Přírodní prostředky, které vám mohou zachránit život: Kurkuma

Kurkuma je jednou z nejdůležitějších rostlin. Má staletími prověřenou tradici v indické medicíně. Kurkuma má vědecky zdokumentováno více než 500 indikací při prevenci a léčbě onemocnění.

Uvádíme hlavních 10 zdravotních účinků kurkumy zdokumentovaných v databázi GreenMedINfo. Číslo uvádí počet studií v databázi demonstrujících daný účinek kurkumy.

Oxidativní stres (160)

Záněty (51)

Poškození DNA (48)

Peroxidace lipidů (34)

Rakovina konečníku (24)

Rakovina prsou (60)

Rakovina tlustého střeva (52)

Chemikáliemi způsobené poškození jater (34)

Alzheimerova choroba (34)

Nádory (23)

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele donlabuznik
  donlabuznik

  Kurkuma je super, sám ji používám na spoustu věcí, dokonce i na bělení zůbu, jako doplněk stravy si ho pak kupuji z https://www.eushops.cz/Kurkuma-piperin-60-tobolek-d814.htm

  Kvě 24, 2018
 • Obrázek uživatele :-)
  :-) (anonym)

  Kurkumu dokážete koupit běžně v marketech. Či v krámě s bylinkami. Netřeba kupovat přes net. V kuchyni používám běžně. Ve spojení s pepřem má větší účinek. Ale že nám zachrání život? Snad prodlouží. :-) Doplněk stravy v tobolkách? Opět tahání peněz z vaší kapsy.

  Kvě 24, 2018
 • Obrázek uživatele labužníku
  labužníku (anonym)

  Kurkuma je super, sám ji...Těch doplňků stravy v tobolkách je hafo, ale není nad zdravou stravu. Kdybychom měli užívat samé tobolky, odešel by nám brzy žaludek. A na zuby je nejlepší zubní kartáček s pastou. Ale když chceš zobat, zobej. Budeš mít pocit, že ti to zachrání život a namastíš tím kapsu těm, kteří tady rozesílaj po svých ovečkách stupidní reklamy.

  Kvě 24, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama