Šťáva z celých listů aloe - potravinový doplněk zlepšující tonus a vitalitu

Význam aloe tkví v tom, že nabízí komplexní potravinový doplněk, neboť obsahuje látky, které nenacházíme snadno v normální stravě, i když je přírodní a správně vyvážená. Aloe obsahuje 18 až 22 aminokyselin přítomných v lidském těle, z toho 7 až 8 esenciálních, tedy těch, které naše tělo nedokáže produkovat a ze kterých se tvoří ostatní aminokyseliny.

V aloe nacházíme také různé základní stopové prvky jako například oligoelementy. Je mimo jiné pravdou, že některé minerály či vitamíny nejsou v aloe obsaženy v závratném množství porovnáme-li si jej s některými vitamínovými preparáty. Ale je lepší pojmout malá a snadněji vstřebatelná množství těchto látek než jich polykat velká, obtížně stravitelná množství ve formě tabletek.

Už jen obsahem trávicích enzymů aloe vystačí jako skvělý potravinový doplněk.

001shop.cz nabízí štávu z celých listů aloe vera zde.

Šťávu z celých listů aloe vera můžete zakoupit na www.001shop.cz v litrovém balení či ve zvýhodněné sadě tří litrových balení či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 (20 m od Václavského náměstí) od pondělí do pátku mezi 10-19 hod. a v sobotu mezi 10-13. hod. či objednat v lékárně přes firmu Phoenix pod APA kodem 1666370 a PDK: 5017978234561

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama