Reklama

Na ucpaný nos nosní olej

Průvodním jevem nachlazení bývá téměř pokaždé i ucpaný nos a s tím spojené obtíže. I zde je řešení poměrně jednoduché. Nosní olej Original AOK má překvapující účinky na podrážděnou nosní sliznici.

Nosní olej obsahuje rostlinné oleje např.: mandlový, sojový, brutnákový. třezalkový macerát, éterické oleje např.: citrónový, eukalyptový, mátový, majoránkový, atd., vitamíny např.: A, E.

NOSNÍ OLEJ Original AÖK je vynikající přírodní preparát speciálního určení. Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí. Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici nosu a optimalizují fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v preparátu působí preventivně proti rozmnožování a usazování nežádoucích mikroorganizmů, které způsobují rýmu. Pravidelným používáním se dosahuje vynikajících terapeutických účinků, neboť ošetřovaná nosní sliznice je mnohem odolnější proti podráždění či onemocnění.

Použití oleje je jednoduché. Několikrát denně naneseme do ústí a okolí nosu 1 - 2 kapky a necháme působit. Olej lze používat při onemocnění rýmou i jako prevenci proti ní.

Nosní olej můžete zakoupit na www.001shop.cz nebo v prodejně Krakovská 22, Praha 1, tel.296230202

Reklama

Reklama

Komentáře

Premek (St, 30. 5. 2007 - 16:05)
Zdravim
Zrejme po slabem nachlazeni se mi rymou ucpala jedna nosni dirka. Myslim tim, ze proste nemohu nic vysmrkat a dostat ven. Usmrkavam jen vodu. Zabira pouze popotahovani vzduchu do sebe - polykani hlenu a ani to uplne nejde.
Je to jako mit jednosmernou zaklopku v nose. Dutiny na cele tak citim stale ucpane a celo lehce porat boli. Co je nejhorsi nezabira zadne kapky do nosu a prasky. Konkretne treba Olynth a Modafen. Tento stav trva uz paty den, bez jakekoli znamky zlepseni.
Nejaky napad ?
příroda (St, 30. 5. 2007 - 18:05)
užívej 2 měsíce tinkturu s lichořeřišnice zpočátku se ti příznaky na měsíc zhorší pak se to bude zlepšovat
Michal (St, 30. 5. 2007 - 18:05)
Na ucpaný nos mám vynikajíci jitrocelový extrakt,který po nakapaní do nosa okamžitě pročistí nosní dírky, např. rýmu vyléčí za dva dni. Můj mail je sulic"seznam.cz, tel. 596744672, 608431916.
Alena (Pá, 4. 10. 2019 - 13:10)
ani ne tak nosní olej, ale nosní sprej.....
Reklama