Vánoce na 001shop.cz -prodejna v centru Prahy: Doplňky stravy

Pro inspiraci vám představíme výrobky, které se nejčastěji prodávají za účelem dárku na obchodě 001shop.cz - vše pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy.

BIO Šťáva z celých listů aloe vera od Provera - Nyní naše aloe šťávy pocházejí přímo z Andalusie a jsou certifikovány jako BIO! Nepasterizováno, bez dráždivých derivátů anthracenu HAD (aloin a emodin). Doplněk stravy  podporující detoxikaci organismu a imunitní systém.  Jde o univerzální pomocník zdraví - Vědecký výzkum prokázal, že vnější část listu a slupka, která byla dříve vyhazována, obsahuje o 200% více aktivních léčebných složek než pouhý gel. Dráždivé antrachiony s projímavým účinkem jsou speciální technologií odstraněny.

Kyselina hyaluronová VeraSana od belgické firmy Provera - Doplněk stravy. 

Regeneruje všechny tkáně bohaté na kolagen typu I a kyselinu hyaluronovou (kůže, pojivová tkáň, svaly, šlachy, vazy, žíly, tepny atd.)

+ Hloubková regenerace kůže (jizvy, strie, popáleniny, pooperační jizvy atd.)

+ Silný účinek proti stárnutí a proti vráskám

Výhody:

Nejvyšší koncentrace a biologická dostupnost

+ Kolagen mořského původu (z rybí kůže)

Složení:

Kyselina hyaluronová rostlinného původu 125 mg

Mořský kolagen typu 1 (rybí kůže) 100 mg

Earth source - zdroj přírodních živin - Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu. Earth source obsahuje zelené potraviny(chlorella, mladý ječmen, spirulina, chlorofyl) a zdroje esenciálních mastných kyselin (lněný olej, olej ze slunečnicových semínek, brutnák lékařský).

Formule VM-75 - jednička mezi multivitamíny - Formule VM-75 od firmy Solgar je číslo jedna mezi multivitamíny v průmyslu s přírodními produkty. “75“ znamená, že VM 75 obsahuje 75 mg většiny vitamínů skupiny B. V prosinci 2002 byl časopisem HFB magazíne oceněn cenou “Nejlepší potravinový doplněk“. Tento multivitamínový přípravek je vhodný i pro vegetariány. Vyšší obsah vitamínu B ocení zejména lidé ve stresu - manažeři, studenti, sportovci...

G&G Vitamins - Vlasy, kůže a nehty - 120 kapslí -   Hair, Skin & Nails obsahuje OptiMSM, spirulinu, bambus a kyselinu hyaluronovou. Tyto neuvěřitelné ingredience nám pomáhají vytvořit doplněk krásy jako žádný jiný, který dodává množství přírodních zkrášlujících živin. Hair, Skin & Nails poskytuje též směs pečlivě vybraných vitamínů a minerálů, které přispívají k normální údržbě pokožky, vlasů a nehtů. Proto jsme zahrnuli vitamin A, B2, B3, zinek, selen, jód a měď, protože všechny přispívají k normální údržbě pokožky. Selen, zinek a měď také přispívají k normální údržbě vlasů, selen a zinek přispívají k normální údržbě nehtů. V rostlinných kapslích, bez pojivových látek a v biologicky rozložitelném obalu.

Formule pro zdravou pleť, nehy a vlasy Solgar - Speciální doplněk stravy obsahující MSM (methylsulfonylmethane - zdroj síry), vitamín C, zinek a aminokyseliny pro zdravou kůži, nehty a vlasy.

ARTO XTRA od firmy Pro-vera - Glukosamin a chondroitin přírodního původu, farmaceutické kvality (nealergenní) + Koncentrované suché rostlinné extrakty: vysoké ekvivalenty suchých rostlin! Pomáhá posilovat kosti a klouby ve všech fázích života.

ETERNA Omega 3 Krill olej 590 mg 60 cps.  - Zdroj omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, fosfolipidů a astaxantinu. Ideální obnovitelný zdroj omega-3 kyselin z korýšů pro všechny, komu dělá problém polykat velké kapsle s omega-3 kyselinami z ryb (např. senioři). Přírodní vanilková příchuť.

Solgar Multivitamín pro vegetariny: Speciální doplněk stravy určený vegetariánům a veganům k doplnění potřebných vitamínů a minerálů.

Solgar 7 - živiny pro klouby Solgar přináší novou generaci péče o normální stav kloubů. Představujeme Solgar® 7 v rostlinných kapslích. Směs rostliných extraktů, Kolagenu typu II a vitamínu C.

Solgar Prenatal - Multivitamín pro těhotné a kojící ženy   Doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy, vhodný i pro vegetariánky.

Solgar Formule VM Prime - multivitamín pro ženy - Doplněk stravy vhodný především pro zralé ženy.

Vitamin D3 plus Silný Vitamin D3 (4000 IU) 100 μg s Vitaminem K2 (MK-7) 200 μg, vitamín C, hořčík, vápník. Pro zdravé kosti a imunitní systém. Doplněk stravy pro zdravé kosti.

Solgar Super B+C komplex Doplněk stravy vhodný především pro managery, sportovce, studenty a všechny, kdo jsou vystaveni vyšším nárokům na psychický či fyzický výkon.

Solgar mozkové nutrienty Doplněk stravy. Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost.

Solgar Gold Specifics Homocystein Modulator: Doplněk stravy pro úpravu hladiny homocysteinu. Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi. Zvýšená hladina homocysteinu je dávána do souvislosti s civilizačními onemocněními.

Ginseng Premium Adapt od Pro-vera - Veškerá účinnost ženšenu k obnovení fyzické a intelektuální vitality.  Díky nejvyšší dávce a nejčistšímu složení ginsenosidů na trhu je Ginseng Premium Adapt+ revolučním produktem, který zvýší vaši odolnost a umožní vám klidně zvládat různé fáze stresu, se kterými se setkáváte v každodenním životě.

ZEN-GIN od Pro-vera - pro získáni fyzické síly a duševní úlevy. Působí tonizačně, ale ne excitačně. Směs ženšenu, mateří kašičky a bylinek proti únavě.

 BIO Timeless Skin Anti Wrinkle complex - přípravek proti vráskám od německé firmy Ogeanics. Obsahuje fytoceramidy a skvalen, jejichž účinnost byla prokázána v několika vědeckých studiích.100% přírodní doplněk proti vráskám pro pleť 35+.

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 10-18 hod a v sobotu 10.12.2022 od 12-16 hod a v sobotu 17.12 2022 od 12-16 hod.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Jana Nováková
    Jana Nováková (anonym)

    Zde si pravidlně kupuji ester C a krill olej....Ježíškůůů :D

    Pro 16, 2022

Přidat komentář

Reklama

Reklama