Trápí vás bolesti? Řešením jsou Megaenzymy!

Chodíte po různých lékařích s různými bolestivými stavy a nikdo si s vámi neví rady? Podstupujete řadu léčebných procesů bez zjevného účinku léčby? Myslí si o vás že jste simulant, a přitom vy víte, že vaše opravdové problémy nejsou jen výmyslem?

Odpovíte-li si na většinu otázek ano, pak jste pravděpodobně jedním z řady pacientů, kteří byly postižení takzvaným hyperalgickým postneuroinfekčním syndromem. Toto z latiny přejaté sousloví znamená , že se jedná o stav zvýšeného vnímání bolesti po proběhlém zánětu postihující nervovou tkáň.

Tyto záněty - infekce přenáší hmyz kousnutím. Po určité době proběhnou na nervovém systému změny, které mění charakter přenosu nervovými strukturami a zejména pak zvyšují vnímání nepříjemných pocitů.

Do nedávné doby byly tyto stavy jen obtížně řešitelné, navíc za použití léčebných procesů, které poškozovaly organizmus na jiném místě.

Nyní byly klinicky prokázány velmi dobré účinky enzymatické léčby, která kromě toho, že nemá žádné vedlejší účinky, velmi příznivě snižuje vnímání nepříjemných a bolestivých pocitů u většiny pacientů již po první kůře na naprosté minimum, u zbytku pak bezpečně po druhé kůře.

V naší studii jsme použili preparát MEGAENZYM ,výrobce Natural Factors, Kanada, který jsme aplikovali u pacientů do 70 Kg váhy 1 tabletu denně nad 70 Kg 2 tablety denně u dětí od 6.ti let 1 tabletu denně po dobu 3 měsíců s již výše popsaným velmi dobrým efektem.

Nesnášenlivost léku se objevila jen u jednoho ze 780 léčených pacientů. Naprostá bezpečnost a cenová dostupnost této léčby ( MEGAENZYM 90 tablet- -cca 280,-Kč) umožňuje i nasazení léčby bez lékařského vyšetření , zejména i proto, že enzymy jsou v lékárnách vedeny jako potravinové doplňky a jsou tedy volně prodejné.

Dr.Veselý

Přípravky firmy Natural Factors můžete zakoupit na 001shop.cz nebo v prodejně Krakovská 22, Praha 1 od 10.00 do 18.00

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (17)

 • Obrázek uživatele jaxx
  jaxx (anonym)

  Jen malá zkušenost z praxe-možná víte,jaké jsou potíže při neuroboreliozách,za moc to nestojí a jste vděčný za všechno.Tuhle záležitost jménem Megaenzymy jsem objevila na netu před rokem,a celou dobu užívám(+kombinace koenzymu Q10,30mg).Věřte tomu nebo ne,fakt jsem se zlepšila.Při vysazení na delší dobu pozoruju návrat potíží.Stejnou zkušenost má moje známá(nezávisle,aniž bychom si svěřovaly,přišla se zeptat,zdali při vysazení cítím zhoršení jako ona).Tak nevím-jde jen o efekt placebo??? Wobenzym si dlouhodobě nemůžu dovolit finančně,tohle mi připadne přijatelné..reklamu dělat nechci,jen píšu,jak se jeví mě.

  Zář 12, 2005
 • Obrázek uživatele Tomáš
  Tomáš (anonym)

  Tak toto bude asi zase komentář od prodejce konkurence, protože megaenzymy na obalu složení mají: 1 tbl. obsahuje 50 mg amylázy, 50 mg betain hydrochloridu, 50 mg bromelainu, 25 mg betainu, 6,5 mg papainu a obsahuje 90 tablet za 219 Kc. Každý si může porovnat cenu a složení s jinými preparáty na trhu a svobodně se rozhodnout. Že enzymy nejsou žádné šarlatánské formule snad dnes ví již každý lékař i pacient. Není však vždy nutno užívat ty nejdražší preparáty na které jde reklama v TV a tím výrobek několikanásobně předražuje.

  Zář 04, 2004
 • Obrázek uživatele bebe
  bebe (anonym)

  v poslednej dobe sa mi zda, ze vlastne skoro vsetky nove clanky su reklamy na nejaky pripravok...

  Kvě 07, 2004
 • Obrázek uživatele Sára
  Sára (anonym)

  Taky se mi zdá...

  Kvě 07, 2004
 • Obrázek uživatele Thyronx
  Thyronx (anonym)

  Zasadne neuzivam neco co nema na obalu slozeni a co nevim z ceho se vyrabi. Tedy ZASADNE ne. Megaenzymy je vseobecny nazev.Enzymu jsou tisice a maji sve nazvy.Tomuto leku bych naprosto neveril.Je to jen reklama kohosi kdo neexistuje a nemuze byt ani lekar. Zrejme vyrobce udajne v Kanade (bezpochyby ceskeho puvodu) se snazi prodat ve Vych.Evrope cosi co je neprodejne v Kanade. Zel shop001 se propujci cemukoliv co prinasi zisk.Ke skode stranky ktera by mela byt urcena lekarum a pacientum a nikoliv prodeji sarlatanskych formuli.

  Kvě 27, 2004
 • Obrázek uživatele coroner
  coroner (anonym)

  To se nezdá, to je fakt... Ale zase na druhou stranu máte aspoň možnost se třeba k tomuto článku vyjádřit. U některých se komentáře vůbec nepřipouštějí. Osobně se domnívám, že lepší budou určitě Gigaenzymy atd.. Nač s těmi kvantovými příponami troškařit.

  Kvě 07, 2004
 • Obrázek uživatele Emily
  Emily (anonym)

  Na základě článku jsem si zakoupila Megaenzymy. Před necelým rokem jsem prodělala boreliozu. Prý tyto megaenzymy pomoužou od bolesti kloubů a svalů. Máte někdo s tímto preparátem zkušenost?

  Dub 01, 2006
 • Obrázek uživatele Emily
  Emily (anonym)

  Na základě článku jsem si zakoupila Megaenzymy. Před necelým rokem jsem prodělala boreliozu. Prý tyto megaenzymy pomoužou od bolesti kloubů a svalů. Máte někdo s tímto preparátem zkušenost?

  Dub 01, 2006
 • Obrázek uživatele Emily
  Emily (anonym)

  Na základě článku jsem si zakoupila Megaenzymy. Před necelým rokem jsem prodělala boreliozu. Prý tyto megaenzymy pomoužou od bolesti kloubů a svalů. Máte někdo s tímto preparátem zkušenost?

  Dub 01, 2006
 • Obrázek uživatele M
  M (anonym)

  Na jedné stánce o megaenzimech si je lidi chválili jak jim opravdu pomohli. Taky se chystám skusit.

  Led 16, 2013
 • Obrázek uživatele Naďa
  Naďa (anonym)

  Také jsem zkoušela přípravek zvaný Megaenzymy. Mám artrózu. Žádný pozitivní účinek se nedostavil i když jsem poctivě využívala celé balení. Nedoporučuji. Zas jen reklamní trik.

  Lis 04, 2013
 • Obrázek uživatele Jarka
  Jarka (anonym)

  Také jsem zkoušela...Naďo, zkus ten Wobenzym, je to fakt účinný lék, kromě artrózy mi pomohl zlepšit i imunitu. Je vyzkoušený.Musí se užívat pravidelně a nejlépe dlouhodobě. Já užívám druhý měsíc a výsledky jsou znát. Hlavně ty bolesti rukou a nohou se zmírnily na minimum.

  Lis 12, 2013
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Jen malá zkušenost z...Musím souhlasit, asi rok užívám Megaenzymy a nemůžu si je vynachválit. Začala jsem je brát kvůli zubům a gynekologickýckým problémům. Ale začaly pomáhat i na něco jiného.Mám zůženou nosní dírku po zákroku a tím jak jsem to užívala, jako by mě splaskl otok a nos byl v pořádku. Najednou jsem neměla problémy s dýcháním - mohla jsem klidně spát, nebyla jsem přes den unavená a nebolela mě pořád hlava. jako by mě splaskl otok a nos byl v pořádku. Po třech měsících jsem je přestala brát a vše se vrátilo zpět k horšímu. I lýtka (křečové žíly)my zas začaly otékat. Tak jsem to nevydržela a vrátila jsem se k nim. Jednou mi pan doktor řekl, že to můžu užívat pořád, že to nemá vedlejší účinky. Snažím se dopátrat, jestli bych to mohla brát celý život bez potíží. Protože se cítím, jako za mlada. zkusím si zjistit jednotlivé složky a jejich účinky. Jestli o tom někdo něco víte. Prosím napište mi. V každém případě jsou levnější a stačí 2 tablety týdně a na otoky a prokrvení je to super.

  Feb 07, 2014
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  Co pomůže jednomu, nemusí pomoct druhému, proto to nemusí být reklamní trik - bez reklamy se o těch přípravcích nedozvíme ... Mně tento preparát pomohl zlepšit imunitu, bez vedlejších účinků. Předtím jsem zkoušela i známý Wobenzym - nevolnost, křeče ... Takže co člověk / organismus, to zkušenost.

  Feb 17, 2014
 • Obrázek uživatele zuza
  zuza (anonym)

  Musím souhlasit, asi rok...Souhlasim s tebou beru megaenzymy pres pul roku.Uz rok mam boleriozu mela jsem natekle ruce i nohy, velke bolesti kloubu.po 3 tydnech mi zabrali a je mi fajn.velmi mi pomahaji.

  Pro 12, 2014
 • Obrázek uživatele Jana Karkosiakova
  Jana Karkosiakova (anonym)

  Jen malá zkušenost z...Souhlasim s Vama mam tu samou zkusenost,dnes jsem se k megaenzymum vratila.

  Říj 21, 2017
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Můj gynekolog mi je dal když už jsem nevěděla co s bolestí v podbřišku, trpím na cysty a je to i při pohlavním styku dost bolestivé. Dostala jsem pribalovy letaček s dávkováním na první týden větším než je napsáno na obalu a po týdnu klasické dávkování. Dobrala jsem je a schválně čekala co se bude dít a teď už vím že to asi bohužel nepůjde bez pomoci Enzymů. Nechvalim, protože jiný preparát jsem nezkoušela, ale mě pomohl takže pokračuji.

  Črv 15, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama