Trávení, imunitní systém a mukopolysacharidy Aloe vera

Špatné trávení vede ke dvěma primárním problémům:
1. Potrava není odbourána na základní stavební součásti nutné pro tělo k vlastní obnově a k tvoření energie pro metabolismus. Na buněčné úrovni nejsou toxiny odstraňovány z buněk, do buňky se nedostává dostatek živin a není tvořeno dost energie pro fungování buňky. To postihuje všechny buňky včetně buněk imunitního systému jako jsou bílé krvinky, které mají nedostatek paliva a kyslíku k vykonávání své normální funkce.

2. Ještě více signifikantní je, že špatné trávení vede ke zbytkům potravy ve střevě, které způsobují několik patologických reakcí. Zejména dochází k podráždění střev, které způsobuje zvýšenou propustnost buněk střevní stěny. Nestrávené proteiny pak mohou unikat přes lymfatický systém do tělního oběhu s následnou reakcí imunitního systému k zadržení cizorodé invaze. Imunitní systém se stává přetíženým a vyčerpává se. Kyslík a palivo se spotřebovává, imunitní buňky se opotřebovávají rychleji a nereprodukují se v dostatečném počtu.

Nestrávené zbytky potravy se také stávají živnou půdou pro kvasinky a několik typů parazitů. Kandidóza produkuje toxiny, které způsobují zhoršování špatného trávení, potravinové alergie, únavu a řadu dalších problémů. Nakonec to způsobuje, že je imunitní systém ještě více utlumený. Zánět střev způsobuje ještě další poškození reakcemi, které produkují jako vedlejší produkty volné kyslíkové radikály. Poté negativně nabité molekuly kyslíku začínají vyrážet díry do buněčných membrán ve snaze upoutat pozitivní náboj. To vede k dalšímu poškození střevní stěny a ještě vyšší propustnosti. Syndrom propustného střeva se zhoršuje spolu s průnikem více částic potravy do krve.

Výzkum ukázal, že mukopolysacharidy Aloe mají významnou schopnost normalizovat všechny tyto poškozující procesy, což má podpůrný účinek na funkci imunitního systému díky zlepšenému trávení. Mukopolysacharidy Aloe působí jako účinný protizánětlivý prostředek, který zastavuje poškozování a prosakování střevní stěny, čímž uvolňuje imunitní systém od stresu.

Mukopolysacharidy Aloe mají přímé protibakteriální, protivirové, protiplísňové/kvasinkové a protiparazitární účinky. Může být kontrolován chronický růst kvasinek a tím lépe prospívat normální, zdravá střevní mikroflóra. Krom toho jsou stimulovány makrofágy, monocyty, protilátky a T-buňky. Fagocytóza (když velké bílé krvinky pohlcují částice) je dramaticky zvýšená při pohlcování cizorodých proteinů, jako je například virus HIV. Mukopolysacharidy Aloe zvyšují množství a intenzitu všech imunitních buněk v těle.

Klíč k integraci zdravého trávení a zdravého imunitního systému je v perorálním užívání mukopolysacharidů Aloe.

MUDr.John C.Pittman
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele DAGMAR
  DAGMAR (anonym)

  DOBRY DEN KAŽDY DEN MI TRAPÍ NADMĚTNE HLENY V KRKU A ZJIŠTUJI ŽE TO MAM OD ŽALUDKU A ŠPATNÉ TRAVENI MUŽE TO BYT CHRAPOT NEMUZU SI ODKASLAT A HLENY V KRKU A POTOM ŘÍHAM MUZETE MI PORADIT CO BY MI POMOHLO CO SI MAM KOUPIT MUZOU TO BYCT TAKY ZALUDECNI STAVY KTERE SE VRACEJI Z TRAVENI DEKUJI ZA ODPOVED DASA PROSIM ODPOVIDEJTE NA EMAIL d.a.s.e.nka@seznam.cz

  Srp 28, 2013
 • Obrázek uživatele Lakeisha
  Lakeisha (anonym)

  Jsem zde, abych řekl světu dobrých děl Velkého dr. WEALHYho. Jmenuji se Lakeisha jsem z Velké Británie a toto svědectví stojí za to sdílet. Můj muž mě a mé děti opustil na 14 měsíců. Pro mě to nebylo tak snadné. Obrátil jsem se na tolik kouzelnických koleček, kteří mě dělali o mé peníze, ale nic se nestalo. Miluji svého manžela tolik a já jsem neztratil naději a já jsem se snažil, dokud jsem se setkal s velkým Dr WEALHY, jak mu pomohl tolik lidí. Kontaktoval jsem ho a vysvětlil mu. Řekl mi, abych se nebál, že za 3 dny vrátí mého muže. Konzultoval své pravomoci a ujistil mě, že se nemusím obávat, že za 3 dny vrátí mého muže. Udělal svou práci a kouzlo a k mému největšímu překvapení můj manžel přišel třetí den, jak řekl Velký dr. WEALHY. Prosil mě o odpuštění a slíbil, že mě z žádného důvodu neopustí. Jsme šťastní a žijeme spolu jako jeden. Kontakt Skvělý Dr WEALHY nyní na: wealthylovespell@gmail.com a můžete ho také kontaktovat na jeho email wealthylovespell@gmail.com nebo na něm Whatsapp. + 2348105150446

  Črv 16, 2019
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Ještě nám napiš o té Červené Karkulce.

  Črv 16, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama