Událost roku! MUDr. Olga Jelisejevová, přední ruská odbornice na parazity a jejich výskyt u člověka, bude přednášet poprvé v Praze.

Tato unikátní přednáška má název "Paraziti - nerozpoznané příčiny nemocí" a proběhne dne 19.9.2009 od 10 do 15 hodin v kongresovém centru Olšanka v Praze 3, Táboritská 23/1000

Přednáška je vhodná pro všechny terapeuty, lékaře ale hlavně pro širokou veřejnost. Dozvíte se zde plno nových a praktických informací, které mají jediný účel - trvalé zdraví.

Nenechte si ujít jedinou přednášku ve střední Evropě této špičkové odbornice  na téma, o kterém se nemluví a které je skrytou příčinou převážné většiny onemocnění.

MUDr. Olga Jelisejevová prodala jen v Rusku přes milión výtisků svých knih a je uznávanou a velmi úspěšnou specialistkou. Na její kliniku v Moskvě se obrací stále více lidí se svými vleklými zdravotními problémy včetně těch nejtěžších. Účastníci přednášky budou mít možnost vidět živě "ruskou Dr. Clarkovou" neboť MUDr. Jelisejevová je se svými úspěchy, terapiemi a postupy velmi blízká poznatkům a praxi Dr. Clarkové. Na této přednášce bude možné zakoupit nejnovější výrobky společnosti Z-technology s.r.o. včetně novým postupem zpracovanou Tinkturu z Ořešáku černého - amerického, za velmi výhodné ceny. Bude zde také představen poprvé na veřejnosti plazmový generátor společnosti Z-technology s.r.o. v komerční podobě, který pracuje na základě poznatků génia minulého století Dr.Royala Raymonda Rifa. Dozvíte se zde mnoho informací, které poté můžete využít ve svém profesním ale hlavně osobním životě. MUDr. Jelisejevová přijímá pozvání na přednášky velice zřídka.

Vstupné : 290,- Kč  Rezervace na tel.: 775 348 568 nebo na mailu: prednaska@zapper.cz

Vzhledem k velkému zájmu o tuto přednášku doporučujeme zájemcům včasnou rezervaci míst.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama