Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Usnadnění léčby lupénky: Aplikace SKINSOLUTE® Digital

Lupénka je chronické onemocnění, které v České republice postihuje více než 150 000 lidí. Přestože lék na toto onemocnění zatím není k dispozici, lidé žijící s lupénkou se snaží zvládat její příznaky a znovu získat kontrolu nad svým každodenním životem. Nedávno byla na trh uvedena nová aplikace s názvem SKINSOLUTE® Digital, která nabízí digitální řešení, jež může pomáhat zlepšit kvalitu života pacientů žijících s lupénkou.

Léčebné terapie jsou nezbytné pro zmírnění příznaků lupénky, ale nejsou jediným prostředkem zvládání nemoci.

Faktory životního prostředí, léčivé přípravky, strava, spánkové návyky a stres - to vše může ovlivnit vzplanutí lupénky s červenými, svědivými a ztluštělými šupinami na různých částech těla. Pochopení toho, jak tyto faktory ovlivňují příznaky, je zásadní pro jejich účinné zvládání.

Zatímco webové stránky s informacemi o nemoci a lékařské časopisy nabízejí pomoc, aplikace SKINSOLUTE® Digital poskytuje jedinečnou digitální asistenci, která nabízí podložené a hodnotné informace o nemoci a tipy pro lepší zdraví.

Aplikace SKINSOLUTE® Digital poskytuje pravidelně aktualizovaný a užitečný obsah formou článků a zároveň umožňuje uživatelům pomocí průběžných záznamů sledovat příznaky lupénky podle závažnosti, intenzity a postižených oblastí kůže. Uživatelé mohou pořizovat fotografie pro vizualizaci změn na svých lézích a prohlížet si snadno použitelné grafy příznaků na základě dříve zaznamenaných údajů pro porovnání. Uživatelé aplikace si mohou zaznamenávat použití léčivých přípravků, dietní události, fyzické aktivity, problémy se spánkem a úroveň stresu v daný den. Díky těmto informacím mohou poměrně rychle získat lepší představu o svých příznacích a lépe pochopit, co je spouští a co pomáhá udržet vzplanutí pod kontrolou. Uživatelům se doporučuje, aby zaznamenané údaje ukázali také svému lékaři.

Aplikace SKINSOLUTE® Digital je navržena s ohledem na pacienty: její používání je jednoduché a snadné. Uživatelé mohou zaznamenávat změny svých příznaků i vnějších faktorů během několika minut každý den.

Začít aplikaci používat je snadné, údaje a fotografie zaznamenané v telefonu mohou být navíc chráněny biometrickou identifikací nebo PIN kódem.

2 Globální atlas psoriázy - https://www.globalpsoriasisatlas.org/prevalence-data-pdf?country=CZE - Poslední revize 20. března 2023

Možná se ptáte, zda je aplikace opravdu pro vás? No, pokud žijete s lupénkou, tak určitě ano.

Aplikaci SKINSOLUTE® Digital si můžete zdarma stáhnout z App Store i Google Play je vhodná pro všechny, kdo žijí s lupénkou, a může jim ulehčit nutnost neustále si pamatovat každý okamžik příznaků a jejich spouštěčů, pro setkání s lékařem. Pravidelným zaznamenáváním změn příznaků a pořizováním fotografií postižených oblastí kůže mohou uživatelé aplikace získat důležité a informativní poznatky, které jim usnadní zvládání jejich stavu.

Shrnuto, SKINSOLUTE® Digital je aplikace, která poskytuje praktické a užitečné digitální řešení, jež může pomáhat zvládat příznaky lupénky. Pokud znáte někoho s lupénkou v rodině nebo mezi přáteli, nezapomeňte se zmínit, aby si aplikaci stáhl.

Komerční sdělení

Advertisement

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama