Reklama

Sebedestrukce a klasická homeopatie

Lidé, kteří sami sebe nějakým způsobem ničí, destruují, řadíme v klasické homeopatii pod sebedestruktivní, luetické miasma. Destrukce může probíhat dvěma možnými způsoby:
1. navenek, kdy člověk někoho, nebo něco ničí, nebo se sám nechává ničit
2. dovnitř, kdy ničí sebe - potom mluvíme o sebedestrukci
V praxi se ale setkáváme s tím, že se oba tyto způsoby u pacientů prolínají.

Stejným způsobem se dá rozlišit destrukce, která probíhá:

1. v psychice, mysli - potom mluvíme o závislostech - na alkoholu, kouření, drogách, na práci, ale patří sem také rychlá jízda v autě, všechny psychické nemoci depresemi počínaje a těžkými psychiatrickými onemocněními konče
2. na fyzickém těle - bolesti a následný rozpad kostí, kloubů, mozkové příhody, cukrovka, problémy se srdcem, samovolné potraty, vrozené vývojové vady, deformace těla, velké bolesti hlavy, křečové žíly, úrazy, vředy, sklon k hubnutí, mentální anorexie, vypadávání vlasů, deformace zubů, borelióza, encefalitida apod.

Co mají všichni lidé, kteří se ničí, společné? Někdo v jejich rodině v minulosti prodělal onemocnění syfilis, které přežil. I když bylo léčeno, mentálně se dispozice k této nemoci předávají dál, z generace na generaci. Jde o rozklad, rozpad, ať již na úrovni osobnosti nebo fyzického těla. Homeopatickým lékem, který v těchto případech postup nemoci, případně dispozici k tomu onemocnění zastaví, je nosoda, vyrobená ze syfilis, s homeopatickým názvem Luesinum (Syphilinum).

Z minulosti je dobře znám obraz syfilika - člověka, jehož prodělaná nemoc natrvalo vyřadila ze života, se všemi nenávratnými změnami z toho vyplývajícími - at´ již šlo o rozpad obličeje, zvláště pak nosu, končetin, či specifickou vyrážku na kůži, zduření genitálií, abscesy a hnisání. Postižení většinou hned neumírali, ale degenerovaní žili dál, bledí, anemičtí. Léčba bývala velmi drastická, horší než sama nemoc, používala se k ní rtuť, později se přecházelo k arsénu. V současnosti se používají antibiotika, ale i nadále představuje syfilis ve světě problém.

Reklama

Šetrnějším, ale také efektivnějším způsobem, jak nejen tuto nemoc vyléčit, ale také odstranit, aby se dispozice k ní nepředávala v generacích stále dál (např.z matky na plod) je odléčení klasickou homeopatií, homeopatickým lékem Luesinum.

Máte-li vy osobně, nebo někdo ve vaší rodině v generaci před vámi některý z výše uvedených symptomů, případně jenom sklony k extrémním mentálním stavům jako jsou násilí, pocity pronásledování, neadekvátní strachy z nemocí, posedlosti, deprese, monománie, zmatenost mysli, demence, nespavost, sebevraždy, vraždy, můžete uvažovat o vhodnosti užití homeopatického léku Luesinum pro vás.

Konečné a kvalifikované rozhodnutí, zda Luesinum opravdu koresponduje s vašimi problémy, by však mělo vždy náležet do rukou zkušenému klasickému homeopatovi, který také dokáže posoudit výši potence a četnost užití tohoto léku.

Autor: Ing. Bára Mašková - poradnu klasické homeopatie naleznete zde

Reklama

Komentáře

Petra (Pá, 25. 4. 2003 - 10:04)
Větší blbost jsem opravdu dlouho neslyšela. P.
Jirka (St, 30. 4. 2003 - 00:04)
Proč tak soudíte? Co je podle vás blbost? Zkoušela jste? Nebo dokážete během 3 minut posoudit, co se ostatní učí mnoho let?
Jindra (Čt, 1. 5. 2003 - 15:05)
Chápu,že pro laiky je to těžko pochopitelný,ale stačí si něco o homeopatii přečíst.Doporučuju.
Eva (Ne, 11. 5. 2003 - 20:05)
Ja jsem s homeopatii velice spokojena.Pmohla mi,kdyz jsem mela problemi s opakovanym zanetem mocovych cest i pri bolestch v krku.Verim tomu a vrele doporucuji!!!
Jitka (Ne, 26. 10. 2003 - 22:10)
Evo prosím ráda bych vyzkoušela také léčbu homeopatií, mohla bys mi doporučit homeopata, který Ti pomohl?
jana2 (St, 28. 12. 2011 - 18:12)
Boze!kdyby to tak fungovalo..tak mate vy Nobelovku a na svete by se netrapili ani bulimici,ani alkoholici,drogujici a bezdomovci,lidi v Bohnicich,vezni,lidi v depresi,ani Tibetani v exilu atd.Prosim,mate sanci to dokazat!bezte a rozdejte to vase Syphilinum od prezidentu az k poslednimu bezdomovci vsech barev pleti..Kolik je vam let,ze verite na pohadky?Nebo uz jste ten lek vyzkousela na sobe,odvazna holcicko zlata?!Nekde pisu v diskuzi,ze ignoranti skodej zdravi.Ale tady ten lek bychme potrebovali vsichni.Hlasim se do pokusu,at to muzete publikovat vedecky.
Alchymia (St, 28. 12. 2011 - 21:12)
Boze!kdyby to tak...Prázdný sud nejvíc zní!
Lenka (Čt, 29. 12. 2011 - 07:12)
Boze!kdyby to tak...Jano jiste patris mezi skeptiky, ale tva argumentace je absolutne zavadejici. Jiste veris na chemoterapii a klasicke chemicke leky, ale i zde muze kazdy argumentovat: "Boze kdyby to fungovalo, tak nebudou na svete umirat miliony lidi na rakoviny,infarkty, trpet depresemi a pachat sebevrazdy..." Doufam, ze argumentace v tomto stylu, je zcela zcestna.
Alchymia (Čt, 29. 12. 2011 - 15:12)
Dovede si vůbec někdo představit, kolik vydělávají farmaceutické společnosti (chemické koncerny) na alopatických lécích a jak je cenově nadhodnocují (předražují)? Kolik lidí se na jejich výrobě a distribuci živí, jak pohádkový život za peníze nemocných, trpících, mají? Kolik je díky obchodu s nimi na světě multimilionářů, milionářů...?
Na druhé straně, mohou a taky zachraňují životy, zmírňují bolesti, symptomy bolestí. To je diskuze na dlouhé hodiny.
Elen Vránková. (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)
Homeopatika léčí mne, přátele i zvířata na úrovni fyzické i duševní už mnoho let. Zvyšují úroveň zdraví. Jejich účinnost může ohrozit pití kávy, silný stres, rentgen, mají být dál od mobilu.
Reklama