E-trans - laser pro domácí použití

Domácí laser E-trans lze využít pro urychlené hojení oparů, bolestivých ústních koutků, aftů v dutině ústní, paradentosy, akné, popraskané kůže, malých jizev (do 2-3 let po vzniku), dermatititid, akutní a chronické rýmy, proti padání vlasů i v mnoha dalších indikacích.

DEFINICE ÚČINNÉHO SVĚTLA

Biostimulační laserové paprsky červené části spektra s nízkým výkonem

POPIS A PARAMETRY EMITOVANÉHO PAPRSKU

Polarizované, prostorově i časově koherentní, úzce směrové laserové záření červeného spektra viditelné části elektromagnetického záření, emitované ve spojitém režimu. Vlnová délka : 630-670 nm Výkon : 6 mW Výkonová hustota : < 0,2W/cm2

ÚČINKY A JEJICH MECHANIZMUS

Analgetický účinek - laserový paprsek snižuje bolestivost působením na receptory bolesti a ovlivněním přenosu bolestivých podnětů. Protizánětlivý účinek - laserový paprsek aktivuje buňky a mediátory, které se podílejí na protizánětlivé reakci organizmu. Biostimulační účinek - laserový paprsek zvyšuje látkovou výměnu ve tkáních, buňkách a buněčných strukturách.

INTERAKCE

Nežádoucí interakce s jinými léčivými prostředky a léky nejsou známy.

ZPŮSOB A DÉLKA POUŽITÍ

Na porušenou kůži nebo sliznici /např.herpesové puchýřky, hnisání, poranění/ aplikujeme laserové záření ze vzdálenosti 1-2 cm nad místem, které chceme léčit. Během ošetření doporučujeme střídavě mírně přibližovat a vzdalovat laser E-trans, aby i zdravé buňky v okolí kožního nebo slizničního defektu byly ovlivněny dopadajícím laserovým paprskem. Suchá a neporušená kůže /např.vrásky, uzavřené akné/ může být ošetřena kontaktní aplikací. Při léčbě rýmy aplikujte laserové záření směrem dovnitř nosní dírky a dbejte na správnou polohu laseru E-trans tak, aby paprsek ozařoval vždy pouze jednu nosní dírku. Délka každé jednotlivé aplikace je 3 minuty.

DÁVKOVÁNÍ

V uvedených aplikačních oblastech je minimální doba působení laseru E-trans 3 minuty. V akutních případech anebo při prvním ošetření je nutné léčbu laserem aplikovat 5-10 krát za den podle stupně potíží. Každé 3 minuty ozařování laserem E-trans odpovídají dávce energie 1J/cm2. Laser E-trans pomáhá velmi rychle a účinně především u náhle vzniklých bolestivých onemocněních /herpes simplex, slizniční afty, drobná poranění./ Pokud se laser E-trans používá správně, objevuje se výrazné zlepšení potíží nejdéle do 3 dnů. Všechny léčebné indikace zpravidla vyžadují opakované ošetření. Je však velice pravděpodobné, že po opakované léčbě dojde ke snížení počtu recidiv. Jizvy vyžadují aplikaci laseru E-trans po dobu 3-4 týdnů.

KONTRAINDIKACE /zakázané aplikace/

1. přímý osvit oka 2. ošetření terénu v blízkosti žláz s vnitřní sekrecí /hl.štítná žláza/ 3. ošetření u pacientů s anamnézou záchvatovitého onemocnění 4. ošetření malignit a prekanceroz nebo potenciálních prekanceróz 5. ošetření pacientů s horečkou, celkově vyčerpaných a pacientů s neujasněnou diagnózou 6. aplikace na břicho a podbřišek u těhotných a potenciálně těhotných žen 7. aplikace u krvácivých stavů /vazodilatační efekt/ 8. ošetření pacientů s kochleárním implantátem

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Během 30 let mezinárodního experimentálního a klinického použití neinvazivní laseroterapie nebyly popsány žádné nežádoucí účinky.

Další informace a možnost koupě na: http://www.001shop.cz/E-trans

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Související články: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele &#039;
  ' (anonym)

  hola! quiero informacion del LASER E-TRANS, SU $PRECIO, FORMA DE PAGO, ENVIO, GARANTIA Y CARACTERISTICAS, ESTOY EN LA CD. DE MEXICO

  Črv 27, 2005
 • Obrázek uživatele Carlos
  Carlos (anonym)

  Lidi nectete takove blaboly viz http://www.sisyfos.cz/blb/balvany.html

  Črv 26, 2004

Přidat komentář

Reklama

Reklama