se o gelové vložky do bot s magnetem, které masírují chodidla, podporují prokrvení nohou a současně účinkují jako bodová terapie magnetickým polem. Vložky VITA-GEL nesuplují vložky ortopedické, ale jsou tenké a mohou se s nimi výhodně kombinovat. Gelové vložky nutí přenášet váhu pata - špička, zhoupnout se. Tím se zatíná lýtkový sval a podporuje prokrvování dolních končetin. Výhodou je možnost používat je ve všech druzích bot, od sportovních až po společenské. Univerzální velikost.

Zdravé světlo

Simulátor slunečního světla HappyLite - Plnospektrální Simulátor slunečního světla. Jasné světlo simulátoru slunečního světla HappyLite se používá na odstranění symptomů způsobených účinkem sezónních výkyvů (zimní deprese - nedostatek slunečního světla v podzimních a zimních měsících), problémy spojené s překonáním časových posunů, práce na směny - bez přímého denního světla, sezónní změny a únavy.

Stolní lampa Flexi2 OTT-LITE (černá)

Stolní lampa Flexi2 OTT-LITE (bílá)

Digitální váhy

Osobní digitální váha Tanita BC 545 - Osobní digítální váha Tanita BC-545 je založena na nejnovější technologii a výzkumu vah s tělesnou analýzou. BC-545 zobrazuje 5 segmentálních hodnot - pro obě paže, nohy a trup. BC-545 byla navržena pro sportovce k zhodnocení vlivu jejich tréninku na celkové / segmentální tělesné kompozici. Funkce RECALL.

Osobní digitální váha Tanita BC 570 - Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody a podílu svalové hmoty. Navíc zobrazí celkovou fyzickou kondici i u dětí......
Tato váha rozlišuje dospělý mód - od 18ti do 99ti let a dětský mód - pro děti od 7mi let a od výšky 110 cm a atletický mód - pro osoby, které 10 hodin týdně pravidelně alespoň 1 rok trénují.

Osobní digitální váha Tanita UM - 076 - Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody a podílu svalové hmoty.
Nová osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty. Tato váha rozlišuje dospělý mód - od 18ti do 99ti let a dětský mód - pro děti od 7mi let a od výšky 110 cm. Funkce RECALL

Osobní váha digitální Tanita HD - 367 - Osobní digitální váha s kapacitou vážení do 180 kg. Odolný materiál 27 mm velký LCD displej s velkými číslicemi.

Náš TIP! Osobní digitální váha Tanita BC - 571 - Nová osobní digitální váha Tanita BC-571 s měřením tělesného tuu, vody, svalů a kostí a dalších....Tento model se velmi jednoduše obsluhuje nejnovějším dotykovým displejem!
Tato váha rozlišuje dospělý mód - od 18ti do 99ti let, dětský mód - pro děti od 7mi let a od výšky 110 cm a atletický mód - pro osoby, které 10 hodin týdně pravidelně alespoň 1 rok trénují. Funkce RECALL

Děrovací brýle - Pomocník pro trénink očí. Ačkoliv většina to většina očních lékařů zatím není ochotna přijmout, zlepšení stavu u řady očních vad a nemocí je možné dosáhnout pravidelným tréninkem očí. Jednoduchou a přitom velmi účinnou pomůckou k procvičování zraku jsou přitom i děrované brýle.

Powerball Siganture Limited Ed.- Zcela výjimečný model powerballu se vyznačuje nádherným bělavým svícením uvnitř průhledného kouřového obalu. Samozřejmostí je digitální otáčkoměr.  Signature Series má mimořádně hladký chod a jedním slovem je špičkou mezi powerbally. Tento model je dodáván včetně poutka a mini dvd s ukázkami cvičení, startování a se sadou klipů s Akisovými rekordy.

Ušní svíčky - Přírodní relaxační prostředek využívající účinků bylin a tepla z hořící svíčky ke zlepšení prokrvení ucha, lze použít při odstraňování poruch spánku a celkové relaxaci organismu.

Škrabka na jazyk - Podle starých lékařských spisů má odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak jako například čištění zubů. Tato nerez škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.

Masážní rukavice na celulitidu z přírodního latexu -

  • Pomáhá stimulovat mikrocirkulaci a znatelně detoxikovat buňky.
  • Pomáhá drenážovat a odvést přebytek vody z tkání
  • Pomáhá obnovit přirozenou kožní elasticitu a ohebnost: kůže se stává přirozeně pevnější, hladší a tonizovanější.
  • Pomáhá redukovat vrchní pigmentové buňky a odstraňovat nahromaděné mrtvé melanocyty. Ekologická tělová masáž prokazatelně redukuje počet hyperpigmentací. Jemně obnovuje štíhlost, detoxikuje a tonizuje tělo a současně relaxuje smysly.

   

  Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
  Diskuze ke článku
  Přidat komentář

  Přidat komentář

  Reklama

  Reklama