Vánoce na 001shop.cz v centru Prahy: Přípravky na klouby

V našem vánočním seriálu vám budeme představovat výrobky, které se nejčastěji na našem obchodě prodávají za účelem dárku pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy. Velmi často se pro babičky, dědečky, tetičky, strýčky, ale i sportovce či příbuzné po úrazu nakupují přípravky pro zdravé klouby.

Gold specifics joint modulator od firmy Solgar

Unikátní směs pro výživu chrupavky kloubů a vaziva. Tato unikátní doplněk stravy obsahuje: Glukosamin Sulfát, DLPA, výtažek z kurkumy, L-prolin, vitamín C, niacin, výtažek z hroznových semínek a mangan. Zlatá etiketa u výrobků Solgar symbolizuje nejvyšší kvalitu.

60 tablet stojí 1545 Kč.

Flexosil - Organický křemík od firmy Pro-vera

Tento přípravek s koloidním křemíkem, glukosamin sulfátem a výtažkem z herpagofitu, přesličky a vrbové kůry má silné protizánětlivé účinky. Pomáhá při onemocnění kloubů i při osteoporóze. Urychluje hojení ran a zlomenin. Složení: Monomethylsilantriol - organický křemík 12% (5400 mg), magnesium 45mg, glukosamin sulfát 45mg, extrakt z přesličky 405mg, extrakt vrbové kůry 90mg, extrakt herpagophytum.

1 litr stojí 980 Kč

Celadrin od firmy Solgar

Doplněk stravy, který obsahuje komplex mastných kyselin. Celadrin velmi účinně tlumí záněty a zvláčňuje buněčné membrány. Znovudodání tekutiny pomáhá odpružit kosti a klouby a zvýšit jejich pružnost a pohyblivost.

60 kapslí stojí 832 Kč.

Kyselina hyaluronová od firmy Solgar

Doplněk stravy pro zdravé klouby. Kombinuje účinek kyseliny hyaluronové, kolagenu, chondroitin sulfátu a vitamínu C.

30 tablet stojí 750 Kč.

Flexosil gel forte od firmy Pro-vera

Gel organického křemíku dále obsahuje výluh herpagofytu, výluh vrby, výtažek z přesličky, kurkumu, kadidlovník pravý (Boswellia carterii) a glukosamin. Gel je ideální pro zachování pružných kloubů. Flexosil gel se používá i v případě ztuhlosti a bolesti svalů.

200 ml stojí 480 Kč

BioBeam 940 od frimy Drixon

Účinný, dlouhodobě celosvětově ověřený fototerapeutický přístroj, určený k bezbolestné léčbě pohybového aparátu a bolesti.

Cena 5990 Kč

Další přípravky vhodné pro podporu zdravých kloubů:

Omega 3 mastné kyseliny

Lecitin

Ester C

Biolampa Biostimul

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 10-19 hod. a v sobotu od 10-13 hod.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele bomba
    bomba (anonym)

    skvělé přípravky za skvělé ceny,doufám,že i skvěle pomáhají ale ne od peněz?

    Říj 29, 2011

Přidat komentář

Reklama

Reklama