TRÁPÍ VÁS BOLEST V KRKU? SPOLEHNĚTE SE NA SPREJE Z PŘÍRODNÍCH LÁTEK

Bolest v krku není nemoc, ale pouze příznak onemocnění. Projevuje se pocitem škrábání, pálení v krku, bolestivým polykáním, někdy i suchým dráždivým kašlem. Bolest v krku většinou vyvolává zánět. Náchylnost k bolestem v krku zvyšuje únava, stres, virózy a nachlazení. Bolest v krku se dá naštěstí dobře léčit i přírodní cestou.

Bolest v krku vzniká tak, že infekce, většinou virového původu, způsobí poškození sliznice a následný zánět. Ideální je potlačit nejen tyto symptomy, ale zároveň léčit i příčiny. Ideální je v tomto případě sáhnout po prostředcích, které mají větší rozsah působení - a nemyslíme tím širokospektrá antibiotika. Ta vám při virových chorobách nepomohou.

Nabízí se spousta zaručených babských rad jak na bolest v krku, ale pokud hledáte šetrnou a zároveň účinnou léčbu, zkuste přírodní alternativy z lékárny.

Ideální jsou spreje do krku, které obsahují účinné látky přírodního původu. Svým složením působí hned na několika frontách obrany organismu.  Velmi šetrnou a zároveň účinnou službu vám prokážou přípravky, jako je například Larfasol.

Larfasol obsahuje oleje z rakytníku, měsíčku lékařského a bergamotu. Tyto přírodní látky působí jako anestetikum, které zmírňuje bolest, antisepticky - dezinfikují krk a potlačují zánět. Navíc obsažené oleje lépe kryjí poškozenou sliznici a pomáhají její regeneraci. Díky použití podobného přípravku tak nejen zmírňujete příznaky, ale aktivně pracujete i na odstranění příčiny onemocnění.

Rakytníkový olej je nejen koncentrát vitamínů F, E, P, K a A, ale navíc působí protizánětlivě, snižuje bolest a regeneruje sliznici. Podobně působí i měsíčkový olej, který má antibakteriální účinky, a tak může často u lehčích bakteriálních infekcí zastat práci, na kterou byste jinak potřebovali antibiotika. Larfasol díky svému složení působí na virové i bakteriální infekce.

Poslední důležitou přírodní složkou je bergamot. Ten pro změnu působí proti plísním, zmírňuje zánět a tiší bolest.  Pokud chcete aktivně řešit nejen bolest v krku, ale i její příčiny a raději se vyhněte  chemickým přípravkům, které zatěžují organismus, a sáhněte po přírodní alternativě. Larfasol sprej je přírodní alternativa, jehož bylinné složení z něj dělá šetrný, ale zároveň velmi efektivní nástroj v boji s bolestí krku.

Výhodou přírodních produktů je i to, že jsou bezpečné pro děti a jiné rizikové skupiny. Larfasol je vhodný pro děti od 2 let, těhotné i kojící. Neobsahuje žádné chemické látky, alkohol, cukr ani barviva.

Pokud bolest v krku přetrvává více než týden, anebo máte horečku, zřejmě půjde o bakteriální infekci. V tomto případě je nutné navštívit lékaře.

Larfasol sprej však můžete bez obav používat i během léčby antibiotiky. Nemá žádné vedlejší účinky, naopak vám pomůže rychleji se uzdravit.

reklamní sdělení

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama