Reklama

Pročistěte si přirozeně své plíce

Každý ví, že kuřáci mají mnohem vyšší riziko vzniku rakoviny, onemocnění plic a rozedmy plic; což je důvod, proč vám skoro každý doporučí nekouřit cigarety. Nicméně, ony jsou velmi návykové a někteří lidé prostě nemohou přestat. Pokud jste jedním z těch lidí, kteří nemohou odložil cigaretu, alespoň se snažte snížit rizika!

Existuje několik věcí, které vám mohou pomoci pročistit a rozšířit dýchací cesty! Nevyčistí vaše plíce od všeho svinstva, které jste získali z cigaret, ale pomohou vám zbavit vaše plíce většiny toxinů, což výrazně snižuje riziko onemocnění!

Kukuřice
Kukuřice obsahuje beta-kryptoxanthin, což je silný antioxidant, který pomůže chránit plíce. Snažte se najít ekologické kukuřice, nikoliv geneticky modifikované!

Selen
Selen je  silný antioxidant, který je k dispozici v různých druzích ryb, jako jsou: tuňák, losos, treska. Také se nachází v jehněčím, vejcích a výrobcích z obilovin. Rádi bychom však doporučili vyhnout se masu!

Česnek
Česnek má protirakovinné účinky! Studie ukončená ve Washington University zjistila, že česnek je 100x silnější než nejlepší farmaceutická antibiotika na trhu!

Reklama

Zázvor
Zázvor je velmi užitečný nástroj pro čištění těla od toxinů! Můžete ho pít jako čaj, nebo ho přidávat jako koření do vašich jídel!

Pomeranče
Pomeranče jsou úžasné zdrojem vitamínů. Navíc obsahují kryptoxanthin, který je velmi účinný proti rakovině plic.

Kopřiva
Tato bylina je bohatá na železo, má dezinfekční účinky a skvěle bojuje proti infekci.

Čaj z borovicového jehličí
Tento čaj se tradičně používá k dezinfekci úst a krku, ale může být také užitečnou pomocí pro zdraví plic!

Reklama

Komentáře

Míra Janouch (So, 1. 11. 2014 - 21:11)
nestrašte lidi
Daniel bez D aniel (Pá, 31. 3. 2023 - 01:03)
Aničko, ďakujeme, je to super..
Daniel bez D aniel (Pá, 31. 3. 2023 - 01:03)
Aničko, ďakujeme, je to super..
anicka_b (Po, 3. 11. 2014 - 21:11)
Výborné zkušenosti máme já i celá naše rodina s lékařským petrolejem (prodává se jako Petroleum D5). Škoda, že se o něm v ČR obecně neví, je to výborná věc na mnoho kosmetických i zdravotních potíží, včetně těch nejvážnějších. V lékárnách běžně nebývá, ale dá se objednat přes internet.
Reklama