Reklama

Srdce - SPECIÁL

Vše, co bylo na serveru doktorka.cz publikováno na téma srdce, sdrdeční potíže a onemocnění, poruchy srdečního rytmu, infarkt, angína pectoris a ischemická choroba srdeční.

Diagńozy:

Články:

Reklama

 

Diskuse:

Reklama

Komentáře

Pavel (So, 1. 8. 2009 - 20:08)
Rád bych vám poradil doplňky stravy s houbou Reishi.Sám je užívám více jak rok.Upravil se mi krevní tlak, také laboratorní výsledky jsou velmi dobré.
Ganoderma Luciím

je po staletí opěvována v čínské a japonské literatuře. V Číně je považována za houbu dlouhověkosti obdobně jako v Japonsku Shii-take. Cínskými názvy ¨Ling Zhi¨ nebo ¨Ling Chih¨ je přímo označována jako ¨houba nesmrtelnosti¨ resp. jako ¨magická květina¨. Slovo ¨Zhi¨ se dá rovněž interpretovat jako božská léčivá bylina¨, japonský název ¨Reishi¨ má stejný význam. Koncem 80. let byly publikovány práce dokazující schopnost houby regulovat hladinu lipidů, glukozy v krvi, krevní tlak a z houby byl izolován komplex polysacharidů příznivě ovlivnující imunitní systém

V Japonsku je v současné době Ganoderma lékaři doporučována k léčení více než dvaceti chorob a různých potíží, včetně migrény a bolestí hlavy, hypertenze, bronchitidy, asthma bronchiale, artritidy, anorexie, gastritidy, hemoroidů, diabetu, hypercholesterolemie, nefritidy, dysmenorey, hepatitidy typu B, leukopenie, kardiovaskulárních problémů, různých typů karcinomů a akutní myeloblastické leukemie.
luate"atlas.cz, nebo na HTTP://prinasimezdravi.tym.cz
Eva (Út, 13. 10. 2009 - 10:10)
Dobrý den,

ráda bych se touto cestou zeptala jestli je možné užívat současně hlívu ústřičnou a houbu shii-take.
Reklama